ИСТАНБУЛ 24

  • 55 961
  • 723
# 60
Аз докато се разпиша в новата тема, и то вече 4 страници изписани  Rolling Eyes
Шебече, огромно благодарско за оформлението   bouquet
А, докато гледах клипчето, което си постнала, така ми се прииска да съм в Истанбул, та чак ми се дорева. Ох, дано и аз успея да го видя тази година. Намислила съм да водим голямата госпожица там по случай рождения й ден. Стискайте палци през октомври да го осъществим.

Редемче, поздравления за постижението  Hug
Не сколасах да "изпратя" Госпожата, но да си знае, че мислено съм с нея в любимия град й им желая незабравими изживявания там и да се завърнат с прекраснии емоции и спомени. Чакаме включвания от мястото на събитието и после подробни разкази, придружени с обилен снимков материал.  И не на последно място стискам палци съдбата отново да й се усмихне, както направи съвсем скоро, и да я срещне нааааай - случайно със синеокия й любимец.
Госпожа, много поздрави да предадеш на Стамбула от мен и му кажи, че никое друго място не го е изместило от сърцето ми.
Виж целия пост
# 61
Търсим някоя бургазлийка да донесе малко локум на Ексайтед.  Wink  
 аз съм бургазлийка и тръгваме за Истанбул на 20 август, така че ако някой иска локум или нещо друго, казвайте

asya02, с фирма ли ще ходите?
Виж целия пост
# 62
не, преди няколко години ходих с фирма, сега само от Истанбул ще се качваме на криузен кораб и  на връщане ще останем през деня да се разходим из града и вечерта хващаме автобуса за Бургас
Виж целия пост
# 63
Ексайтед, само 10 дни са! Възползвай се от офертата!  Laughing  А докато чакаш, можеш да пробваш една кутийка на Захарни заводи - Горна Оряховица, но купена от голям магазин на промоция (в момента това е Кауфланд). Не бях купувала поне от 15 години и се учудих колко пресен и хубав е лукумът им, но е само обикновен, цветен и със сметана, а не с ядки и подобни. В малките магазинчета ме е страх, че може да е застоял, а в Кауфланд имаше хора, които купуваха и по 10-15 кутии.  Wink

Баща ми е един от тези хора  Laughing Донася ми, защото аз обожавам розов (от рози, не розов на цвят) локум  Mr. Green Пък какъв хубав сладкиш правя с него   food002
Имало и някакъв кокосов много хубав пак там, ама още не съм го пробвала. Те го изяли преди да стигне до мене  Crossing Arms

Вели, стискаме палци да се наредят нещата  Hug

Мими, темата е за Ботуша  Blush Mr. Green
Виж целия пост
# 64
Шебече не намерих темата за Ботуша, но открих ТАЗИ за нашите всеобщи любимци.  Mr. Green
Виж целия пост
# 65
Не туристическа, за живеещите там говоря  Blush
Виж целия пост
# 66
Търсим някоя бургазлийка да донесе малко локум на Ексайтед.  Wink 
  аз съм бургазлийка и тръгваме за Истанбул на 20 август, така че ако някой иска локум или нещо друго, казвайте
Ексайтед, само 10 дни са! Възползвай се от офертата!  Laughing

Ще се възползвам. Asya02, очаквай ЛС.

Добруджанка, колкото повече, толкова повече Mr. Green. Искането да е от Истанбул е по скоро принципно, инак и одрински става, че и лозенградски даже. Ако минавате оттук, вземай и ти. Ако сте натоварени, недей да взимаш, но пак се обади да се видим и кафепием.

Мимии,  Hug, много благодаря, но не мисля чак толкова занимавка да ти правя.

Момичета, на всички благодаря много. Да не си помислите обаче, че чак толкова е спешно. Ако има, има, ако не, здраве да е. Не съм лигла, която ще пририта от мерак, нито пък вярвам в  бабини деветини, че каквото ми се прияде и йок, веднага трябва. Мен, ако питате, предпочитам лично да си го ям в Истанбул, но тъй като не се очертава скоро, търся варианти  Rolling Eyes. В Карфур има някакъв на Коска, но хич му няма вида Истанбуло-коскенски Laughing.
Ако имам път към Кауфланд, че ми е настрани и далече, ще видя и другия. Благодаря ти, Танче. Макар че на мен не ми се яде някакъв локум, а турски локум. Blush

И пак. Много ви благодаря!  bouquet Затова тази е любимата ми тема във форума, защото е пълна с прекрсани хора! Heart Eyes

ПП. След отзива на Шебекче за розовия и кокосовия локум явно непременно ще се ходи до Кауфланд. А аз ще чакам рецепта за сладкиша. Simple Smile
Виж целия пост
# 67
Цитат
В Карфур има някакъв на Коска, но хич му няма вида Истанбуло-коскенски .

Аз купувам пишманието им. Ако се купи когато е на промоция около Заговезни е прекрасно и прясно. Обаче ако е по друго време е задължително застояло и не си струва.  Sad  Предполагам, че същото важи и за локумите им.
Виж целия пост
# 68
Аз пък да си призная, хич не се впечатлявам от локума. Но баклавички как обичааааам и то не какви да е, а турски  Mr. Green И аз съм като теб, Ексайтед, ама за баклава от Турция.

Момичета, нали уж Виаланд въпреки, че са го открили, още не бил съвсем завършен, пък вижте на какво попаднах

http://www.deals.bg/Turtsiya-Istanbul-2-noshtuvki-2-zakuski-3-tr … m_term=NL-TopDeal

Ако си струва, бих завела моята щерка там. Шебечето ми стиска палци за октомври  Hug , за което много благодаря  Heart Eyes
Виж целия пост
# 69
и аз бих завела детето, дано някой скоро да отиде и да сподели как е положението
Виж целия пост
# 70
Обаааче, тея са големи тъпаци  Crossing Arms

Писали Дисниленд Истанбул, ще рече човек че са открили истински такъв - не че им пречи, Истанбул е малко по-малко посещеван от Париж, например.
Входа на Виаленд е 55 лири за възрастен, 44 за дете - а те искат 79 на възрастен и 63 на дете  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Crossing Arms

Да си призная ли нещо  Blush Вчера гледах клипчета от Виаленд и както обяснявах, че е празно, май не е съвсем така  Mr. Green Не че е пълно де, ама не е и празно  Peace

http://www.youtube.com/watch?v=glMHh8QyVoc

Октомври май ще е хладно за някои атракции като тази:
http://www.youtube.com/watch?v=YeNn0c4uz3I

Ексайтедче, ще си преровя тефтера да видя къде е рецептата, че аз съм олд фешън и всичко ми е на листчета.

Виж целия пост
# 71
И аз да докладвам. Днес ни върнаха парите от Бтур. Успокоих се че ги върнаха, защото бяха за 5 ваучера. Жалкото е че не посетихме любимия град. Тази година мина времето когато можехме да пътуваме и остава за неопределено време.
Виж целия пост
# 72
Момичета, някой има ли инфо какво се случва с българската църква св.Стефан. Прави ли се ремонт или напротив  Confused
Виж целия пост
# 73
Редемче, браво, джанъм! И аз се мъча да отслабна, толкова ми омръзнаха тези зелчуци, че предпочитам нищо да не ям! А аз и локум и баквала и всико обичам! Обаче, сега ще си изпия едно Бакарди брийзър Heart Eyes
Госожата е стигнала Simple Smile
Скрит текст:
Отбелязва се от истанбулките сокаци.
Утре заминавам на море  newsm44
Опасявам се, че тази нощ няма да сънувам любимия град, а ще сънувам октопод с узо Laughing
Виж целия пост
# 74
Цитат
Утре заминавам на море  newsm44
Опасявам се, че тази нощ няма да сънувам любимия град, а ще сънувам октопод с узо Laughing
Дай боже всекиму  Peace

Цитат
Редемче, браво, джанъм! И аз се мъча да отслабна, толкова ми омръзнаха тези зелчуци, че предпочитам нищо да не ям! А аз и локум и баквала и всико обичам! Обаче, сега ще си изпия едно Бакарди брийзър Love

И аз, и аз, сега едно узо ще си сипна и майната и на диетата  Mr. Green

Все в тази темичка си влизам, тегли си ме някакси  Grinning
Вече нямам търпение Госпожата да пише 2 думи, проверявам през 10 минути, без да се шегувам  Party

Сега подготвям програмата за брат ми, който ще пътува септември. А аз съм там октомври за 2-ри път и съм решила да смая скъпия. Първия път бях със сина ми, той не беше с нас,  много е подозрителен и непрекъснато се налага му обяснявам колко е прекрасен Истанбул. Ще трябва да спретна най-вълнуващата програма. Вече съм почти готова и щом приключа ще ви информирам, за да събера достатъчно мнения, така че наистина да го накарам да ми повярва, въпреки краткото време - само 2 нощувки  Wink Надявам се на помощта Ви, ако някъде не съм се справила добре. Пък и събирам мнения къде да го заведем, така че да полудее  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия