Похвали и оплаквания от различните нации

  • 14 061
  • 155
# 45
Имала съм двама нигерийци(негри),австралиец и турчин.Единият нигериец-много слабо,другият-ставаше.Австралиецът-много,много зле.Турчинът...о,много,много добре Laughing
Виж целия пост
# 46
Под "интелектуално ниво" имах предвид приетата в 21 век
политкоректност, според която се очаква да се държиш с
всички раси и националности еднакво, макар да има явни принципи,
че някои са по-непоръбени от други.
Виж целия пост
# 47
Сериозно за австралиеца? Ехх кофти Simple Smile а пък са много красиви,сърфистите Simple Smile
Иначе Мамасита,точно поради тази причина и защото не ми харесват де,се държа на голямо разстояние от мохамедани,най-вече араби и албанци Simple Smile Турците са по-отворени към света,поне тези които познавам аз Simple Smile
Виж целия пост
# 48
.. Ако имате желание да привличате малоумни потребители ...
Ха, кой го каза....
  rotfImao
Виж целия пост
# 49
Само с нигериец с голям (щях да напиша чеп, ама ще се въздържа, да не накърня чувствителното ухо/око на някоя дама  Crazy) пенис. Болеше. Crossing Arms

Хей, добре, че се въздържа да го напишеш!  Peace rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 50
Аз си признавам чистосърдечно, че бях голям расист. Първите чужденци с които се сблъсках бяха турци и македонци, когато бях студентка (без интимности). Отвратена бях от тях, като държане. И още по - голяма расистка станах. Това турци, араби, сърби, албанци ................не!

Докато не заживях в чужбина. Наритах си егото и осъзнах, че хората са хора, независимо от историята и лошия опит. Там У ЧужбинатЪ де що българин срещнах ми вгорчи живота, а хора от всички раси, които ненавиждах, ме крепяха да вярвам в доброто. Тъй, че по-спокойно се изказвайте и малко повече смелост имайте да говорите открито (и с чувство за хумор).

По темата. Най-невероятната ми връзка беше с ливанец, точно така арабин, палестинец. Страхотно отношение, секс, смях, подкрепа и всичко, което не съм вярвала, че съществува. Три години. Почина в катастрофа, след като пияния му приятел ги размаза 4 човека в един тир.
 И никога няма да забравя този човек. Повтарям ЧОВЕК. Не: арабин, марсианец и т.н.
Виж целия пост
# 51
Само ще кажа,че митовете за негрите са верни...Но това не ги прави добри любовници
Виж целия пост
# 52
Егоисти ли са в леглото?
При мен единствения славянин беше най-зле...
Виж целия пост
# 53
При мен резултатът България-Германия е равен!  Laughing
Явно съм имала късмет, щото все чувам оплаквания от българки към немци.
Виж целия пост
# 54
Хахаха...а според българите всички чужди мъже са все гейове или какво ли не...А пък защо ли има толкова смесени бракове и то все жената е българка...Обратното е мноооого рядко срещано.
Виж целия пост
# 55
Само с нигериец с голям (щях да напиша чеп, ама ще се въздържа, да не накърня чувствителното ухо/око на някоя дама  Crazy) пенис. Болеше. Crossing Arms

Хей, добре, че се въздържа да го напишеш!  Peace rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Нали се досещаш, че всичко е нарочно!?  Sunglasses Хем емотиконка съм сложила и пак не се улавя тънката ми ирония, значи! Whistling
Виж целия пост
# 56
 Имам международен опит, от който ми стана ясно, че с българи си пасвам най-добре. Сексуално. Обичам да ми говорят, а с чужденците не се получава толкова добре:) Като комплексно изживяване най-добре се чувствах с италианец южняк.
 Най-голямата ми травма беше един руснак, с който излизах почти две седмици, искаше да го държа под ръка, никакъв признак на желание не даде, накрая ме целуна по челото. Като споделих с приятелки после, за да ми кажат какво не ми е в ред, ми казаха, че е трябвало да започна с това , че е руснак.
Виж целия пост
# 57
Променете заглавието на темата! Включете и  думата "секс"- например нещо такова: "Сексуални похвали и оплаквания от опита ни с различни нации" Rolling Eyes , защото така написано, звучи подвеждащо.....Аз, например, се зарадвах, че тук ще споделим впечатлението си от някои по-общи черти на характера на определена нация, в резултат на живота ни в чужбина, всекидневно общуване, работа и т.н., а не да им ги измерваме на кой е най- дълъг и коя извършва най-въртеливи движения Shocked
Виж целия пост
# 58
Ако твърдя, че не съм расистка, трябва ли задължително да изпитвам сексуално привличане към представителите на така мило недискриминираните от мен раси?  Thinking
Виж целия пост
# 59
То има значение и расата и колко пъти си бил с даден партньор!
Като за първи път почти всички се стараят да дадът най-доброто от себе си!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия