
Дајче
одличен избор на клипови...Джансел во се што има направено и во најдобриот филм и во помалку добриот,неговото актерско мајсторство е неприкосновено


одличен избор на клипови...Джансел во се што има направено и во најдобриот 

Този клип e още по-хубав
това беше преди месец, а и в предходната тема и на мен ми е особено приятно отново да го изгледам
като за първи път в тази тема

За клиповете 
/Това не е за вярване, щото аз само нея следя/ и от всякакви български сайтове, касаещи инфо за сериали 
Shatzi и аз съм така ...
нарочно се разсейвам с Джансел във всичките му роли
Така и така тази петъчна вечер пожелах да е прекрасна не само на вас
а и на себе си
... на Ахмет 

по всяка вероятност ще извади късмет ...
и ще му простя ... 

јас сум оптимист,сигурна сум дека ке го гледаме СЛ,конечно 

секогаш имаш добар избор на клипови
Спокоен и приятен ден и от мен



јас сум оптимист,сигурна сум дека ке го гледаме СЛ,конечно 
едва ли закупуването му е било без да са наясно
какво купуват

в нея тема направи превод на думите, казани от Ясемин на Руя :

... "специален" ... в сравнение с излъчените досега турски сериали и ще впечатли и развълнува будните и интелигентните, а играта не само на Джансел и Берен, а и на останалите актьори е чудесна 

Добро утро и хубав ден на всички и от мен

Милички
току що видях в арабския фейс за Джансел нов клип
с отправено послание към него
каквото е и нашето
Тази любов никога няма да спре ...
ето го на Джули превода.


ето го на Джули превода.
клипчето е като ново
направо "проговори"
не ми е ясно дали може да се направи това
но не искам да се изгуби в този си вид това клипче ... много е ценно вече

и аз предпочитам превода да е със субтитри, а не с аудио
почти винаги ме дразни и се губи очарованието от емоционалната игра на актьорите ...
и си пожелавам дублажа му да е и един от най-сполучливите

сега видях тази колекция http://www.youtube.com/user/galantony100/videos
но вече ... не е така
Препоръчани теми