Февруарче кротичко се излежава в коремчето на мама ! - Тема 3

  • 21 705
  • 705
# 465
Февруари 2014 се казва групата
Виж целия пост
# 466
Здравейте, момичета Simple Smile

Разглеждайки постовете, видях линка за статията, която обяснява месеците (мисля, че е много полезна, особено за мъжете, които много трудно могат да разберат Simple Smile ). В същия сайт видях и следната статия:

http://www.mama.no-meat.org/link_pregnancy/oxytocin/

Вече мислите ли си за раждането? Знам, че е малко далече ... но все пак предстои. На вас казвали ли са ви вече как е препоръчително да раждате?

Поздрави на всички мами Simple Smile
Виж целия пост
# 467
При мен много лесно се смятат седмиците, защото ми се пада да започват в понеделник  Mr. Green
Виж целия пост
# 468
bubka_90, аз лично имам от време на време такива болки.  Особено ако стана рязко.  

След 12-та седмица се чувствам много по-добре.  Не че преди ми е ставало много лошо, но сега почти не се усеща гадене и гърдите почти не ме болят.  Последно ме гледаха в 11 г.с. и прегледа ми е другата седмица.  На моменти много се притеснявам, защото все си мислех, че трябва да ми е много лошо, един вид да се чувствам бременна, а пък аз се чувствам съвсем нормално и дори нямам корем и не съм качила нито грам.  Дано всичко е наред!  Има ли други, които се чувстват така?

Честито на разбралите пола на бебчетата си.  Другата седмица може и аз да съм от тях.

 preggo

Виж целия пост
# 469
lenny221, не си само ти Simple Smile и аз съм така. Имах голяма нужда от сън само 4-5 седмица, иначе няма гадене, повръщане, болки, ям си всичко...
Само съм качила 500-600грама, голяма част от тях на гърдите - пораснах със 7 см само до сега.... майка ми е шивачка и ми взе мерки онзи ден да ми шие рокли...за малко да ме заподозре, пък не знае че сам бременелка  Mr. Green
Виж целия пост
# 470
bubka_90, аз лично имам от време на време такива болки.  Особено ако стана рязко.  

След 12-та седмица се чувствам много по-добре.  Не че преди ми е ставало много лошо, но сега почти не се усеща гадене и гърдите почти не ме болят.  Последно ме гледаха в 11 г.с. и прегледа ми е другата седмица.  На моменти много се притеснявам, защото все си мислех, че трябва да ми е много лошо, един вид да се чувствам бременна, а пък аз се чувствам съвсем нормално и дори нямам корем и не съм качила нито грам.  Дано всичко е наред!  Има ли други, които се чувстват така?

Честито на разбралите пола на бебчетата си.  Другата седмица може и аз да съм от тях.

 preggo




ДА болките са като стана по рязко , и аз съм така само ми се вгажда от време на време без повръщане и т.н. малко повече поспивам Wink))
иначе не се чувствам бременна Simple Smile)) качила съм доста обаче защото спрях и цигарите .... и друг път съм ги спирала и пак качих ...
Достами олекна че не само аз имам някакви болки ...бях се много притеснила ..а някой знае ли откакво са ? защото понякога са както си седя и пуф ме среже

А отностно поло на ч4 сме на лекар за ФМ и т.н. и ще сме в 12гс дали ще се види ?
Виж целия пост
# 471
lenny221, майка ми е шивачка и ми взе мерки онзи ден да ми шие рокли...за малко да ме заподозре, пък не знае че сам бременелка  Mr. Green

като стана дума за рокли, моля кажете имате ли идея от къде може да се пазаруват подходящи дрехи за бременни ? На мен повечето рокли са ми тесни вече в талията и гърдите. Ако има някъде подходяща конфекция, моля споделете
Виж целия пост
# 472
lenny221, майка ми е шивачка и ми взе мерки онзи ден да ми шие рокли...за малко да ме заподозре, пък не знае че сам бременелка  Mr. Green

като стана дума за рокли, моля кажете имате ли идея от къде може да се пазаруват подходящи дрехи за бременни ? На мен повечето рокли са ми тесни вече в талията и гърдите. Ако има някъде подходяща конфекция, моля споделете

Виждала съм доста прилични модели в H&M. Ето линк, но далече не е като разнообразието в магазина...
http://www.hm.com/bg/subdepartment/LADIES?Nr=4294928360#Nr=4294928768
Някога имаше специален магазин на нивото на Фантастико в Скай Сити мол-а, но не съм ходила там от години и незнам дали го има все още...аз принципно рядко си купувам дрехи с мойта мама...и сега ще я тормозя да шие та чааак до февруари  Mr. Green Whistling
Виж целия пост
# 473
Здравейте, записвам се и аз за новата темичка.
 Вие каква козметика започнахте да използвате? За сега ползвам Mustela( от която съм доволна), но сега ми предлагат Mama dona. Някой ползвал ли я е?
Виж целия пост
# 474
Лелееее колко много се е изписало от вчера сутринта, добре дошли на новите мами.
За новите мами, които не са нанесени все още на 1ва страничка могат да ми пишат ЛС (или на tan4eto_bg) като ни трябват града от който сте, дата на предполагаемия термин ,години и първа или втора бременност сте.
 Hug на всички продължавайте в същия дух да изписвате страничките.
До колкото въпроса със свекървите, с моята се разбирам чудесно, живеем при тях и скоро ще отиваме в нашето жилище, чак не знам как ще се оправям без нея. Много ми помага.
Относно гестационите седмици, сайта, който е пуснат тук е 100% верен може спокойно да разчитате бременността си по него. Целувки и леко бременеене на всички
Виж целия пост
# 475
И пак за тези г.с. - според лентичката ми в профила съм 13 г.с. и 5 дни.  Това означава ли, че съм минала 13 г.с. и в момента съм в 5-ти ден на 14 г.с.? 

Голяма математика пада!  Аз още като разбрах си направих едно календарче в Excel по дни и седмици и там си записвам всичко.  Де да можех да го кача тук и да си го преправите по вашите дати.  Ако някой се сеща как мога да го споделя, да пише.  smile3556
Виж целия пост
# 476
Значи след днешното разнищване по темата, всички които вече сте 13 г.с. + сте официално в четвърти лунарен месец. Ха честито, скоро и останалите ще дойдем Wink
Виж целия пост
# 477
Измислих го, качих ви го в Dox.bg  Оставила съм някои неща записани, за да видите какво имам предвид.  Можете да си промените датите и всичко останало.  Дано ви е от помощ Hug

Календар на бременността: http://dox.bg/files/dw?a=bea2468525
Виж целия пост
# 478
Привет от мен,


lenny доста си се постарала с табличката мила  Hug

Момичета, има ли още мами, които знаят пола на бебетата? До този момент сме момичета:момчета  3:3  Laughing

Zlati цял ден ми бягаш нещо...Фнивай  Joy
Виж целия пост
# 479
Момичета, здравейте! Дано денят ви да е минал добре. Моят беше супер!  Party
Имам един въпрос(лееккооооо глупав, да не кажа супер тъп  newsm78 )...има ли някъде из форума или сайта изобщо, нещо като легенда на съкращенията и абревиатурите, които всички с лекота си ползвате, а на мен са ми някак си непонятни...  Blush
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия