Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 32

  • 56 309
  • 735
# 105
СЛИВЕН
 Само част от родителите ще получат детски надбавки в Сливен до края на деня. От социалната дирекция коментираха, че някои родители ще получат сумите в понеделник, тъй като това зависи и от банките.
Подалите документи за еднократна помощ за първокласник през юли ще получат по 250 лева в края на месеца. Към момента ще бъдат изплатени само детските надбавки.
Виж целия пост
# 106
Стара Загора Пощенска банка има детски и помощ за първокласник Peace
Виж целия пост
# 107
Ако има инфо за Люлин, Пощенска моля споделете  Hug
Виж целия пост
# 108
princesa, средата на юли.
Виж целия пост
# 109
Във Варна Общинска банка има превод по сметките,но все още не могат да се теглят.
Виж целия пост
# 110
Варна-Алианц-НЯМА-както винаги сме последни на опашката ......  #2gunfire
Виж целия пост
# 111
София,Люлин няма
Виж целия пост
# 112
ОББ, Варна някой има ли инфо?
Виж целия пост
# 113
Пловдив, ДСК  има превод.
Виж целия пост
# 114
Ако има инфо за Люлин, Пощенска моля споделете  Hug
Има превод  Peace
Виж целия пост
# 115
Ако има инфо за Люлин, Пощенска моля споделете  Hug
Има превод  Peace
Благодаря ти за пореден път  Hug
Виж целия пост
# 116
 Да и ние имаме!  nuts
Виж целия пост
# 117
Видин ДСК няма
Виж целия пост
# 118
Изгрев,Слатина има пари.Simple Smile
Виж целия пост
# 119
Русе, в Алианц банк, преводът е минал преди половин час.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия