
Абе аз само за 4 часа го поползвах, ама той се беше скапал от танците с теб и взе, че заспа веднага
Тъй че си то го връщам чист и неопетнен
Ама си ми беше едно хууубаво да е до мен

Хайде, приятно ви плацикане










падам от смях с теб, честно 
и сладичко и соленичко, нищо не връщам джънъм
като циганско бакърче съм





, да каже жена му 










ако я има някъде неизрязана, пусни я цялата, че да се ориентирам по-добре. 



, да каже жена му

Имай малко милост, треса се тук....какво говоря, направо съм в конвулсии от безпаметен хилеж, като да ме е тресъл трифазния....чакам ти продължението на анализа

по въпроса, кой заслужавал и кой не заслужавал подкрепа и такива мити неща... винаги ги подминавам по диагонал, че ако почна няма да мога да се запра. Та Чаатай имаше голям късмет, че го подредиха до Хазал, че иначе въпреки всичката му хубост никой нямаше да е чувал за него... И слава Богу, че нямаше нещастието първо да е Гизем в ролята на Ф и съответно първа негова екранна партньорка, че и за АФК нямаше да сме чували
Та подкрепям Ирчето- и моето мнение е такова
затова и много се надявам напъните на другарките Едже Йоренч и дружка да не са ялови
Препоръчани теми