Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на астматичен пристъп?
Какви са симптомите на ниско кръвно налягане?
Какви са причините за слабостта и студените потоци при лежане по гръб?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на астматичен пристъп?
-
Какви са симптомите на ниско кръвно налягане?
-
Какви са причините за слабостта и студените потоци при лежане по гръб?
-
Какви са причините за дискомфорта в гърдите?
-
Какви са причините за тревожното състояние на бъдещите майки?
След което си взех чантата и веднага в Торакс - изследвания, лекарства и се оправих.
4 месеца ти казвам ми остават на мен

Гледам и ти не спиш нещо 
кой както иска, така да действа.
Не знам при вас как е, но определено трябва да си купувам дрехи, че нищо не ми става вече. И всичко ми се лепи, където не трябва
от стая в стая от легло в легло от ляво на дясно....лудница и това с тежестта ДААААА като не е на тях малко и леко им се вижда
Никога няма да сме на едно мнение, различни хора сме, на различни места живеем и различни бременности караме
, остава ни да сме сигурни в действията на нашите следящи лекари и да им се доверяваме, пък както каза Вампи, то ако има нещо да става ще става каквото и да правим
, и с спя по - нависоко и корема ми подпира, направо нобелова награда предлагам за този дето я е измислил.
ако въобще има значение