Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на астматичен пристъп?
Какви са симптомите на ниско кръвно налягане?
Какви са причините за слабостта и студените потоци при лежане по гръб?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на астматичен пристъп?
-
Какви са симптомите на ниско кръвно налягане?
-
Какви са причините за слабостта и студените потоци при лежане по гръб?
-
Какви са причините за дискомфорта в гърдите?
-
Какви са причините за тревожното състояние на бъдещите майки?
Коремчето ми се надува и самата кожа се разтяга. Но не е както контракция, стягане за секунди и после отпускане, просто съм се наяла порядъчно
, или са ти различни двете усещания ?
колко приятно е то!
Аз толкова те обичкам
. Пипиту ми сече на мене на МАХ
. Разбрах още вчера тънките ти аритметики, Маги, не се притеснявай, правя се на ударена с картинки - лъжеш тебе си, че има повече време, че да не се шашкаш, ама всъщност едва-едва си вярваш, но продължаваш с опитите, нещо такова
. Всеки трябва да се забавлява по някакъв начин
.
въобще да не си въобразява. Мен никой не може да ме командва
.
аз си мислех да я посетя с влака на морето някой ден, ама нещо комбинацията мързел и писане на учебник ми отнема времето тези дни. Ето сега писах един час, и се наложи да се изпъна, че ме заболя гърба.. Не завиждам на мамите, които още работят седнали по цял ден, как се справяте 



