Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 32

  • 56 320
  • 735
# 660
а замисляли сте се че и пенсиите и заплатите на политиците се превеждат на точно фиксирана дата,  разбира се има и фирми който и те си спазват датите Thinking
нямат  интервал  от време 15 дни и да се надяват кога ще си ги вземат

А ти тези детски нещо да си ги изработила?Това е бонус и ги взимат определени семейства.Днес взимаш,утре не.Нито си се потила,нито си работила за тях.Не ми казвай,че децата ги раждаш на държавата
Не може да сравнявате детските с наем,кредит и т.н

Други са проблемите, други, за съжаление не са толкова нищожни като това дали да е фиксирана датата или не

 Peace


Половината взимащи не са в брак и се облажват от детските.Разбира се бащата живее с тях и се грижи за децата финансово и морално.На майката си взима детски и се води самотна.Ето тук има къде да се работи
Виж целия пост
# 661
Подкрепям!
Всички са деца на една България!
Лошото е, че хазаина ми живее в Америка и ми казва така, Иле ако закъснея с наема на мен ми начисляват лихви, така ще направя и с твоя наем! Та след 5-ят ден ми тече лихва...
Прост пример е това, че всеки си прави някакви сметки за приходи и разходи на семейството.
Живи и здрави, да сме...Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 662
Ако детските добавки бяха за всички деца,без значение от доход,семейно положение и т.н нямаше да сме толкова на различно мнение относно датите на изплащане на прословутите детски,но това все пак е България.Тук всичко е възможно  Simple Smile Лек ден от мен ,момичета и дано имаме късмет до края на седмицата
Виж целия пост
# 663
Всички трябва да взимат детски.
Това делене на народа беден и богат ни докара до тук.
При циганите да го направят само който има ОСНОВНО образование.
То е Задължително по нашето законодателство.
Знаете ли колко много ромски семейства ,ще отпаднат????????
И тогава ,ще има за всички.
Толкова е просто.
Виж целия пост
# 664
а замисляли сте се че и пенсиите и заплатите на политиците се превеждат на точно фиксирана дата,  разбира се има и фирми който и те си спазват датите Thinking
нямат  интервал  от време 15 дни и да се надяват кога ще си ги вземат

А ти тези детски нещо да си ги изработила?Това е бонус и ги взимат определени семейства.Днес взимаш,утре не.Нито си се потила,нито си работила за тях.Не ми казвай,че децата ги раждаш на държавата
Не може да сравнявате детските с наем,кредит и т.н

Други са проблемите, други, за съжаление не са толкова нищожни като това дали да е фиксирана датата или не

 Peace


Половината взимащи не са в брак и се облажват от детските.Разбира се бащата живее с тях и се грижи за децата финансово и морално.На майката си взима детски и се води самотна.Ето тук има къде да се работи
това че имам 4 деца не значи че ги отглеждам с тези пари но са някакъв приход който в минимална степен покрива на всяко едно дете нуждите  Crossing Arms
само едно уточнение- самотна майка няма когато бащата е припознал детето Naughty
Виж целия пост
# 665
известие след известие и......нищо по темата.... Та по темата- Люлин, Пощенска днес няма да има....
Виж целия пост
# 666
 Спомням си, че по назад в темата имаше майки които пишеха че се обаждат на някакъв тел и от там им даваха доста достоверна информация, но не мога да се сетя newsm78
п.п момичета не се изнервяйте и не пишете глупости, изказвани от рода "А ти тези детски нещо да си ги изработила?", са смешни, тук не става само въпрос само за 30-те лв, има семейства който гледат деца с телк и фиксираната дата си е важна, купуват се лекартсва и т.н.....
Виж целия пост
# 667
Известието е, че няма надбавки за сега! Да, не ги е сплашил Орешарски и тях с уволнение, че дават инфо?!? От социалното министерство казаха, че парите ще са преведени най-късно до 18-ти, това е информация от 15.11.
Инвестбанк- Шумен, каза!
Виж целия пост
# 668
Варна-Райфайзенбанк-към момента нищо,евентуално четвъртък Simple Smile
Виж целия пост
# 669
Всички трябва да взимат детски.
Това делене на народа беден и богат ни докара до тук.
При циганите да го направят само който има ОСНОВНО образование.
То е Задължително по нашето законодателство.
Знаете ли колко много ромски семейства ,ще отпаднат????????
И тогава ,ще има за всички.
Толкова е просто.
smile3521
Виж целия пост
# 670
Шумен - също НЯМА  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 671

само едно уточнение- самотна майка няма когато бащата е припознал детето Naughty
Сигурна ли си? Защото аз съвсем случайно разбрах, че не е точно така що се отнася до детските.
Люлин, София- няма.
Виж целия пост
# 672
RUSE NQMAAAAAAAAA
Виж целия пост
# 673

само едно уточнение- самотна майка няма когато бащата е припознал детето Naughty
Сигурна ли си? Защото аз съвсем случайно разбрах, че не е точно така що се отнася до детските.
Люлин, София- няма.

Може и да не се води самотна майка, но доходът на бащата не се взима под внимание ако няма брак  Naughty Тоест изисква се доход само на майката.
Виж целия пост
# 674
само едно уточнение- самотна майка няма когато бащата е припознал детето Naughty

Дрън дрън.Кой ти говори какво е самотен родител?В закона няма термин самотна майка.Говорим затова,че всяка майка,която няма брак,бащата е припознал децата и живеят с него в едно домакинство,не декларира неговите доходи
Честно ли ти се струва???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия