Август месец долетя, НОЕМВРИйското коремче вече наедря!-Тема 12

  • 24 385
  • 740
# 480
Хаха, тъй е то Зверче, малко или много имаме еднакви усещания в момента всички Simple Smile

А за помагането и месенето съм абсолютно на същото мнение като теб. Много мразя да ми се мешат и не се притеснявам да си го кажа, пък който иска да се обижда Simple Smile Аз ММ от сега съм го предупредила, че майка му няма да ми се тупва всеки ден "да ми помага", ами ако я повикаме...тя щото сакън да не би да имаме нужда от нещо...
Виж целия пост
# 481
И аз се присъединявам към гюлетата. И аз като Рони стена при почти всяко завъртане,ставане или хапване.    Mr. Green  А какви киселини имам не е истина  Shocked Понякога имам чувсвото,че съм погълнала сярна киселина и ще ми разгради гърлото направо.. ooooh!
Освен ритането,разпъването и буквално дупенето,усещам и равномерно почукване,наподобяващо туптене през равни интервали за около 10-на минути.До колкото знам това е хълцане.
За спането много точно сте го описали.Бебето рита всякак както и да се обърна.Понякога като съм настрани и така ме рита,че имам чувството,че към му смачкала нещо и краченцата му ги усещам като кокаляци направо. Heart Eyes
Предо малко викам на ММ : " Кошарата на бебето ще си е в спалнята при нас нали?" и той убедено казва Да и аз продължавам "Ами ако плаче цяла нощ? и той "А тогава ще го сложим някъе другаде". Божее толкова смешно ми стана и жално за бебче как го отпрати веднага  Mr. Green Mr. Green 
Утре ще пътуваме до Варна за един документ,свързан с подписването ни,което е след 10 дни, а още с нищо не сме готови,но това е отделен въпрос.И на зъболекар съм утре и не нам този моя зъб какво ще го правим.Венецът ми не се стяга и навлиза в зъба и не знам как ще се вадят нерви и прочие като няма видимост от венеца,че и кърви.
Тениските ми вече не ми покриват корема! Като някой чичак с бирен корем съм  #Crazy
Виж целия пост
# 482
newsm47 Ако Саша ме добави в анкетата с това дивашко заглавие...

Зверче, права си от една страна. И аз не обичам някой да ми се трътка из къщата.
От друга... понякога ти се иска да се оттървеш за някой и друг час от бебето, за да си отдъхнеш. Но да я докараме до там, пък ще видим... Crazy
Виж целия пост
# 483
Здравейте, вчера бях на гости, после ме хвана нещо стомаха и бях доста зле половината нощ, днес пък бях на село и затова чак сега пиша. Още ме наболява стомаха, може и някой вирус да ме беше хванал  Sad, имаче на село имаме много англичани и понякога има базар и днес от там взех на беба едно чудалче за спане и едно боди с дълъг ръкав на доста изгодна цена  Grinning. Вчера пък на гостито една приятелка ми подари миниатюрно боди с Гарфийлд за кола, на което пише бебе на борда  Laughing Laughing
Вампи, честито за седмия месец   bouquet
Камсита, добре дошла   bouquet
Калалили, стана ми много мило как си описала раждането си, дано всички да запомним само хубавите неща  Hug
Татяна 123, честита годишнина   bouquet дълги години щастлив семеен живот ви пожелавам  Hug  bouquet
Рони и при мен така става с корема, като се наям, направо ще гръмна, аз също не съм качила, ама корема ми е мн голям и много ми тежи вече.
Тъкмо се сетих да ви се оплача като се прибирах и на входа срещам една съседка, тя доста по-малка от мен и малко е и простичка, ама мн ме изнерви вика ми вече за втори път Дебеланке и тоя път и казах ще видиш ти ако си като мен в 6-ти месец и някой да ти вика така, пък и не съм качила кг още и тя ми вика, че я лъжа, абе ядоса ме, знам, че ми е голям корема и изглеждам напълняла, ама не съм на кг и защо да лъжа и така.
Не мога да ви изчета, така че сега спирам и после пак ще пиша, като ви доизчета   Simple Smile
Виж целия пост
# 484
 Термина ми е на 21 ноември ама да видим Simple Smile
Мами, много сте активни за един ден сте изписали толкова, че едва смогнах да ви прочета Simple Smile

Вампи, съгласна съм за Шейново по принцип, само дайте знак кога да стане.
Виж целия пост
# 485
Оффф, изчетох ви най-накрая  Laughing Laughing. Аз също като спя е голям зор обръщането и ставането от леглото. Понякога съм голяма картинка и се налага да ме подръпват и така по-лесно ставам  Joy Joy
Виж целия пост
# 486
Никой ли незнае кога при варицела пъпките трябва да се напълнят с течност.....а какво е рубеола? Shocked newsm78
Днес като ги гледам пъпките на детенце, са си същите по размер и брой, само където го сърбят....ама не са пълни с нищо?!
Виж целия пост
# 487
Никой ли незнае кога при варицела пъпките трябва да се напълнят с течност.....а какво е рубеола? Shocked newsm78
Днес като ги гледам пъпките на детенце, са си същите по размер и брой, само където го сърбят....ама не са пълни с нищо, ама като че ли са с бял връх...сега ги гледам и не едри?!


ПС:
Съжалявам че правя по 2 еднакви поста....но незнам и аз как се случва! Praynig
Виж целия пост
# 488
Тъкмо се сетих да ви се оплача като се прибирах и на входа срещам една съседка, тя доста по-малка от мен и малко е и простичка, ама мн ме изнерви вика ми вече за втори път Дебеланке
Кажи на твоята проста съседка да се гръмне. То не може да родиш цяло дете и да отслабваш същевременно! Ама като е малка, какво ти пука? То още акъла й не е дошъл.... Утре и тя като дойде на това, ще пъшка и ще ти вика - Еееххх, личи ли ми, а?
Простаци във всеки вход  Peace
Виж целия пост
# 489
Маями аз знам, че пъпките при шарката почват от главата от оформената част
И в слабините и на свивките на лакти и колена също може да има
Виж целия пост
# 490
Никой ли незнае кога при варицела пъпките трябва да се напълнят с течност.....а какво е рубеола? Shocked newsm78
Днес като ги гледам пъпките на детенце, са си същите по размер и брой, само където го сърбят....ама не са пълни с нищо?!

Ето тук има инфо за симптомите на варицелата - ЦЪК
Иначе по спомен на моите им бяха изписали Джин Джира Алба - спрейче, което облекчава сърбежа. А пък впоследствие, когато каката изкара и скарлатината, я водихме на кожен доктор и той ни препоръча при подобни шарки Витамерфен - когато се мажели с него пъпките после не оставяли толкова много белези по кожата на децата. Но каза, че тъй като детските шарки се лекували от джи пи-тата и не се изпращали на кожен лекар, джи пи-тата обикновено не били много наясно точно кое е най-доброто за кожата.
Виж целия пост
# 491
Никой ли незнае кога при варицела пъпките трябва да се напълнят с течност.....а какво е рубеола? Shocked newsm78
Днес като ги гледам пъпките на детенце, са си същите по размер и брой, само където го сърбят....ама не са пълни с нищо?!

Ето тук има инфо за симптомите на варицелата - ЦЪК
Иначе по спомен на моите им бяха изписали Джин Джира Алба - спрейче, което облекчава сърбежа. А пък впоследствие, когато каката изкара и скарлатината, я водихме на кожен доктор и той ни препоръча при подобни шарки Витамерфен - когато се мажели с него пъпките после не оставяли толкова много белези по кожата на децата. Но каза, че тъй като детските шарки се лекували от джи пи-тата и не се изпращали на кожен лекар, джи пи-тата обикновено не били много наясно точно кое е най-доброто за кожата.


Въпроса е, че аз изобщо незнам това дали е шарка...но като гледам тези пъпки от статията, наште изобщо не са такива...аз затова питам тук, хора които знаят от опит какво представлява, защото аз инфото в нета вече го видях, но за по-сигурно питам патило
Виж целия пост
# 492
Вампи, аз предния път нищо не казах, сега се опитах, но само се ядосах, ама следващия път може и да я наредя едно хубаво, а за малка от мен е по-малка, ама както викаш скоро може да е на моето дередже, най-интересното е, че и тя не е от слабичките ама нали знаеш присмял се хърбел на щърбел  Laughing Laughing
Маями, няма ли как да отидете на лекар, все пак от форума по обяснения трудно ще разбереш дали е варицела или пък друг вид шарка
Виж целия пост
# 493
Маями, при различните хора може и различно да протече. Определено си трябва доктор.
Иначе рубеола също е вид шарка.
Момичета и аз се сдобих с възглавницата от Лидл, май е доста удобна. Утре ще кажа със сигурност
Виж целия пост
# 494
Ооо, как ще я търпиш да ти говори така...я на мен някой да ми каже, че съм дебеланка, преди да проговоря с поглед само ще бъде изпепелен...ама някой хора са си просто по рождение и са лишени от всякакво чувство на такт...то всичко се връща, следващия път кажи и че си бременна и я питай нейното извинение какво е, че е дебеланка...ей как ме дразнят такива
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия