От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 25 325
  • 754
# 255
Момичета  да ви кажа какво ме посъветва моят ЛЛ. Никакви сокове от кутии да не пия. Ако имам желание за сокче КОМПОТ. Само и единствено Касис ми препоръча. Другите били пълни с консерванти и въобще да не си купувам производните Капи, Флорина и т.н.  newsm10
Всички сокчета се правят от пюре от тиква и се слагат оцветители и подсладители Simple Smile
Виж целия пост
# 256
menyanthe, тогава съм на ФМ и за това се чудех дали ще може да се определи полът, ако разбира се бебето иска  Laughing или след няколко седмици пак трябва да се ходи, за да няма "сгрешен пол" Simple Smile А наблюдаващият лекар с обикновения ехограф кога може да каже какво е бебето?
Виж целия пост
# 257
запис
Виж целия пост
# 258
А наблюдаващият лекар с обикновения ехограф кога може да каже какво е бебето?

Миналия път с обикновен ехограф ми казаха пола в 18 седмица Simple Smile
Виж целия пост
# 259
здравейте дами приемате ли нови посетители
Виж целия пост
# 260
 newsm51 smile3525
Виж целия пост
# 261
За полът мойта госпожица до 7 месец се дупеше на видеозона и криеше Laughingчак тогава разбрах,че е момиче и сега не се надявам да разбера рано въпреки,че ми се иска Grinning
За соковете покрай малката ги научих тези работи и избягвам да и давам ,а аз по-принцип не обичам.
Ние преди няколко дни бяхме на гости при нашите и баща ми ми предложи като родя да се преместим при тях или поне за събота и неделя да ходим да ми помагат ,а на майка ми физиономията беше ето такава Sickне че ще се преместя или съм ги молила за помощ ама малко криво ми стана от реакцията и,но както и да е.А и майка ми каза ,че нямало какво да се оплаквам,че с 2 било по-лесно щяли да си играят Laughing Laughing Laughingсигурно ще се дуелират с биберони Laughing
Да ви кажа мъжът ми сега ми донесе една книга бременност и отглеждане на близнаци,доста е интересна и ми хареса ,че има доста неща за кърменето.Относно него се бях малко обнадеждила ама сега съм се нахъслъла този път да се справя по-добре от предишният сега поне знам къде са ми били грешките.И даже си харесах една възглавница за кърмене на близнаци изглежда доста удобна ама още се кумя,че е 70-80лв #Crazyи се чудя дали ми се дават като знам колко ще  я ползвам.
И съм почнала усилено да разучавам за количка,че първият път последния месец гледах толко и ги разбирах,и като че ли повече гледах дизайна отколкото удобството и после съжелявах.Наистина се оказа много здрава количка и след мен на 2 майки я давах да я ползват не е мръднала ама неудоббнаааа и тежкаааа #Crazyче и нали гледах да е красива та една бежава с едни цвекета е голямо пране падаше и докато изсъхне не мога да излезна бе ужас.И този път съм решила мнооогооо да гледам и накрая да избирам пък и ако трябва малко по-скъпа въпреки,че и като гедах то и евтина са близнаци няма  Laughing
Виж целия пост
# 262
здравейте дами приемате ли нови посетители

Приемаме и им се радваме Simple Smile
Виж целия пост
# 263
 Hug Hug Hugблагодаря ще ви следя с интерес и ще споделям преживяното през следващите 8 месеца
Виж целия пост
# 264
аз съм начинаеща първа бременост термин 8,04,2014 Praynig Peace
Виж целия пост
# 265
scrye, успокои ме... и до 18-та мога да изчакам, ако сега нямаме късмет Wink
dungeon , това с дупето е било поза, изразяваща мнение към околния свят  Joy Вътре явно й е харесвало доста! И ние събота и неделя бяхме при моите родите, както казах и баща ми предложи да се преместим зимата поне при тях или първия месец, за да МИ ПОМАГАТ! Аз му казвам: "Ооо, тате, ще помагаш, а  newsm53", а той: "Е, не аз... майка ти, ама то е същото"  Joy Ама тя се зарадва и тя ни иска. Мъжо не иска  Mr. Green Ама то си ни е стара дилема това... казах му, че тук няма да гледам бебето и най-вероятно ще се изнесем на квартира! Аз вчера и друго се сетих, защото една моя приятелка ми се оплака колко й е трудно да слиза 10 стъпала с количката й, а аз съм на 4-я етаж и няма асансъор  #Crazy
chelsea83 , добре дошла Simple Smile
Виж целия пост
# 266
Mи аз да си кажа честно съм малко против помоща в самото начало(освех ако не е желана де).В самото начало и майката и детето имат нужда от силно спокойствие,така за всички е по-лесно да се климатизират и да влезнат в релси,отколкото някоя баба да ми ходи като опашка и да ме пита и сега каквооо Crazyа и в самото начало по мое мнение всеки ще се справи с бебето,домакинската работа идва в повече и това е добър повод да излезнете някъде на вечеря LaughingСвекърва ми като напъваше да идва си и казах ,аз с детето се оправям без проблем,за чистене и готвене не смогвам и ако иска да дойде да ми помагала това да върши Laughing(може и малко грудо да е но си е така)и тя естествено като чу си би на петите LaughingПомоща я приемам с удоволствие когато на родителите им дотяга,всеки иска малко време за себе си ,а и най малкото и майката и бащата имат нужда от малко усамотение да направят нещо само двамата.Ама тогава гледайте как всички помощници бягат,че с малко бебе дето само спи и яде е лесно,ама като вземе да щъка е друга работа Laughingе те тогава ще си проличи кой наистина иска да помогне Laughing
Виж целия пост
# 267
Сега се връщам от кабинета ....бебчо ми махаше с ръчичка и се виждаха отчетливо костичките на ръчичката. Praynig....Уникално е!Док ми показа и мозъка и крачета,стомахче и и и ,сега съм пълна с енергия.Карам си колата и се смея...щастлива съм!
Виж целия пост
# 268
Аз пък си мисля, че ще имам нужда от помощта на майка ми след като се роди бебето. Помагала съм много за отглеждането на двамата ми племенника, но сега като се замисля никак не е същото и аз не знам как се гледа бебе.... Ще трябва някой да ми покаже от самото начало как се сменя памперс, как се къпе бебе и пр. Казват, че инстинктивно майката знае какво трябва да направи, но за всеки случай ще разчитам на мама- да ми е жива и здрава да помага Simple Smile
Виж целия пост
# 269
морско момиче, радвам се много за теб Simple Smile Стана ми много мило...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия