Похвали и оплаквания от различните нации

  • 14 061
  • 155
# 90
Това е толкова закодирано написано, че чак му се губи смисъла, моля обяснете ми го с прости думи,  като на мързелива блондинка в неделя следобед и ми кажете какво общо  има това, с това, което аз съм написала.
Поинтересувай се, хората да ти разкажат как са се запознали с брачния си партньор. И скоро ще научиш, че даже за собствените си родители вероятно не знаеш как са се запознали.

Нали разбираш, че това, което ми пишеш, са пълни глупости и всеки твой следващ отговор има все по-малко общо с това, за което се говори  Grinning , съжалявам за откровението, рядко си позволявам подобни определения, но твоите напъни във форума са ми непонятни.  Stop

Ти твърдиш, че хората се запознавали съвсем случайно и случайно сключвали брак. Повечето хора твърдят като теб. Особено тези, които са сключили брак с чужденец. Винаги се били запознали с него/нея на морето. И аз когато се ожених за чужденка, ме питаха къде съм се запознал с нея и им казвах "на морето, къде другаде".
Виж целия пост
# 91
Такова твърдение за първи път чувам(за морето имам предвид). В моите връзки с чужденци съм се запознавала с тях на най-различни места, повечето от тях са се намирали в града, в който и двамата сме живели в момента , а не докато съм била на почивка, ако това се има предвид под "на морето". Сещам се за един случай на мои познати, в които се запознават докато единия е на почивка, и дори не знам дали да го броя, защото той е испанец емигрант, по това време живеещ в Холандия, който си идва  за седмица на гости при роднините и се запознава с жена си полякиня в един бар. ПОлякинята по това време живее в Испания от няколко години, след което заради нея той напуска Холандия и се връща да живее обратно в Испания. А, всъщност и аз съм имала връзка, с чужденец, с който се запознах, докато живеех в чужбина, а той беше на почивка там. И какво доказва наличието на два такива случая измежду моите познати и мен?
Виж целия пост
# 92


ако вижда в теб дама - ще се държи - като с дама, ако вижда богиня - ще те боготвори, ако вижда любима ... съответното ...... и ако вижда к**рва .... ще се държи и така с теб  Peace а какво ще види в жената - зависи и от нея  Peace

Според древните римляни, жената трябва да е проситутка в леглото, гранд-дама в обществото и слугиня в кухнята. В 21-ви век жената е еманципирана и може да си позволи да бъде гранд-дама в кухнята, слугиня в леглото и проститутка в обществото.

Лееш мъдрост. Laughing
 Древните римлянки, които са били гранд дами изобщо не са припарвали в кухнята. Това е съвременна "мъдрост".
Виж целия пост
# 93


ако вижда в теб дама - ще се държи - като с дама, ако вижда богиня - ще те боготвори, ако вижда любима ... съответното ...... и ако вижда к**рва .... ще се държи и така с теб  Peace а какво ще види в жената - зависи и от нея  Peace

Според древните римляни, жената трябва да е проситутка в леглото, гранд-дама в обществото и слугиня в кухнята. В 21-ви век жената е еманципирана и може да си позволи да бъде гранд-дама в кухнята, слугиня в леглото и проститутка в обществото.

Лееш мъдрост. Laughing
 Древните римлянки, които са били гранд дами изобщо не са припарвали в кухнята. Това е съвременна "мъдрост".
Сигурно си мисли, че като сложи в изречение "древните римляин", "древните мислители" и т.н бълвочите му звучат умно.  Laughing.
Виж целия пост
# 94
Аз съм го чувала тоя лаф,че жената трябвало да бъде дама в обществото и проститутка в леглото,но не знаех,че датира чаааак от древен Рим Laughing
Виж целия пост
# 95
и аз съм имала връзка, с чужденец, с който се запознах, докато живеех в чужбина, а той беше на почивка там.
До 1990 година всички се запознаваха на морето. След 2005 или след 2007, вече българите могат без виза да ходят по света и съответно да се запознават. Аз съм се запознавал в самолета и съм изпадал в неловка ситуация, че пред тоалетната в самолета се беше събрала опашка, когато излезнахме. Но мисля тук говориме не за такъв род запознанства, а за такива, които водят до брак.
Виж целия пост
# 96
Аз съм го чувала тоя лаф,че жената трябвало да бъде дама в обществото и проститутка в леглото,но не знаех,че датира чаааак от древен Рим Laughing

Всъщност никой не знае от кога и от кого датира. Има го и на други езици.
А че вие не разбирате от шега, от преносен смисъл, от ирония и пр. това е от демокрацията (идиокрацията).
Виж целия пост
# 97
Аз съм го чувала тоя лаф,че жената трябвало да бъде дама в обществото и проститутка в леглото,но не знаех,че датира чаааак от древен Рим Laughing

Всъщност никой не знае от кога и от кого датира. Има го и на други езици.
А че вие не разбирате от шега, от преносен смисъл, от ирония и пр. това е от демокрацията (идиокрацията).

Aха, според теб ние сме виновни. Laughing
Лафа е перефразиран сигурно от " Жената през социализма - майка, общественичка, ударничка!"
Виж целия пост
# 98
Аз съм го чувала тоя лаф,че жената трябвало да бъде дама в обществото и проститутка в леглото,но не знаех,че датира чаааак от древен Рим Laughing

Всъщност никой не знае от кога и от кого датира. Има го и на други езици.
А че вие не разбирате от шега, от преносен смисъл, от ирония и пр. това е от демокрацията (идиокрацията).
Интересно чувство за хумор.  Laughing
Виж целия пост
# 99
Някои хора наистина плачат за предупреждение от модератор. Какъв анал, какво духане ? Това не е порно сайт.
Виж целия пост
# 100
Някои хора наистина плачат за предупреждение от модератор. Какъв анал, какво духане ? Това не е порно сайт.

Добре,бе,човек!Виждаш,че някои момичета се дразнят-защо трябва да стават конфликти?Стига
Виж целия пост
# 101
за мен хората са предимно хора и строги индивидуалности, колкото и да са обелязани от характерни национални особености  Peace

българите са толкова различни, а сме една шепа хора  Blush

и всичко зависи от това - ккаво един мъж вижда в теб, какво иска да ти даде, как иска да се отнася с теб конкретно, не с жена по принцип - защото тук няма по принцип - има лично отношение - всеки път  Peace

ако вижда в теб дама - ще се държи - като с дама, ако вижда богиня - ще те боготвори, ако вижда любима ... съответното ......
и ако вижда к**рва .... ще се държи и така с теб  Peace а какво ще види в жената - зависи и от нея 
Peace

С горното аз лично не съм съгласна.
Един добре възпитан мъж би се държал и с курва като с дама, когато не е могъл да избегне контакта с такава, разбира се.
Виж целия пост
# 102

Един добре възпитан мъж би се държал и с курва като с дама, когато не е могъл да избегне контакта с такава, разбира се.

За възпитан не знам, но един умен мъж не дели жените на курви и на дами, а на такива с които по-лесно ще стане и такива, с които е много вероятно само да си изгуби времето. И по правило с курвите става по-трудно. И не си заслужава да си губиш времето.

Впрочем "Дама" често се употребява в смисъл на проститутка.
Виж целия пост
# 103
Всяка тема, която започнеш или в която пишеш, завършва на другия край на света... Насъбрал ли си, нямаш с кого да дискутираш ли, но яко бълваш, така- по принцип, да си има постове...Ако си решил да водиш диалози /макар и с виртуални хора/, научи се да си отваряш "ушите"...После и "реални" е възможно да ти вържат за разговор. Peace
Виж целия пост
# 104


Впрочем "Дама" често се употребява в смисъл на проститутка.

От клиентелата  ли?  Laughing

Спри се вече, изместваш темата, и тя не е - какво им се иска на мъжете. Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия