От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 25 328
  • 754
# 210
здравейте мили бъдещи мами  Laughing

аз докато се престраша да се запиша и две темички сте изписали  Laughing

присъединявам се към вас, както казвам от четврътък насам съм официално бременна - видяхме сърчица  Grinning

от София съм, калкулаторите показват термин 23.03.3014, но се съмнявам, че ще изкарам до там защото имаме две ембриончета  Grinning
Виж целия пост
# 211
SweetApril, по-добре ли си? Дано ти минава вече!

Kika kiki, честити сърчица и добре дошла!
Виж целия пост
# 212
O, Кика, перстраши ли се най-после  Naughty Добре дошла и честити сърчица  Hug /ти беше малко след мен, а аз още не съм ходила на преглед  Tired/.

Ирена, кога ще ги носиш тези къси панталонки, януари ли  newsm78
Виж целия пост
# 213
Ех, момичета благодаря за съветите. Слава богу тази нощ спинках без проблеми. Никакво повръщане и никакво разтройство. Сега ще си купя от нещата за които she_moto спомена и да се надяваме да не се появи повече. rorrr, she_moto благодаря ви!  Hug Peace
KIKA_KIKI честити сърчица! Добре дошла!  Peace
Гледах в английският ebay има уникално сладки и готини дрешки за бременни на много прилични цени. Мисля да си поръчам скоро от там  Peace
Виж целия пост
# 214
perunika стават и с ботуши да се носят  Laughing - а аз по принцип съм си дебеличка така че вече ги обличах - иначе сегашните ми дрехи ми стягат на коремчето
Виж целия пост
# 215
Как сте майчета?Аз утре съм на лекар,нямам търпение,дано всичко е наред.Вие записахте ли се на женска консултация вече?Да  ви кажа,при мен умората намалява,но не и гаденето Sick..а и коремчето ми леко расте и ме стягат дрехите Laughingнямам търпение да ми проличи вече,на вас личи ли ви?
Виж целия пост
# 216
irenadubai,кой топ и дънки поръча и не ти харесаха? И аз съм набелязала,поне да знам..
В сайта пише ,че можеш да ги върнеш ако не ти харесват Peace
Виж целия пост
# 217
А момичета, да ви питам, вас болят ли ви още гърдите? Днес се събудих и осъзнах, че не ме болят вече...  newsm78
Виж целия пост
# 218
благодаря ви за милото посрещане  Hug

perunika - ти си желязна, как успя толкова време да не отидеш на преглед, но понеделник е твърде скоро и всичко ще е наред  Simple Smile

аз съм от нетърпеливите и в четвъртък ми беше втория преглед на първия видяхме само сакчета и сега вече сърчица  Grinning

iliqna_85 стискам палци всичко ще е наред  Praynig на мен гаденето ми понамаля, но такъв глад ме е подгонил, че чак се плаша и страшен мързел - нищо не ми се прави чак  Simple Smile
Виж целия пост
# 219
 Kika, честити сърчица!
 За съжаление аз още се чувствам много зле, бронхита не отшумява и кашлям много упорито. Започвам да се притеснявам дали това няма да навреди на бебето, тези напъни при кашлицата никак не са безобидни. Купих поредния билков сироп дано да има ефект.
 Иначе днес започвам 12 седмица и му се вижда края на трети месец.
 Гади ми се май само от плодове. А гърдите бяха спрели да ме болят, ама сега пак почнаха и не се пипат.
 Само да спре тази кашлица, че и главата ще ми се пръсне от нея.
 Аз се сдобих с яки дънки за бременни от един магазин за втора употреба, ако не напълнявам в бедрата, ще мога да си ги нося доста време, а и са ластични. Мисля да не влагам прекалено много средства в дрехи за бременни, които няма да ми трябват после. Сега това, което купувам гледам да го взимам по-свободно, за да мога да го нося на есен, а и след раждането.
Виж целия пост
# 220
А момичета, да ви питам, вас болят ли ви още гърдите? Днес се събудих и осъзнах, че не ме болят вече...  newsm78
и аз съм така....снощи го осъзнах и малко се притесних,хем знам,че е нормално.няма страшно всичко е наред.Аз понеже съм една турбо маниачка ходя всяка седмица на ултра звук за да видя бебчо.Моят доктор сигурно скоро ще ме освирка Embarassed
Виж целия пост
# 221
за гърдите-и мен ме болят мноого по-малко,а на моменти-изобщо,така че-спокойно
Виж целия пост
# 222
irenadubai,кой топ и дънки поръча и не ти харесаха? И аз съм набелязала,поне да знам..
В сайта пише ,че можеш да ги върнеш ако не ти харесват Peace

http://shopzone.bg/womens/maternity_clothes/57776/%D0%94%D0%B0%D … 1%82-Shopzone-bg-

http://shopzone.bg/womens/maternity_clothes/57713/Maila-%D0%B4%D … D1%82-Shopzone-bg
Виж целия пост
# 223
Здравейте момичета,

Да се похваля, че вече се чувствам мнооого по -добре ама сега полежах в болница и след няколко системи вече нещата изглеждат по друг начин, даже се чудя защо не дойдох по рано  Grinning но както и да е сега се надявам да не ме повтори повръщането и гаденето или ако повтори то поне да са инцидентни случаи. Утре ще ме изпишат и поне ще се по раздвижа малко...

Честито на новите бъдещи майчета и бързо оздравяване на болните, че в тези жеги е ужасно човек да не се чувства добре..

Относно дрехите за бременни още не съм имала възможност да пообикалям, но със сигурност ще се купуват панталончета. Предната бременност едно джинси за бременни ми беше страшно удобно и смятам да си потърся пак такова.


Виж целия пост
# 224
SweetApril, радвам се, че е отминало Simple Smile

Аз в понеделник ще се запиша на ЖК. Имам час при АГ, остава да си взема и направлението от личния лекар преди прегледа.

Alyaa, аз изкарах някакъв бронхит още в първите дни на закъснението на цикъла. Кашлях много и продължително (все още покашлям сутрин). На бебето нищо му няма, предполагам че напъните от кашлицата биха били опасни, когато корема вече е доста по-голям. Пих Стодал, някоя друга ампула вит. С и се стараех да хапвам повече плодове и зеленчуци. Дано кашлянето скоро отшумее при теб! Ако пък те заболи корема от кашляне - вземи но шпа.

Гърдите все още са ми напрегнати, но като че ли по-малко от преди.

И аз тия дни трябва да ида до някой магазин за бременни, че ми постягват дрехите в корема Simple Smile Наистина с втора бременност проличава по-рано! Корема в момента ми е може би колкото в около петия месец с предната бременност ...

За гаденето и умората - при мен наистина отшумяват лека полека Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия