Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 32

  • 56 380
  • 735
# 585
Сумата от ТЕЛК брои  ли се за доход при пресмятане на детски?
В Молба-декларацията си пише кои суми се броят и кои не. А именно:
В това число доходи от:
І. Брутни доходи на семейството, облагаеми по
Закона за облагане доходите на физическите лица
ІІ. Пенсии, без добавката за чужда помощ на инвалидите по чл.103 от
Кодекса за задължително обществено облагане
ІІІ. Обезщетения:
1. обезщетения за временна неработоспособност и трудоустрояване
2. обезщетения за майчинство
3. обезщетения за безработица
ІV. Помощи / с изключение на помощите, получени по Закона за семейни помощи за деца/
V. Стипендии / с изключение на стипендиите на учащите се до завършване на средно образование, но не повече от 20-годишна възраст/
Виж целия пост
# 586
по  кое време на месеца превеждат детските?
Виж целия пост
# 587
по  кое време на месеца превеждат детските?
Шегуваш ли се?
Малко ли теми има, в които 90% от постовете са Има ли, има, няма.
Виж целия пост
# 588
по  кое време на месеца превеждат детските?
при мен са в интервала 14-22
Виж целия пост
# 589
Аз се забудалях , работа , ДГ , постоянно хреми , болести и изключих въобще за бележката че посещава предучилищна . Детето ми е с ТЕЛК и получавам пари по чл.8.Трябва ли бележка за тези деца в крайна сметка ?Ще ме изненадат ли този месец  newsm78
Виж целия пост
# 590
Аз се забудалях , работа , ДГ , постоянно хреми , болести и изключих въобще за бележката че посещава предучилищна . Детето ми е с ТЕЛК и получавам пари по чл.8.Трябва ли бележка за тези деца в крайна сметка ?Ще ме изненадат ли този месец  newsm78

За деца с ТЕЛК не се изискват бележки от училище. Или поне не се изискваха преди, не съм чула да са го променили.
Виж целия пост
# 591
за деца с Телк не се изисква нито доход нито бележка от у-ще
Виж целия пост
# 592
Днес няма да има детски. Инфото е от банката. Peace
Виж целия пост
# 593
За дете с ТЕЛК ми искаха бележка  и то за предучилищна  Cry
Виж целия пост
# 594
Днес няма да има детски. Инфото е от банката. Peace
коя банка или не е от значение  newsm78
Виж целия пост
# 595
Днес няма да има детски. Инфото е от банката. Peace
коя банка или не е от значение  newsm78

Ако е толкова от значение- Пощенска банка.  Confused
Виж целия пост
# 596
за Стара Загора- по телефона от СП ми казаха, че днес са ги пуснали по банков път.
Виж целия пост
# 597
stz ckb nqma zasega  #2gunfire
Виж целия пост
# 598
Аз не знам защо се надявате да ги пуснат днес Rolling Eyes
Виж целия пост
# 599
Ami minaliq mesec na 15ti giprevedoha pri nas
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия