Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 32

  • 56 334
  • 735
# 630
svetlanav, да, точно това написах и аз. Simple Smile Peace Точната  сума на добавката не си спомням, не ми се рови сега из документите на детето, но е някъде около 15лв. И е нещо съвсем различно от детските надбавки.
Виж целия пост
# 631
здравейте.дали днеска ще има детски.някой не знае  ли нещо.
Виж целия пост
# 632
Хайде, почна се Hug. Като си спомня миналия месец как чакахме, град по град и банка по банка Whistling. Дано  сега да ни спестят виртуалното пространство, че друга тема ще изпишем Joy
Виж целия пост
# 633
Мацки, да попитам нещо, не намирам отговора в първия пост. Регистрирана съм на борсата от август месец, имам служебна бележка от работодателя до август. Като подавам молба за детски трябва ли да имам и някакъв документ, че съм регистрирана като безработна или само трябва да декларирам дохода си от борсата?
Виж целия пост
# 634
Като подавам молба за детски трябва ли да имам и някакъв документ, че съм регистрирана като безработна

Не,документ не трябва.Носиш си трудовата книжка.Може да искат да попълниш декларация,че не работиш
Доходите от БТ си ги попълваш в декларацията
Виж целия пост
# 635
Благодаря ти, Елфита  Hug
Виж целия пост
# 636
Димитровград ЦКБ-няма
Виж целия пост
# 637
Мацки, да попитам нещо, не намирам отговора в първия пост. Регистрирана съм на борсата от август месец, имам служебна бележка от работодателя до август. Като подавам молба за детски трябва ли да имам и някакъв документ, че съм регистрирана като безработна или само трябва да декларирам дохода си от борсата?

Документ точно не, но си направи копие на трудовата книжка, ако ти е било изплащано обезщетение от бившия работодател. От мен поне това поискаха. Това обезщетение може и да е вписано в служебната бележка или в заповедта, но трябва да е написано, че е обезщетение.
И аз нямам детски - Сф (по това дали ще преведат или не ще преценя дали всичко с документите е било ок  Mr. Green), нямам нерви и време пак да ходя за заповедта.
Виж целия пост
# 638
Във Варна няма детски
Виж целия пост
# 639
Пловдив?  Hug
Виж целия пост
# 640
 Какво става защо няма пари?!  smile3512 Крайно време е. Защо ги забавиха този път някой има ли обяснение?! Значи все пак чужбина Sad
Виж целия пост
# 641
Какво става защо няма пари?!  smile3512 Крайно време е. Защо ги забавиха този път някой има ли обяснение?! Значи все пак чужбина Sad
Мда,терминал 2. Joy Joy Joy Joy
Сори,ама ти ако си мислила ,че новото правителство ,ще ти превежда детските на 14 число си в пълна заблуда.

Може и терминал 1,там са по -евтините линии.
Виж целия пост
# 642
Какво става защо няма пари?!  smile3512 Крайно време е. Защо ги забавиха този път някой има ли обяснение?! Значи все пак чужбина Sad
Мда,терминал 2. Joy Joy Joy Joy
Сори,ама ти ако си мислила ,че новото правителство ,ще ти превежда детските на 14 число си в пълна заблуда.

Може и терминал 1,там са по -евтините линии.


Тъжната истина  Cry
Виж целия пост
# 643
Крайно време е да се сложи точна дата за изплащането на тия прословути детски добавки.Какво е това безобразие ''до края на месеца'' #2gunfire
Виж целия пост
# 644
датата е определена от 15-то до 30 число на месеца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия