Август месец долетя, НОЕМВРИйското коремче вече наедря!-Тема 12

  • 24 385
  • 740
# 465
Magikrasteva, много ще се радвам да се запознаем:)
Виж целия пост
# 466
Рони, и аз се чувствам така, особено ако съм хапнала повечко Simple Smile Коремчето ми се надува и самата кожа се разтяга. Но не е както контракция, стягане за секунди и после отпускане, просто съм се наяла порядъчно Simple Smile
Виж целия пост
# 467

Маями, аз хълцане още не съм усещала, но в повечето случаи усещам или ритници или все едно се въртят, правят кълбета вътре, не знам как да го опиша, а и все по - често корема ми е с бабунки, като пипнеш и твърдо, според мен се подават крачета, дупета и опъват на определени места Simple Smile Може би ти усещаш ритането като подскачане  Peace, или са ти различни двете усещания ?

Мила аз незнам дали това хълцане, но го оприличавам на такова....защото като се хълца така подскача все едно тялото, незнам  newsm78
Иначе за мен ритането и подскачането са различни усещания.....целия корем ми подскача....иначе като се дупи, или подава ръчичка го усещам като лека подутинка тук, там  Party колко приятно е то!
Виж целия пост
# 468
Да, различно е от контракция като усещане, просто все едно му е тясно на коремчето в кожата, хаха Simple Smile Ама така става то, особено ако ядеш по-късничко като мен Simple Smile
Виж целия пост
# 469
Майтап си напрвих Simple Smile Да не ми се обидиш  Hug  Аз толкова те обичкам  Heart Eyes
А да бе, аз да не съм някоя матрона-тъпанарка, че да се обидя, защото ти си правиш майтап?  (само матрона съм)  Mr. Green Crazy . Пипиту ми сече на мене на МАХ  smile3537 smile3537 - разбирам кога трябва да се обиждам и кога не   People No Good . Разбрах още вчера тънките ти аритметики, Маги, не се притеснявай, правя се на ударена с картинки - лъжеш тебе си, че има повече време, че да не се шашкаш, ама всъщност едва-едва си вярваш, но продължаваш с опитите, нещо такова  15 . Всеки трябва да се забавлява по някакъв начин  Whistling.
Аз пък предпочитам другия вариант - няма време - бързо, трябва да се стягаме да  раждаме, а тоооо... има още 90 дни по лента... Фффф...

Вампи, твоя момък от рано те е почнал с командването  Whistling
#Cussing out въобще да не си въобразява. Мен никой не може да ме командва  newsm43 .
Зверче, замислих се сега за тебе. Мали, като родиш тези две девойки, ще има ли кой да ти помага, че луда ще станеш сигурно. Едва ли ще са като херувимчета. А дано, ама надали... То ще е реване, цвърчане... Памперси, ядене, разходки!?!?! Зъби с рев, прохождане... Въобще - нищо няма да те подмине и то в двойна доза  Mr. Green Mr. Green. Кажи, моля ти се, че ще имаш помощник, че да не те мисля Praynig Mr. Green


Ох, това с тежестта и аз се присъединявам...направо имам чувството, че имам гюле вместо шкембе...
Joy Joy Joy Joy Ох, как ме развесели... Същата история е и тук, но аз викам ТЪРБУХ, от което всеки път се хиля като луда... Щото нали хората все някакви нежни обръщения - коремче, моремче и като кажа гаменското "търбух" ми звучи много смешно. Виж, за гюле не се бях сетила. То направо бебето мога да му викам вече Гюлето.  Joy


Вампирче, като на писа, че влизаш в 7ми месец се замислих, че всички това ни чака... не остана и хем се радвам, хем ми е притеснено.
Няма какво да се мотаем. И на мен ми е притеснено, и си мисля, какви ли не глупости от време на време, ама това трябва да стане с раждането - щем или не, няма връщане назад. По-добре тогава да вървим напред Peace. И ти - още 2 седмици и 7-ми месец, което си е направо на мен ми се струва почти на финала. Щом пише, че в 7-мия месец може и да се ражда, не че е желателно, но има и такива случаи с успешен завършек, значи сме почти на края  ooooh! Heart Eyes Peace.


Ох, исками  още нещо да пиша, че ми е скучно, ама не знам какво...  smile3506 blahblah blahblah
Виж целия пост
# 470
Аз съм на вариациите на шкембе, шкемба, шкемби и всякакви подобни Simple Smile Ама това с усещането за гюле си е точно такова, хаха, и сега ми е тежко, да не смее човек да си хапне, пууу
Виж целия пост
# 471
рони както го описваш е като това, заради което ходих до болницата, само че оня ден ме държа към 5 часа, но по принцип ми става твърд вечер за около час. както писах в дългия постинг, според акушерката и лекаря не бяха контракции, а опъване на матката, почва да им става тясно вече. Мисля, че контракциите се повтарят, а не мен специално ми казаха да не се тревожа ако не са придружени втвърдяванията с болки, по обилно течение, изпадането на mucus plug както и да се нарича на Български или кървене. Разбирам те, защото е стряскащо като се опъне като барабан, но какво да очакваме... По малки няма да станат  Laughing

MN маги още до Лондон не е стигнала, а и е по близко така че може да почакаме запознанствата... Wink аз си мислех да я посетя с влака на морето някой ден, ама нещо комбинацията мързел и писане на учебник ми отнема времето тези дни. Ето сега писах един час, и се наложи да се изпъна, че ме заболя гърба.. Не завиждам на мамите, които още работят седнали по цял ден, как се справяте  Shocked

вампи майка ми е рускиня, и нарича корема ми 'пуздрон', звучи ми много подходящо  Grinning

Виж целия пост
# 472
От прочетеното разбирам, че проблемите със съня не са само при мен  Peace и косата ми взе да капе доста дано да не посрещна бебка плешива  Praynig
Виж целия пост
# 473
Мда, това ще да е, точното усещане е, че му е тясно и се опъва, но не е контракция, дискомфортно е, но гледам да не се стряскам, все пак ми е ясно, че расте и няма как да не се опъне. А при контракциите си има стягане и отпускане. Мен различно ме държи, зависи колко съм яла, хаха Simple Smile А това което си написала мисля, че на бг му викат тапа Wink хаха
Виж целия пост
# 474
Рони, виж ми лентичката, смених си баналното Бебе с Гюлетооооо  hahaha Joy hahaha Joy Crossing Arms
Виж целия пост
# 475
Хахахахаха, авторски права плати ли ми, хахахаха Simple Smile Следващата тема ще измисля някое заглавие с гюле задължително, ей така за майтап, знам че ще гласуваш за него от сега, хахахаха Simple Smile

Ох, ще ме умориш, щурава си ти, хаха Simple Smile
Виж целия пост
# 476
Хахахахаха, авторски права плати ли ми, хахахаха Simple Smile Следващата тема ще измисля някое заглавие с гюле задължително, ей така за майтап, знам че ще гласуваш за него от сега, хахахаха Simple Smile
Тежат като гюлета ноемврийските шкембета!!!  bowuu

За авторското ти право - като порасне Гюлето, ще му кажа и да идва да ти се разплаща... Тъкмо ще си скромна пенсионерка, която ще се зарадва на един напет младеж, дошъл й на посещение Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 477
Сигурно е тапа, аз онази вечер гледах на Гугъл снимки   Shocked и не го препоръчвам  Laughing

вампи отсега гласувам!
Виж целия пост
# 478
Мда, еми то не му е времето сега да пада, така че да не го обсъждаме по-добре, че избягвам аз да мисля за тоя момент, шубето си е голям страх...

Хахаха, и аз някаква такава идея имах гюле се римува идеално с шкембе Simple Smile Ще чакам корабът-майка да ми прати факс и на мен с някое "тежко" заглавие, ахах
Виж целия пост
# 479
Зверче, замислих се сега за тебе. Мали, като родиш тези две девойки, ще има ли кой да ти помага, че луда ще станеш сигурно. Едва ли ще са като херувимчета. А дано, ама надали... То ще е реване, цвърчане... Памперси, ядене, разходки!?!?! Зъби с рев, прохождане... Въобще - нищо няма да те подмине и то в двойна доза  Mr. Green Mr. Green. Кажи, моля ти се, че ще имаш помощник, че да не те мисля Praynig Mr. Green
Ами Вампи какво да ти кажа, уж за сега се изреждат половината роднини да си предлагат услугите и да обещават, колко ще помагат, това на чело с майка ми и свекито  Joy
Аз обаче съм малко темерут в това отношение, хич не обичам някой да ми се бърка и не знам дали искам други хора освен мм в къщата, да им слушам "безценните" съвети и да гледам как се шашкат за децата повече от мен и всяват паника. Моя пъклен план е живот и здраве като се приберем с двата вързопа мм да си вземе 2 седмици бащинство и после поне седмица още отпуск. Тамън малките ще са станали на по 3 седмици и се надявам ще сме се нагодили вече. През деня ще се опитвам да съм сама вечер с нечия майка за малко и кой от къде е. После тамън дошли коледните празници и айде мм пак ще е на линия Simple SmileА аз още от сега съм се заканила, че у нас ще има строг график и няма да има хън мън точно по тая причина, че няма да можем с мм да се клонираме  Joy
Майка ми и свекито са добре дошли за час два, ако толкова искат да са от полза да ударят един парцал, някоя и друга ютия и ако може само да им се радват на бебешорите. Виж, обаче ако изпадна в немилост и видя, че сме му изпуснали края ща не ща ще ги викам, даже и отпуски ако трябва ще пускат  Naughty
Рони, и аз все си мисля, че ми е гюле тумбака, тайно сме се уцелили Simple Smile
А мм преди малко вика, леле какъв ти е огромен корема, стягай се и се подготвяй, че до края кой знае сигурно ще е чудовищен и как ще ходиш не знам  Joy Викам му, какво да се подготвям, той не пита, а расте  hahaha
По този повод ми се струва, че доста ни е замряло албумчето в снимкабг, последно съм качвала аз Sad
Снимам си се всяка седмица и се удивлявам на разликата. Имам и прясна прясна снимка ама сега как да ви го покажа това туловище Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия