Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 21

  • 39 113
  • 745
# 15
  Wink  Nazlı ve Cemal  Peace  SENİ SEVİYORDUM...  Heart Eyes Laughing Hug


Виж целия пост
# 16
 Wink Един клип с Джемал и Мурат  newsm78 лика-прилика са двамата в едно  Naughty чооок зор докато чуем от тях ...  SENİ SEVİYORDUM...  Heart Eyes Laughing hahaha

https://www.facebook.com/photo.php?v=10150212194631443&set=vb.182303121819420&type=3&theater


Виж целия пост
# 17
Toва са ми любимите роли на Джансел. Това Джемал, Дайче    bouquet хич не ми е по сърце, както и Кенан, за Йомер и дума да не става щото то не и сериал, ами 3 епизода  Mr. Green

Виж целия пост
# 18
Shatzi  wavey
Ами  Wink аз съм си за завиждане Peace защото "мойте"  Heart Eyes са с малко ... ама повече : Джемал, Ахмет, Мурат и Йомер Joy
Селим ...  newsm78 тъкмо започна да го харесвам към към края ... Naughty ама те сценаристите са виновни за това  bash  че и като я свършиха една ...  Crossing Arms  по им беше лесно да го  bishop
Кенан ...  #Crazy newsm78 имам още епизоди да гледам  Embarassed и тогава ще съм наясно дали ще е горе при ...  четиримцата  Heart Eyes Laughing

 Wink Сутринта търсих  за "добро утро" да сложа това клипче  ooooh! а то взе, че ми се появи сега  Peace и за късмет е ... с "твойте"  Joy Joy Joy


 
Виж целия пост
# 19
Благодаря ти  Hug Изключих звука щото не всички арабески изтрайвам, макар че има и такива.  Crazy
Щом и арабско прослушахме сме ама много добре  Joy
Виж целия пост
# 20
 Hug Hug Hug
Благодаря ти  Hug Изключих звука щото не всички арабески изтрайвам, макар че има и такива.  Crazy
Щом и арабско прослушахме сме ама много добре  Joy
Joy Joy Joy
Така или иначе днес си бях подготвила този последен клип  Wink с който си вземам довиждане с ПК и с Джемал  

Shatzi  Wink клипчето не е c "арабески" Laughing  а е с  песен на Diana Ross & Lionel Richie - Endless Love  Peace Laughing



Diana Ross & Lionel Richie - Endless Love :
http://www.youtube.com/watch?v=MP7m5VqQ6f8
Виж целия пост
# 21
smile3555 Ahmet geldi !!!....   rotfImao rotfImbo thumbsup



Виж целия пост
# 22
Дайче    bouquet  bouquet  bouquet
Това е от арабеските песни дето ги понасям, чак ми иде да затанцувам  Joy
Виж целия пост
# 23
 doh  Оле  лееее , Shatzi, аз обърках клипа  cry   исках да почна с "оригинала"  Banghead най-вече заради  ...  dazzler1   "Hatırla Sevgili"  Naughty

Ами ...   smile3555  както казва и Ясемин : "Слаб в главата, як в краката!"  Rolling Eyes  ще почна отначало   Wink
 Heart Eyes  Ахмет пристигна !!! ...  Party



 
Виж целия пост
# 24
Най любимия ми момент от сериала СЛ. Дайче  bouquet  bouquet  bouquet



http://vbox7.com/play:52965b59e9
Виж целия пост
# 25
 newsm09 Shatzi  smile3506 страхотен клип сложи  newsm10
 Naughty Много актуален за днешните събития у нас  Thinking  но за съжалениe оставих всякаква надежда  ooooh! че този сериал на Джансел ще бъде излъчен по някакъв български ТV канал ... ще си гледаме сигурно още няколко пъти ПС за нещастните роми, но СЛ ...  Naughty никога ... Crossing Arms
 Wink Когато, обаче през миналата есен гледах за първи път СЛ ми беше тъжно, че не сме като другите ни южни съседи ...  newsm78 и тогава  Wink  се съсредоточих върху "романтиката" и в този клип любимата ми част беше орташкия бой на Ахмет и Неждет   smile3555 така им бях набрала на двамата и признавам, че дори и садистично да ти се стори  Embarassed си примрях от удоволствие на този бой  Joy
Аман от тяхна "страстна" любов към Ясемин  Rage то беше си жив мъжки егоизъм   Thinking Неждет я чуваше като плаче и си запушваше ушите или си пускаше силно музика  Crossing Arms а пък Ахмет с френската си диплома на адвокат се натири каймакан в най-затънтената касаба, че и ... дневник на газена лампа взе да пише ...   #Crazy  
Двете майки и те си бяха за бой, че я свършиха една ... Crossing Arms ама хайде кавгата, която си беше другия як тупаник между татковците го приемам като компенсация от чиста женска солидарност ...   ooooh!

Спирам да се обяснявам повече, че пак си образувах нерви ...  Mr. Green  слагам този клип да ми се оправи настроението и пак ще си но от радост ...  Wink



Лека нощ и приятни сънища

ПП. Само да допълня, че и линк за тази песен "Kurşun"  на Cüneyt Tek си открих  Wink ами ...  Peace Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=KnYY9WoQZjg
Виж целия пост
# 26
 wavey Добър и спорен ден   typeuu Flowers Four Leaf Clover

Виж целия пост
# 27
Shatzi  wavey ти ми даде страхотна идея   bouquet Joy Joy Joy

Някои клипове и мен ме дразнеха с "арабеските" ...  Sick и за този хубав клип от СЛ направих една комбинация  Wink  изключих звука му ...  Wink



и едновременно го гледах с като си пуснах наскоро откритата и харесала ми много песен :  
http://www.youtube.com/watch?v=nc2k-XGqr18
ефекта с тази "комбинация" за този клип беше ...  smile3555 thumbsup
Виж целия пост
# 28

Дайче   newsm10
Виж целия пост
# 29
 Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия