Американски, дръзки, красиви, приказни, сияйни, триумфални - Тема 5

  • 56 219
  • 737
# 30
Бел вече направи голяма гнусотия чрез Тейлър-Рик и (недоразвилите се) Ридж-Бриджит/Брук-Томас. Пред тях Брук-Лиъм ще са като песничка за лека нощ. Joy

Хайде да се отнесем към GH. Аз възстанових гледането на епизодите и, разбира се, отново страшно се накефих на случващото се. Този сериал продължава да бъде разнообразен и многопластов, надявам се да продължи още много, много години...
Майката на Брит много ми допада- актрисата добре играе ролята си на настоящия голям злодей на сериала. А се оказва, че и в миналото си е имала вземане-даване с някои герои. Да не говорим, че акцентът й е трепач. Joy
В момента сюжетите добре са се оплели около нея, а съответно и около Брит, която може би за първи път е чак толкова централна в сериала. Тя м/у другото все повече ми допада и се надявам като се разбере истината за детето, да си изгради хубава любов с Никълъс. Дори и Брит да си остане Брич, пак биха могли да са готини... Всъщност нея си я представям много добре като новата гадна госпожа Касадайн. Joy
Виж целия пост
# 31
Акцентът на майката на Брит кърти мивки  Laughing Не съм сигурна имитира ли или е вроден, но като каже "Брита" и ме побиват тръпки  Joy

Брит ми е много сладка, много е чаровна актрисата и дано с Ник се получат нещата.  Peace Между другото и с Патрик не са лоша двойка, има химия, но явно няма да движат нещата в тази насока.

Не казвате нищо за Спинели  Grinning Брадфорд Андерсън е перфектен в ролята, много е забавен и интересен  Simple Smile Определено се надявам Макси да каже истината за бебето.

Според спойлерите
Скрит текст:
Ава ще застреля Кони, но ще натопи Ей Джей  Sad
Виж целия пост
# 32
Ееее и така ли ще разкарат един толкова интересен персонаж като Кони... Не съм доволен. А тази Ейва нещо голяма гадина излезе. Laughing
Спинели си е много колоритен- първата сцена на GH която гледах преди да се зарибя беше именно с него и Карли, как седяха на едно канапе и плануваха как да прецакат Данте. Laughing Актьорът обаче вече е на епизодичен статус, макар и да продължават да го дават постоянно...
Брит е много готина, но ти, Roya, навярно не си гледала епизодите, в които беше супер гадна. Но само като погледнеш кои са й родители, ти става ясно откъде й е дошла злобата. Laughing
Патрик попринцип си е супердвойка с Робин, но в нейно отсъствие мисля, че най-подходящата за него си е Сабрина. А Робин ако се върне някой ден ще е интересно да видим един интересен триъгълник между тримата...
Бритааааа.... Joy
Виж целия пост
# 33
Каквооо?Ейва ще убие Кони?! Shocked Това е ужасно ако е истина. ooooh!
Да я пратят някъде да замине е едно,но да я убият съвсем друго,значи,че затварят всички врати за евентуално връщане някой ден! Sad Дано не стане така.
Сега разбрах,че Брит има връзка с Никълъс,още една шок новина за мен. Laughing Значи все пак Ник се е отказал от Елизабет.Хубаво,че и Макси още не е родила,трябва да наваксам бързо изпуснтите серии тогава. Simple Smile
А докъде стигнаха ''дръзките и красивите'' ни приятели?Тях пък не съм ги гледал със седмици.Но съм убеден,че не съм изпуснал нищо...най-много още 5-6 провалени сватби на Хоуп-Лиъм! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 34
Брит още не се е хванала официално с Никълъс, но по всичко личи, че натам отиват. А бебето на Макси вече тръгна да се ражда, така че ще трябва повечко да побързаш... Joy Е, не че този сюжет няма да го раздърпват още поне няколко седмици, докато Данте и Лулу се обвържат с бебето, за да е още по-гадно накрая като разберат, че не е тяхно...

В ДиК си изпуснал едва една провалена сватба на Хоуп и Лиъм. Laughing Но поне този път не стигнаха до олтара, а само до подготовката. Но изведнъж Стефи писа на Лиъм, че както и миналия път, и този път тя не иска да изглежда, че бракът им не е съществувал и затова не е съгласна на анулиране, а на развод. И хайде пак ще чакат 6 месеца. Joy През което време Уайът е готов да спечели момичето...
Междувременно, Брук и Бил успяха да вменят още по-голямо чувство на вина у Кейти, задето тя ги следеше с камери, за да провери дали наистина още има нещо между тях. Извъртяха всичко натам Кейти да изглежда долната в ситуацията, което си беше абсурдно. За момента тя все повече се оформя като Стефани-стайл дама, а междувременно Брук и Бил преминаха през много красиви моменти в Монако и най-накрая се събраха официално, скрепявайки това решение с пламенен секс в последния засега епизод.  Crazy Или както Кейти казва тези дни: "Отмъкна Ерик, Ридж, Торн, Дийкън... а сега отмъкваш и моя съпруг! Трябваше да послушам Тейлър от самото начало!". Добре е феновете на Брук да помните тези думи, които дори и членовете на семейството й изричат, когато тя ги предизвика. Joy
Виж целия пост
# 35
Спойлери видях такива за Ейва и Кони, и аз се надявам да не е вярно понеже Кони много ми допада не ми се иска да приключва с GH  Peace

SuperGeorgi, страшна е Брита  Grinning  Аз отлично си я представям като Стефи, в случай че се наложи ри-каст в ДиК  Peace  Ровейки за за повече инфо за актрисата, разбрах, че тя и Морган са реална двойка, както и Кики и Майкъл.

Какво съвпадение за Спинели - и на мен една от първите сцени в GH ми беше с него Simple Smile. Карли също е страхотна между другото, както и Оливия - тази жена изглежда умопомрачително за възрастта си  Peace

Виж целия пост
# 36
Хайде, хайде. И Кейти не е без никаква вина. Хубаво вика по Брук, но тя не приспа ли с Ник докато той беше с Бриджит /племенницата й/ и не беше ли забременяла? /не съм гледала тези епизоди/.

Виж целия пост
# 37
Нека не излиза, че само защото може да е 'новата Стефани', Кейти вече ми е станала любимка номер 1, която редовно бих тръгнал да я защитавам за какво ли не. Peace Онова с Ник и до ден днешен си остава най-голямата й простотия, направена в типичен Лоугънски стил. Тя Кейти попринцип си е Лоугън гърл и това се е виждало не само в единствения случай, в който и тя взе, че отмъкна чужд мъж.
Но при нея като че има някакво израстване. Тя попринцип винаги се е водила най-кротката и най-разумната от 'трите грации' и въпреки някой и друг гаф, в крайна сметка при нея проследихме някаква промяна. Видяхме я как след объркан период стига до един единствен мъж и се спира категорично на него. Оттогава Кейти дори не е поглеждала друг и е вярна само и единствено на Бил, с който според мен си се оформиха като голямата любов, макар и да са много в стил Стефани и Ерик.
А за това, че Кейти имала вина в случая, не знам има ли смисъл отново да говоря- дори и да беше тръгала да съблича Брук и Бил и да ги бута към леглото, те пак си остават хора, които би трябвало да си имат собствен разум и да се възпрат навреме. Но не, те и в двата си секса се възползваха от нещо, обвързано с Кейти, за да се мислят за 'извинени'. А и извинете, но не ви ли се струва нелепо да питат Кейти 'как можа да ни следиш с камери, нямаш ли ни доверие' и в следващия момент пак в леглото да скачат (за да й покажат какво доверие е трябвало да им има)? newsm78
Виж целия пост
# 38
Не оневинявам Брук и Бил, но не ми се стига до крайност, че Кейти е напълно права, защото не е. Отделно някои от думите, които каза на Брук са голямо преиграване и голеееми думи. Тя си ги реди, а после съжалява. Не че не беше предупреждавана от Брук още преди онези двамата да стигнат до леглото, да спре да провокира и да натяква на Бил /който ама хич не харесвам/.
Както и да е. Надявам се Брил историята да свърши и Ридж да си дойде.
Торн и Томас отново върху Рик. Интересно. Нито единият става, нито другият. Ерик така и така е сам, да си вземе фирмата и да я управлява. От новото поколение нито един не е добър. От останалите само Брук става и се е доказвала с години, но тя е стара пушка и си гледа личния живот/който в момента не струва/.
Виж целия пост
# 39
Не знаех,че Кики и Майкъл са реална двойка освен и на екрана. Shocked
Но пък ето ви и от мен една шок  новина - Кирстен Стормс(Макси) и Брандън Бараш(бившият Джони Закара) са сключили брак и очакват първото си бебе! Wink Радвам се за тях,защото са хубава двойка,жалко,че махнаха Джони от сериала.Дано някой ден ''излезе от затвора'' и се върне в сюжета.
Макар и да съм фен на Брук,това последното с Бил неведнъж съм казвал,че не го одобрявам,поне за мен преля чашата и за момента по-скоро съм фен на Катрин Кели Ланг,а от сериала любимка номер едно ми е Кейти,разбира се.това,че навремето спа с Ник не й прави чест,но все пак тогава мислеше,че умира и щеше да отнесе тайната със себе си.Да неговорим колко съжаляваше после,защото това не е типично за нея и ето,факт е - както каза СуперГеорги от както е с Бил не е била с друг мъж. Peace Макар,че не бих се учудил скоро това да се промени.Време е да й намерят свестен и готин нов мъж. Praynig
Виж целия пост
# 40
Рик, супер новина за Макси  Grinning Тя вече си има момиченце в сериала и ще е интересно как ще се развие героинята й сега като актрисата е наистина бременна  Simple Smile

И аз мисля, че Кейти има вина за пропадането на брака й с Бил, но пък определено не съм съгласна, че едва ли не тя е главната виновница както Бил и Брук се опитаха да я изкарат. Просто трябваше да зареже Бил още когато залитна по Стефи  Peace
Някъде четох, че има кастинг за нов мъж, който се спряга за Кейти, други пък твърдят, че тя и Уаят ще станат двойка  Crazy

По най-новите спойлери
- Ерик и Куин се заформят като двойка  Sick
- Хоуп и Уаят ще работят заедно във връзка с партньорство между фирмата на Куин и Форестър Криейшънс
- Мая и Рик ще се разделят

Виж целия пост
# 41
Някъде четох, че има кастинг за нов мъж, който се спряга за Кейти,

Не съм съгласна. Това би означавало порече Брил Sick Sick Sick

Ерик и Куин newsm78 Защо не? Той има нужда от жена, а в Куин има доста повече от характера на Стефани от всички останали.
Виж целия пост
# 42
Ох, Ерик и Куин пък сега. ooooh! Докога Дядо Мечо ще залита по млади месца, да вземат да го хванат веднъж завинаги с Пам и да се приключва. ooooh! Или с Брук, нали все пак сега тя е най-близко до идеята за 'матриарх на семейството' след като е единствената жива майка на две от децата му (но съвсем не защото показва държание на достоен матриарх).
Кейти и Уайът? Shocked Не, по-добре да й намерят нов мъж, нали никога не е проблем за Лоугън да вкарат нов герой.
Виж целия пост
# 43
Новият епизод ме накефи, но съм изненадан, че сценаристите решиха ей така да разрушат супер успешната линия на Хоуп. Май не само Рик трябва да слезе от президентското място, ами и Хоуп трябва да си върне линията изцяло. Laughing Така де, видяхме кога имаше успех и кога- не.
Разбира се, не изключвам в следващия епизод да има рязък завой и бурни аплодисменти за финалния тоалет (най-вероятно представен от Мая). И Торн и Томас да си се върнат оклюмали в мазето. Laughing
Торн е подходящ за дясна ръка на Ерик още от епизод 1, но просто още оттогава е в сянката на някой. Дълги години беше Ридж, а сега е Рик. Но мисля, че най-малко идеята, че първородният наследник Форестър ще управлява компанията, ще се хареса на хората и ще доведе до по-голям успех от... този.
Но да видим. Взех сериозно да се замислям дали и това не е сюжет с Лоугън winner накрая.
Виж целия пост
# 44
Голяма работа, че линията на Хоуп ще отпадне. Като се има предвид линиите на Томас  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия