Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 21

  • 39 107
  • 745
# 120
Добро вечер,драги мои  Hug   bouquet

Дајче  Hug одличен избор на клипови...Джансел во се што има направено и во најдобриот

филм и во помалку добриот,неговото актерско мајсторство е неприкосновено   newsm03
 
Виж целия пост
# 121
Shatzi, Pasi   bouquet

Wink Този клип e още по-хубав  thumbsup и Shatzi с публикуването му веднага го сложи,  но ...  Wink   това беше преди  месец, а и в предходната тема и на мен ми е особено приятно отново да го изгледам  Heart Eyes като  за първи път в тази тема  Laughing



 Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 122
Дайче    bouquet За клиповете  newsm10
Гледам и все търся Ахмет, нали сега той е актуален. Само да имат късмет да са ни подлъгали, направо се отказвам от Нова hahaha/Това не е за вярване, щото аз само нея следя/ и от всякакви български сайтове, касаещи инфо за сериали   JoyMr. Green

Виж целия пост
# 123
 ooooh! Shatzi и аз съм така ...  #Crazy нарочно се разсейвам с Джансел във всичките му роли  Embarassed но все Ахмет ми е ... пред очите  newsm78

Blush Така и така тази петъчна вечер пожелах да е прекрасна не само на вас  Wink а и на себе си  Laughing и ще добавя и този чудесен колаж на Диана Peace ... на Ахмет Laughing  разбира се  Heart Eyes



 Hug Hug Hug

Скрит текст:
Дори и да ми се случи подобно изпълнение от моя син сега ...  #Crazy по всяка вероятност ще извади късмет ...  newsm78 и ще му простя ...  Wink


Виж целия пост
# 124
Добро утро  Hug
Виж целия пост
# 125
Добар ден,драги мои  Hug Hug Hug

Шаци Hug  bouquet  јас сум оптимист,сигурна сум дека ке го гледаме СЛ,конечно   newsm51

Малку ми прави несигурност она ,,продолжение на Огнено срце,,.Што ке продолжува после крајот? 

newsm78   Thinking

Дајче   bouquet  секогаш имаш добар избор на клипови

За некои кои не се доволно информирани колку што се секавам СЛ беше влезен во тесната класација на најгледани турски серијали каде што не се најдоа многу други познати серијали.Шаци ти сигурно си поинформирана за ова     newsm51
Податокот е битен за тие што се двоумат дали да го гледаат серијалот или не.

 
Виж целия пост
# 126
 wavey Спокоен и приятен ден и от мен  Wink Grinning Hug

Shatzi    bouquet

Pasi   bouquet
Добар ден,драги мои  Hug Hug Hug

Шаци Hug  bouquet  јас сум оптимист,сигурна сум дека ке го гледаме СЛ,конечно   newsm51


Pasi  thumbsup поддържам те в оптимизма Smile едва ли закупуването му е било без да са наясно  newsm78 какво купуват   Wink

Слагам това късичко клипче от 51 епизод на СЛ, постнато в темата на Чики за Берен  Wink



на което Джули   bouquet  в нея тема направи превод на думите, казани от Ясемин на Руя :

Цитат
Ето какво разбрах от клипчето:

Ясемин: Картината е готова.
Руя: В такъв случай може ли вече да я видя?
Ясемин: Исках да я видите едновременно с баща ти, но ти си с предимство.
Руя: Татко и аз!
Ясемин: Ти си първата, която я вижда. Харесва ли ти?
Руя: Много ми харесва.
Ясемин: Много се радвам. Твоето мнение е много важно.
Руя: Така ли?
Ясемин: Разбира се.
На тази картина са двамата най-важни човека в живота ми. Единият е мъжът, когото много обичам… А другият е част от него и от мен – моята много любима дъщеря.
 Sad    Cry
Без теб нищо няма смисъл. Без теб този дом не е истински, единствена моя. Без теб моята любов към баща ти не е пълна. Така е и с неговата любов към мен. Без теб ние не сме цялостни/завършени.
Невъзможно е да свикнем да живеем без теб, мила моя.
Руя: Много ми липсваше, мамо.
Ясемин: И ти много ми липсваше, дъще.
Ние много те обичаме.
Руя: Аз също много ви обичам.

Това клипче с продължителност само 1:48 мин. дава представа за сценария на този сериал  thumbsup който е много ... различен  Wink ... "специален" ... в сравнение с излъчените досега турски сериали и ще впечатли и развълнува будните и интелигентните, а играта не само на Джансел и Берен, а и на останалите актьори е чудесна  thumbsup  Smile

Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 127
 Hug



http://vbox7.com/play:15fb9b5cde
Виж целия пост
# 128
Здравейте!  Hug

И кой казва, че мечтите не се сбъдват.

Мечтата ми за вече втори сериал (единият е от друга тема), който
исках  да изгледам с превод - се сбъдна.

С удоволствие ще го следя.


Приятна вечер!
Виж целия пост
# 129

Виж целия пост
# 130
Добро утро  Laughing

Кали  bouquet
Виж целия пост
# 131
 wavey Добро утро и хубав ден на всички  и от мен  Hug Hug Hug

Shatzi, Кали, Pasi

 Wink  Милички  Hug  току що видях в арабския фейс за Джансел нов клип  Peace  с отправено послание към него  Grinning каквото е и нашето  Laughing Heart Eyes



Bu ask durdurmak asla ...                  
Biz bekliyoruz ...                                      
seni seviyorum ...  Canel Elçin
         

С помощта на  google      Тази любов никога няма да спре ...
                                                Очакваме ви с нетърпение ...
                                                обичаме ви ... Джансел Елчин
Виж целия пост
# 132
Дайче  Hug ето го на Джули превода.


Паси, не можах да намеря класацията, но съм сигура , че СЛ беше в топ 20 гледани сериали. Ами има защо  Hug
Виж целия пост
# 133
Добар ден,драги мои  Hug Hug Hug

Шаци,Кали,Дајче Hug  bouquet

Шаци,да, во 20 најгледани и најквалитетни (мислам освен рејтинг имало и стручни оценки).

Колку би сакала (не знам Вие што мислите) да не биде со аудио туку со суб.посебно затоа што

гледам и кај вас како и кај нас само одреден број актери синхронизираат и им се повторуваат

гласовите а синхронизациите се  така-така.

Но,сеедно како ке биде,за мене е важно да го гледаме конечно.
Виж целия пост
# 134
Shatzi    

Дайче  Hug ето го на Джули превода.



Прекрасна изненада ни направи rotfImao клипчето е като ново  rotfImbo направо "проговори"  
Аз си го прибирам в моята си папка "СЛ"  thumbsup но не бихте ли могли ти и Кали да го добавите в нейната колекция  ...  newsm78 не ми е ясно дали може да се направи това  #Crazy но не искам да се изгуби в този си вид това клипче ... много е ценно вече  Peace Laughing Hug

Pasi  wavey и аз предпочитам превода да е със субтитри, а не с аудио  ooooh! почти винаги ме дразни и се губи очарованието от емоционалната игра на актьорите ...
Единственото ми желание сега за "Спомни си любима"  Нова ТV  да реализира излъчването му  Praynig и си пожелавам дублажа му да е и един от най-сполучливите  Hug Hug Hug

ПП. Shatzi  Peace сега видях тази колекция http://www.youtube.com/user/galantony100/videos
Embarassed Досега не знаех за нея  Wink но вече ... не е така    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия