
"Спомни си, любима" е закупен от Нова ТВ.
http://serialiofbg.blogspot.com/2013/08/blog-post_5851.html
krisikit19kin



Shatzi



Прочетох го черно на бяло, Shatzi
толкова се радвам
çöööööök şükür



Добро утро и прекрасен ден ви пожелавам на всички

аз в момента съм загубила "дар-слово"







че искам да бъде опознат и оценен професионализма и таланта му
от повече хора в България
много се радвам и че това е любимия ми СЛ
а определено подобно уважение и интерес от наша страна Джансел си го заслужава 
Чак на мен ми стана едно рождено

наложих си и аз до поуталожа ентусиазма си ...

Арабските фенове на Джансел са страхотни
от вчера до днес с 4 колажа му честитят празника


този е от тази сутрин
Аз само се чудя щото горе долу всички религиозни празници в различните народи имат обяснение, тия с храната. Това чудо с толкоз баклави и сладко не разбрах защо е. И то у сред лето 
Прекрасна петъчна вечер на всички
Съвсем скорошен клип за Джансел във всичките му роли от неговите сериали 
Прекрасна петъчна вечер на всички
Съвсем скорошен клип за Джансел във всичките му роли от неговите сериали 

клипа е
Препоръчани теми