От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 25 361
  • 754
# 525
някой знае ли кога трябва да почнем да се мажем с тези кремове против стрии и изобщо помагат ли  newsm78

Аз си купих масло против стрии на "Икаров". В упътването му пише да се изпозлзва след 4-тия месец. А една приятелка ми каза, че от третия месец е започнала да се маже с бебешко олио, а след това се е мазала с масло против стрии и сега няма  Simple Smile
Виж целия пост
# 526
някой знае ли кога трябва да почнем да се мажем с тези кремове против стрии и изобщо помагат ли  newsm78

Аз се мажа от 2 седмици, ползвам Lierac,  който е от 3 месец. Така направих и миналия път, стрии не се появиха. Разбира се, може да е до тип кожа, но за всеки случай  Wink
Виж целия пост
# 527
Илияна, бъди смела!  Weary

Това да тайните страхове на повечето от нас, предполагам!

abra_cadabra, и мен голямо дърпане ме дърпат! Направо си е моментна режеща болка!

Дали има общо с lactobacillus. В началото на юли правих профилактични изследвания и тогава всичко с тези лактобацилуси беше наред. Месец по-късно при задължителната микробиология от ЖК вече са силно редуцирани. Има ли възможност тяхното количество да отразява настинките, простуда, наистина не съм запозната
Виж целия пост
# 528
Добро утро и от мен Simple Smile ММ решил днес да се усведоми малко по въпросите с раждането след като му заявих в повечето болнични заведения какви са сумите за нормално раждане, ако искаме да се държат с нас като с хора а не с животни. Разпитал си всичките приятели как стой въпроса, като му отговорили че никой никъде не е дал и стотинка за раждане или преглед по време на ЖК. Онзи ден четох някъде че ражданерто за здравноосигурени е напълно безплатно навсякъде без частните клиники, а за здравнонеосигурените - раждането също е безплатно, но заплащат консумативите и престоя в болницата. Излиза че ако не искаме да ни разпорят като опитни мишки трябва да си платим, защото без избор на екип не ги интересува какво става с теб и дали те боли нещо или умираш, а избора на екип е минимум 200-300лв навсякъде,  това най-евтиното  newsm78 Така ли сде насърчават майките в днешно веме да раждат  Thinking
Виж целия пост
# 529
Илияна, бъди смела!  Weary

Това да тайните страхове на повечето от нас, предполагам!

abra_cadabra, и мен голямо дърпане ме дърпат! Направо си е моментна режеща болка!

Дали има общо с lactobacillus. В началото на юли правих профилактични изследвания и тогава всичко с тези лактобацилуси беше наред. Месец по-късно при задължителната микробиология от ЖК вече са силно редуцирани. Има ли възможност тяхното количество да отразява настинките, простуда, наистина не съм запозната
Дики лактобацилуса е от полезните дрожди и не е опасен по никакъв начин, та той или по точно една от неговите разновидности е основна съставка на млечната закваска (лактобацилус булгарикус) ако бяха вредни киселото мляко щяха да го забранят :Д
Виж целия пост
# 530
Laddy D, напълно съм наясно, че това са полезните неща и не са вредни по никакъв начин. При мен те са силно РЕДУЦИРАНИ т.е намалени. А когато добрите войници намалеят май нещата не са много хубави.
По-скоро питането ми беше, може ли да са намалели в резултат на простуда и оттам да ми идват болките?
Виж целия пост
# 531
Laddy D, напълно съм наясно, че това са полезните неща и не са вредни по никакъв начин. При мен те са силно РЕДУЦИРАНИ т.е намалени. А когато добрите войници намалеят май нещата не са много хубави.
По-скоро питането ми беше, може ли да са намалели в резултат на простуда и оттам да ми идват болките?

Боките ти може да идват от простуда , но силно се съмнявам да има нещо общо с намаляването на 1 от многото полезни дрожди, но това са мой спомени от микробиологията коятосъм учила преди 5 години така че все пак си се консултирай с лекар най-добре.

 ooooh! Много негативо се засилих аз тази сутрин  Laughing трудно се наспивам много ми печи нощното пишкане, поне тази нощ сънищата ми бяха малко по хубави от обикновенно, не искам да знам какви ще ги сънувам тези 2-3 нощи докато отида на лекар да видим как е бебчо, много съм притеснена и изнервена, още със ставането сутрин почвам да мрънкам и да се карам с ММ ако е вкъщи направо е ужас.  Naughty от 2 дни дори го изгоних да спи на дивана, защото раших че много ми дърпа завивката и заради него не се наспивам
Виж целия пост
# 532
Благодаря, Laddy D Simple Smile
Виж целия пост
# 533
Magi_Ko и моето дете е такова енергично, не се спира за 5 минути на едно място. Моля се другото дете да е по-кротичко, че направо не знам как ще се оправям.

Иначе при мен неразположенията отминаха и вече нямам гадене, остана само големия апетит. Взех си направление от ЛЛ и в понеделник ще отида ме запошат на ЖК. Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 534
Биби, а гърдите болят  ли те  Thinking
Виж целия пост
# 535
някой знае ли кога трябва да почнем да се мажем с тези кремове против стрии и изобщо помагат ли  newsm78

Аз се мажа от 2 седмици, ползвам Lierac,  който е от 3 месец. Така направих и миналия път, стрии не се появиха. Разбира се, може да е до тип кожа, но за всеки случай  Wink
благодаря ще го имам в предвид  newsm51 smile3525
Виж целия пост
# 536
Момичета, някой знае ли работното време на лабораторията,където вземат кръв за БХС в Майчин дом?  Thinking Нали не се записва час предварително?
Виж целия пост
# 537
Биби, а гърдите болят  ли те  Thinking
Болят ме много по-малко от преди и ми се струват по-меки Thinking С предната бременност изобщо не са ме боляли, но сега като съм по-информирана се притеснявам повече, защо не ме болят. Дано всичко да е наред Praynig

Laddy D, не е съвсем така. С предната бременност преносих 5 дни и ме приеха в болницата, там бях 3 дни докато бебчо не реши да излиза. Родих без избор на екип и получих прекрасно отношение от целия екип без да съм платила стотинка за консумативи, престой или раждане.
Виж целия пост
# 538

iliqna_85 преживявала съм го Sad Казах си, че е за добро. Така е трябвало да стане! Ще се случи отново и всичко ще е наред  Hug



Илиянче, знам какво ти е преди време и на мен се случи и сега ми е толкова трудно да не се сещам, а знам, че не трябва и през ума да ми минават лоши неща. И аз си казах тогава, така е трябвало явно. Бъди силна, миличка, малко време трябва, съвземи се, опитай се да се отърсиш и ще имаш нова радост! Прегръщам те!!!
Виж целия пост
# 539
аз не твърдя че всички лекари и екипи са говеда, наистина има и такива който знаят как да подхождат към пациента за да се чувства той спокоен и добре, но вече съм ви разказвала за моята приятелка която реши че няма да плаща за ибор на екип а ще ползва тези който са в дежурство. Вечно забравям на колко години беше но мисля че е на 35, лекарите решиха че не им се занимава да я израждат и без да има никакви рискове за нея или бебето от нормално раждане, без каквито и да е усложнения или каквото още там се сетите, израждащата решила че тя трябва да роди секцио за по лесно. Разреза се прави доколкото съм запозната ниско долу на корема и хоризонтално, нея я разпориха като прасе, през целия стомах и след по малко от 2 дни я изписаха да си ходи, въпреки че не можеше да си стой на краката. Отделно отношението им към нея е клоняло направо към варварсто от сорта на айде ма кучко да раждаш по-бързо, свиня такава ти защо си яла преди да дойдеш в болницата и т.н + 1 опит на анестизиоложката да я удари  #2gunfire това нормално отношение ли е? и изобщо не е частен случай, съществува в цяла България във всички болници
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия