Лято в Албена 2013г. - (Тема 4)

  • 29 626
  • 385
# 360
Миналата година Боряна нали не беше ол инклузив?Тази година тъкмо се бяхме оринтирали към него,че ни омръзна все ол инклузив и те взели,че му променили изхранването ....

През 2013г. Боряна не беше ол инклузив.
Виж целия пост
# 361
Някой ако иска да погледа снимки от прехваления хотел Калиакра , от холидейчек са
http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Hotel+Kaliakra+Be … &mediaOrder=4

За кой ли път вече се убеждавам че този хотел не си струва парите./Била съм няколко пъти в него,има ги изказванията ми/
Съвсем скромна маса за десерта, без излишества :

http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Hotel+Kaliakra+Be … &mediaOrder=4

И така съм  я виждала и по-пълна съм я виждала.Но в другите хотели е пак същото.

Неее тази Албена продължава да държи много високи цени, а само плажа си заслужава.
Виж целия пост
# 362
 Аз се чудя между няколко хотела и не мога да реша.  newsm78 Добротица,Мура,Вита Парк-там тази година е включен аквапарк,но не е голямо изкушение, Оазис-този ми излиза най-изгоден.Моля помагайте!
Виж целия пост
# 363
И аз ще Ви следя. От миналото лято имам не много-приятен спомен от Магнолия и това лято ще е друг хотел. Определено цените са доста високи за качеството и обслужването.
Виж целия пост
# 364
И аз тук.
След миналогодишната ни почивка в Боряна, много ми се искаше да я повторим, че е и на ол инклузив, обаче пък ме блазни аквапарка в Ралиците. Доколкото разбрах тази година ще бъде изградени само част от съоръженията. Детските пързалки ще бъдат готови. Та в голяма дилема съм - Ралица ли, Боряна ли. Аз си искам морето, но всички останали са за басейните и пързалките.
Виж целия пост
# 365
Аз се чудя между няколко хотела и не мога да реша.  newsm78 Добротица,Мура,Вита Парк-там тази година е включен аквапарк,но не е голямо изкушение, Оазис-този ми излиза най-изгоден.Моля помагайте!

По спомен от Оазис имаше недоволни. Не съм почвала там, но и не бих го избрала - той е на втора линия, а аз предпочитам първа (отишла съм на море, искам да ме събужда шума от морските вълни  Simple Smile ).
Аз бих предпочела Мура.  Peace Погледни как са цените и в Боряна, реновираха го тази година, доколкото разбирам сега ще го пуснат ол инклузив.  newsm78
Виж целия пост
# 366
Аз се чудя между няколко хотела и не мога да реша.  newsm78 Добротица,Мура,Вита Парк-там тази година е включен аквапарк,но не е голямо изкушение, Оазис-този ми излиза най-изгоден.Моля помагайте!
Това лято бяхме във Вита парк. Доволна съм от хотела, но ако резервирате стая там имайте предвид ,че ако детето ви е по-голямо ще се наложи да спи на съвсем малък разтегателен фотьойл. Това е допълнителното легло, нямат други стаи с нормални легла. Идващото лято няма да изберем този хотел само заради това. Ще трябва да платим за трети възрастен а условията не отговарят на цената. Иначе от ресторанта останахме доста доволни.
Виж целия пост
# 367
...предпочитам първа (отишла съм на море, искам да ме събужда шума от морските вълни  Simple Smile ).
...

Така де!  Grinning
Виж целия пост
# 368
Оазис го включих,защото излиза най-изгодно,но още ще пада чудене.
Детето е голямо и аз май ще спя на доп.легло.Четох мненията назад,но се обърках още повече.
Предпочитам хотела да е на плажа,но детето го поблазни   аквапарка. Предполагам може да се резервира 5н в един и 2н. в друг
Виж целия пост
# 369
"Резервиралите до 31 януари 2014г. своята почивка в Албена ще получат 10% намаление от стандартите цени" - доооообре де, ама как човек да резервира, при положение, че хотелите ще отворят чак през май?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 370
Отиваш на сайта  на Албена и резервираш.Там всичко си е обяснено стъпка по стъпка.
Виж целия пост
# 371
Отиваш на сайта  на Албена и резервираш.Там всичко си е обяснено стъпка по стъпка.

"Не бяха намерени свободни стаи в хотел Х за търсените от Вас дати.

Ние Ви препоръчваме следното:

Променете датите и потърсете отново.
Обадете ни се на 0700 12110."


Eee....обадих им се, ама няма кой да вдигне.  #Cussing out

Освен това, винаги някъде до април-май нямат яснота за свободните места, тъй като им липсва актуално инфо от чуждите ТА.........и поради този порочен кръг, НИКОГА не мога да хвана % отстъпка за ранна резервация.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 372
Има ли сайт с актуалните цени за 1 нощувка в хотелите в Албена?Аз като напиша дати за юли или август и ми излиза няма свободни места за желаните от вас дати моля .......
Искам да резервирам за две семейства с деца на 12 и 13 год. как се таксуват децата?
За деца на 5 и 6 год. също?
Миналата год. бяхме в х-л Боряна и имам дребни забележки за свободната зона която се оказа дадена под наем за атракциони /платени батути/и те се разполагат във водата срещу точно спасителят и шезлонгите на хотела.Това не е почивка ,а една голяма лъжа за плажа.А в ресторанта за вечеря няма даже и вода да си налееш ,а трябва да си поръчаш за безалкохолното да не говорим .
Виж целия пост
# 373
YSMIV4ICA, задаваш хората така както ги искаш в едно помещение. Например 2 възр. +2 деца от 2 до 12г. Ако едното дете е на навършени 12 г. или по-голямо, а другото на 5 г. тогава ги задаваш 3 възр.+1дете. За другото семейство смяташ наново. Такава им е резервационната система, че тя сама ти дава възможните помещения в които може да настани твоята конфигурация възрастни+деца. Всякакви други варианти на настаняване - само по телефон. Отделно от това, в момента продават само двойните стаи и тук там апартаменти в хотелите на задна линия. По телефона ми казаха, че  апартаментите ще ги пуснат след като мине срока за ранните резервации.
Виж целия пост
# 374
"Резервиралите до 31 януари 2014г. своята почивка в Албена ще получат 10% намаление от стандартите цени" - доооообре де, ама как човек да резервира, при положение, че хотелите ще отворят чак през май?  Rolling Eyes

Винаги резервираме през Кол центъра на Албена, телефона обаче има работно време:  0 700 12 110 (на цената на един градски разговор) Понеделник-Петък 8:20-17:00, има и друг телефон (обявен е в Контакти) 0579 62327 - информация за онлайн резервации, друг вариант е и от бюро на Албена в града ви или близък на този, в който живеете:  http://albena.bg/bg/pages/contact.html   За да се възползвате от отстъпката можете да направите резервация и в последния момент, т.е. на 31 януари, а плащането - до края на м. февруари!   Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия