ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 100 815
  • 738
# 150
Ние се отопляваме на  газ,имаме хубави радиатори и хубав газов котел,както и изолация.Най-високата сметка,която сме плащали е 350 лв,говоря за около 80 кв.м, тъй като в едната стая го спираме и не готвя на газ.Според мен всичко зависи от това как ще си настроиш газовия котел,за да работи във възможно най-ефективен и икономичен режим.
Виж целия пост
# 151
Ние се отопляваме на  газ,имаме хубави радиатори и хубав газов котел,както и изолация.Най-високата сметка,която сме плащали е 350 лв,говоря за около 80 кв.м, тъй като в едната стая го спираме и не готвя на газ.Според мен всичко зависи от това как ще си настроиш газовия котел,за да работи във възможно най-ефективен и икономичен режим.

А каква температура поддържате долу-горе. Ние не обичаме горещо, но имам бебе на 3 месеца и все пак ми е важно да имаме някаква постоянна температура. Освен това изключвате ли радиаторите и котела, или работят 24 часа. Ще съм благодарна и ако може да ми кажеш колко ви излезе като сума цялата инсталация. Нашият апартамент също е около 75 кв.м. Още когато го обзавеждахме в пода вкопахме тръбите, остават ни само радиатори и котел.
Виж целия пост
# 152
Честно казано инсталацията я правихме преди 6 години и мисля около 5-6хиляди лева,но едва ли са актуални тези цени.Парното е с програма-като ни няма през деня не работи,през нощта също се спира.Температурата е около 21-22 градуса,но мястото където е термометъра е най-студеното,предполагам иначе е около 23-25.Цяла зима се разхождаме по потници:)
Виж целия пост
# 153
Къща на 2 етажа, около 150 кв., 400 лева е най-голямата сметка, включва и топла вода, стандартно плащаме доста по-малко. 21 градуса през деня, 19 през нощта, включва се септември и се изключва май месец. Инсталацията беше около 6-7 К с всичко. И друг път съм споделяла - ползвахме кредит енергийна ефективност за котела, който ведна върнахме и спестихме 500 лева.
Виж целия пост
# 154
Мисля че сега да се включиш в газификацията излиза към 3000лв, наскоро гледахме оферти ей така, от любопитство.За съседите ни, за които споменах са плащали 200лв, но като денем не са се отоплявали, само вечер и през почивните дни.
Виж целия пост
# 155
Здравейте да попитам,знаете ли дали има градски транспорт до Западна Промишлена Зона? newsm78
Виж целия пост
# 156
Здравейте да попитам,знаете ли дали има градски транспорт до Западна Промишлена Зона? newsm78

Автобус номер 110 върви от Царевец и минава през Западната промишлена зона според мен Thinking
Виж целия пост
# 157
Здравейте, извинявам се, че нахлувам така в темичката. Искам да попитам знаете ли кога  или къде мога да проверя, дали ще има звук и светлина на Царевец. Началото на август бяхме с моя мъж, но не можахме да гледаме тогава. Сега сме решили да си направим едно пътуване пак към Велико Търново, но ако можем и да разберем за шоуто и да съчетаем. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 158
И да звъннеш, нищо няма да ти кажат. Пускат го като има група или по празници. Сега да звъннеш, ще ти кажат че няма да има примерно, но ако в 19 часа си плати някоя група, ще има. Така че, всичко е до късмет. Петък и събота почти всеки път има, да не казвам всеки.
Виж целия пост
# 159
Здравейте, извинявам се, че нахлувам така в темичката. Искам да попитам знаете ли кога  или къде мога да проверя, дали ще има звук и светлина на Царевец. Началото на август бяхме с моя мъж, но не можахме да гледаме тогава. Сега сме решили да си направим едно пътуване пак към Велико Търново, но ако можем и да разберем за шоуто и да съчетаем. Благодаря предварително.

Ето страницата им във Фейсбук - можеш да следиш или да попиташ там. Снощи също имаше  Simple Smile
Виж целия пост
# 160
Здравейте да попитам,знаете ли дали има градски транспорт до Западна Промишлена Зона? newsm78

Автобус номер 110 върви от Царевец и минава през Западната промишлена зона според мен Thinking
Благодаря!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 161
Здравейте да попитам,знаете ли дали има градски транспорт до Западна Промишлена Зона? newsm78

Автобус номер 110 върви от Царевец и минава през Западната промишлена зона според мен Thinking
Зависи къде точно иска да отиде. 110 стига до моста в чолаковци и обръща обратно. 9 върви от Картала през пътния възел и от там стига пак до моста, но обхваща другите спирки.
Виж целия пост
# 162
Здравейте да попитам,знаете ли дали има градски транспорт до Западна Промишлена Зона? newsm78

Автобус номер 110 върви от Царевец и минава през Западната промишлена зона според мен Thinking
Зависи къде точно иска да отиде. 110 стига до моста в чолаковци и обръща обратно. 9 върви от Картала през пътния възел и от там стига пак до моста, но обхваща другите спирки.
до цеха на "Престиж 96"
Виж целия пост
# 163
Здравейте да попитам,знаете ли дали има градски транспорт до Западна Промишлена Зона? newsm78

Автобус номер 110 върви от Царевец и минава през Западната промишлена зона според мен Thinking
Зависи къде точно иска да отиде. 110 стига до моста в чолаковци и обръща обратно. 9 върви от Картала през пътния възел и от там стига пак до моста, но обхваща другите спирки.
до цеха на "Престиж 96"
9 е по-добрия вариант според мен Simple Smile
Виж целия пост
# 164

9 е по-добрия вариант според мен Simple Smile
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия