Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 32

  • 56 361
  • 735
# 600
И на мен ми е странно, в Пловдив ги приведоха на 23-ти миналия месец, а сега сме 15-ти. Даже не съм сигурна дали до края на другата седмица ще ги приведат. Пепел ми на устата.
Виж целия пост
# 601
Neznam nie v stara zagora gi vzehme na 15ti daje si pazq smsa neznam za6to na vas 4ak na 23  newsm78
Виж целия пост
# 602
Извинявам се, ако съм подвела някой, но и аз се подведох от набързо дадения ми отговор. След второ обаждане в СП Ст. Загора, ми обясниха, че днес са дадени платежните нареждания на банките, но няма одобрени преводи за днес, а това ще стане от понеделник. Така че, днес- НЯМА да има.
Виж целия пост
# 603
Neznam nie v stara zagora gi vzehme na 15ti daje si pazq smsa neznam za6to na vas 4ak na 23  newsm78
Защото всички социални служби в отделните градове работят различно,аз има усещането,че нашите в Пловдив са най-мудни и хич не си дават зор! Rolling EyesТа затова и сме винаги последни или на последно място по преводи
Виж целия пост
# 604
В крайна сметка на някой ясно ли му е това с бележката до края на октомври отнася ли се за децата с ТЕЛК
Току що разбрах ,че този месец пием студена вода за детските ( Аз въобще забравих за тази бележка ) . Има ли някой който е ходил сега Октомври месец и да му е станало ясно трябва ли или не ?
Виж целия пост
# 605
Занесете си бележка, защото не е прието още дали деца с ТЕЛК ще са освободени от деклариране на посещенията. В социалните като питах трябва ли, вдигнаха рамене и казаха - донесете. ДОбре, че дребният е само 2ра група
Виж целия пост
# 606
  Sad   Sad    Sad

 Аз разчитах на тези пари днес. Нямаше причина да ги забавят - все пак 15 не е в събота или неделя този месец. Едно хубаво нещо имаше и те бързат да го развалят. Това май е типична черта в България. Или са решили да забавят всички, тъй като на някои места нали не смогваха да ги завъртят паричките на децата и да ги изплатят навреме.
Виж целия пост
# 607
В крайна сметка на някой ясно ли му е това с бележката до края на октомври отнася ли се за децата с ТЕЛК
Току що разбрах ,че този месец пием студена вода за детските ( Аз въобще забравих за тази бележка ) . Има ли някой който е ходил сега Октомври месец и да му е станало ясно трябва ли или не ?


За децата с увреждания не се изисква бележка от училище или детска градина, нито при подаване на детски, нито при започване на новата учебна година Simple Smile
Виж целия пост
# 608
Zlobi има две деца. И двете ли са с увреждания?
Виж целия пост
# 609
Защо питаш Лиляна?
Виж целия пост
# 610
Защото може да очакват бележка от здравото дете.
А ти как разбра, че "пием студена вода", Злоби?
Виж целия пост
# 611
Ми малкото е в първа група на детската градина , дано да не чакат от него  newsm78

Ми чета във фейсбук спорове по въпроса и пишат че са се обаждали на горещия телефон в министерството и от там са им казали ,че изискват специално за детските такава бележка .
На едни искат на други не искат  newsm78
Виж целия пост
# 612
Значи, ти нямаш официален отговор, а само слухове и идваш и тук да заблуждаваш. Мислиш ли, че е коректно, Злоби?
Виж целия пост
# 613
Ми не смятам ,че заблуждавам когото и да било - само попитах знае ли някой със сигурност изисква ли се или не такава бележка , защото съм забравила въобще за нея .Това са предните ми постове . А твоята незаблуждаваща информация по въпроса каква е защото нещо ми се губи ?
Със сигурност не съм влязла тук за да се надяждам
Виж целия пост
# 614
Със сигурност не съм влязла тук за да се надяждам

Е,да,но други хора,да  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия