Днес в корема ни подритва, а през НОЕМВРИ сладко ще ни се усмихва! Тема 11

  • 26 307
  • 729
# 300

ако някой скоро мисли да си сменя ютията, тази е много добра
Tefal Aquaspeed FV5370G0 Anti-Scale Steam Iron, 2400 Watt, Deep Purple
Виж целия пост
# 301
Забравих за ритниците да пиша Grinning. Днес при мен нещо липсват, но предните дни бяха почти по цял ден, не знам нормално ли е един ден така, на другия затишие. Grinning
Споко! И при мен се случва. Последната седмица не се спираше, особено сутрин към 4-5 ако стана до WC и после такава игра, че няма заспиване. Днес обаче явно спинка цял ден, защото сутринта само ме събуди в 7 часа и толкова до сега затишие. Понякога се стресирам като не го усетя повече от един път в деня, но мисля, че е нормално. След някой друг месец ще е голямото "блъскане"  Grinning
Виж целия пост
# 302
Забравих за ритниците да пиша Grinning. Днес при мен нещо липсват, но предните дни бяха почти по цял ден, не знам нормално ли е един ден така, на другия затишие. Grinning
Споко! И при мен се случва. Последната седмица не се спираше, особено сутрин към 4-5 ако стана до WC и после такава игра, че няма заспиване. Днес обаче явно спинка цял ден, защото сутринта само ме събуди в 7 часа и толкова до сега затишие. Понякога се стресирам като не го усетя повече от един път в деня, но мисля, че е нормално. След някой друг месец ще е голямото "блъскане"  Grinning

Да, и аз се бях притеснила вчера, но после вечерта такова ритане му удари:))))) сигурно е нормално да си почиват децата
Виж целия пост
# 303
Забравих за ритниците да пиша Grinning. Днес при мен нещо липсват, но предните дни бяха почти по цял ден, не знам нормално ли е един ден така, на другия затишие. Grinning
Споко! И при мен се случва. Последната седмица не се спираше, особено сутрин към 4-5 ако стана до WC и после такава игра, че няма заспиване. Днес обаче явно спинка цял ден, защото сутринта само ме събуди в 7 часа и толкова до сега затишие. Понякога се стресирам като не го усетя повече от един път в деня, но мисля, че е нормално. След някой друг месец ще е голямото "блъскане"  Grinning

Да, и аз се бях притеснила вчера, но после вечерта такова ритане му удари:))))) сигурно е нормално да си почиват децата

Аз дори съм чела, че е нормално изобщо да не се усеща цял ден, например. Но при мен все още не е имало такъв момент. Веднъж може да е, но ще побутне лекичко да привлече внимание. Когато някой дебне с ръчичка върху корема ми да я усети се крие малката и в момента, в който се откаже - тя се обажда. А преди две вечери ме ритна за пръв път по-силничко и корема ми направо отскочи на страни. Но със сигурност това, че един ден рита повече, друг по-малко, не е притеснително.
Виж целия пост
# 304
Моя бебчо рита много почти цял ден.Доста силно ме рита и постоянно се движи и намества.Понякога е толкова активен,че се чудя всичко ок ли му е или нещо недоволства newsm78 През малка част от деня не го усещам.  Не се притеснявайте, бебоците са добре и всяка от нас различно ги усеща.Всяко бебче е застанало по различен начин, има различен режим , различна мама с различна плацента.  Whistling Party baby_neutral
Виж целия пост
# 305
Тук гледам една с керамично покритие...но нещо марката не ми е много известна, макар че едва ли има толкова голямо значение  newsm78 ама поне не е скъпа
http://www.technopolis.bg/b2c/details/830318/P11130601/YUtiya-SANG-SI-2000C
И друго - прави ми впечатление, че повечето са с покритие Inox......за ютии незнам колко е добро, аз имам единствено филираща ножица с иноксово покритие, но това са 2 съвсем различни неща Laughing

Разликата между тефлон и керамика е, че когато гладиш с тефлон, трябва да внимаваш гладейки покрай копчета и ципове, защото рискуваш да надраскаш плочата.
Керамиката е гладка и не се драска, аз лично съм правила показно на клиенти с макетен нож да режа по нея и няма проблем. Тук обаче се внимава за изтърване, керамиката ако се напука....в коша  Laughing
Инокса мисля, че след многократна употреба ще започне да лепне.
Също от керамика до керамика има голяма разлика. Тази плоча на Sang, едва ли ще е толкова добра колкото на Tefal-a, който luz de la luna е публикувала. Уникална е...ама и си е скъпичка Heart Eyes
П.С:Малко, объркано обясних...дано съм помогнала Hug
Виж целия пост
# 306
Момичета, аз пък подкрепям Маги напълно  Peace
Заради детската стая се налага да спим в хола и дивана трябва да се разпъва и да се спи на него. Страшно е неудобен(въпреки, че беше доста скъп) и за това взехме и  ТОП-матрак. Сега проблема е, че от вътрешната страна е мекичко, а там където спи той-пак е равно и сравнително неудобно. Спа няколко дни-хвана го дископатията и от 3м спи при детето на 2-рото легло  Mr. Green
Еми, съжалявам го. Всеки ден става в 5.30ч за работа, да не говорим, че се връща "дроб", та аз егоистично да разсъждавам да спи при мен. Липса не усещам, защото си ме посещаваше в първите месеци, а сега когато напредна бременността и корема ми е огромен и секса е мираж, жегите адски...хич и не искам да ме натиска, а и той се притеснява да не ме притисне без да иска в съня. Ще изкараме някак си до края на бременността, когато и ще захладнее и надявамс е ще наваксаме с интимните ласки Heart Eyes Макар, че тогава пък бебо ще е в пика на рева и нуждата от грижи...ама ще поживеем и ще видим. Когато двама души се обичат...мисля, че това е най-малкия проблем Peace
Дано винаги да се обичаме с половинките си!Дано децата да са ни здрави и да ги отглеждаме с много любов и дай боже с маалко повече спокойствие, а кой къде спи-важното да се наспи!
Виж целия пост
# 307
Моя бебчо рита много почти цял ден.Доста силно ме рита и постоянно се движи и намества.Понякога е толкова активен,че се чудя всичко ок ли му е или нещо недоволства newsm78 През малка част от деня не го усещам.  Не се притеснявайте, бебоците са добре и всяка от нас различно ги усеща.Всяко бебче е застанало по различен начин, има различен режим , различна мама с различна плацента.  Whistling Party baby_neutral
И моя бебок ритка през повечето време. Предполагам, че усещането на бебето ще ви се променя с всяка изминала седмица. При мен плацентата е вече високо над пъпа и крачетата му са до ребрата ми, особено като седна да вечерям и имам чувството че недоволства, с такава сила рита, че и болка причинява.
Миналата седмица на ЖК, докторът каза, че в моята седмица 25г.с бебето трябва да го усещам "минимум" по 10 пъти на ден. hahaha Аз му казах, че взимам лист и химикал и ще записвам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 308
Аз както казах мразя да гладя,но от време на време се налага. Много съм доволна от ютията ми. Не е евтина,но пък върши страхотна работа http://www.technopolis.bg/b2c/details/834058/P11130601/YUtiya-PHILIPS-GC-3760
Виж целия пост
# 309
моите последни ютии винаги са с иноксово покритие - удобни са и лесно се глади с това покритие. Купуваме евтини ютии /Теси, Нео/, но мощни, защото мъжО ми като си глади нещо, обича да ги пълни с чешмяна вода  Crazy караме ги по 2-3 години и като изгърми или се спука /от изпускане и носене насам- натам/ - нова  Laughing
Виж целия пост
# 310
Момичета пак в болница ме приеха. Малко си поплаках даже. Бебчо е добре, но ми е много досадно, че съм пак тук. Дано малко да стоя.
Виж целия пост
# 311
Simonita1106, стискам палци   bouquet Hug
Виж целия пост
# 312
Симонита доно бърз да се оправиш и да се прибереш в къщи, но по-важно е бебо да е добре. Почивай си сега.
Виж целия пост
# 313
Момичета пак в болница ме приеха. Малко си поплаках даже. Бебчо е добре, но ми е много досадно, че съм пак тук. Дано малко да стоя.
Бързо оправяне, дано 2-3 дни и да те изпишат Praynig
Дръж ни в течение, ако имаш интернет разбира се Hug
Виж целия пост
# 314
Ехх Симонка Sad, много неприятно. Пожелавам да си си скоро вкъщи и никакви болници повече до ноември. Като чуя болница и приемане и ми призлява, дано се държат добре с теб и да си вършат съвестно работата. Казаха ли ти защо ще те задържат, за колко време ? Стискам ти палци и всичко ще е наред  Hug
За гладенето мен хич ме няма, много омразна процедура. Гладя само ако се налага, добре че с мм нямаме много такива дрехи мачкащи се Simple Smile. Сега освен да похваля мм, че ми глади бельото, стресираха ме да се пазя от инфекции с този серклаж и гледам да взимам мерки. А сега и нищо не ми дават да правя, та той глади. За децата ще гладя, това не го оспорвам, но ми се върти в главата да привиквам свекървата за тази дейност, така и така от сега се натиска колко ще помага и ще ме слуша, пък да видим  Thinking
За спането кой къде, ние правихме разместване, така че и на двамата да ни е удобно да стваме до креватчетата, е ясно че аз ще съм по - близо, но не се е коментирало някой да се изнася. Ако ревът по цели нощи, то е ясно че няма начин. Но аз си правя сметките и даже сме се договорили първият месец, докато свикнем с малките и те с нас мм да си ползва бащинството и да вземе и отпуск ако се налага. Така че да може да ми помага адекватно в началото. За сметка на това пък майка ми още преди 2-3 месеца заяви, че трябвало да подредим и оправим 3-тата стая за бебетата, да спят там сами, аз само да прескачам при нужда, че разбирате ли да не пречели на мм да спи... Вместо да помисли как ще се оправям с две бебета, тя почна да съжалява мм, ами аз, кучета ме яли ...  Rolling Eyes Голяма любов към зетя  Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия