За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 38

  • 24 949
  • 769
# 255
Реакция след ваксина може да се направи на 24 ч., седми, девети или двадесет и първи ден, според нашата педиатърка
Колко интересно Thinking
Виж целия пост
# 256
На мен ми звучи малко измислено.
Виж целия пост
# 257
Шарките имат около 21 дни инкубационен период и може би има някаква логика, но ми звучи много страннно това за ваксините...
Виж целия пост
# 258
Здравейте.
Ако сте ползвали шампоан за крусти,моля ви да ми кажете марката от която сте доволни.Купувала съм на Avene,но не ни помага много.Няма спасение от тия крусти значи. ooooh!
Виж целия пост
# 259
Използвала съм само МУСТЕЛА - Stelaker. На синът ми пак са се появили та ще трябва да купувам крема.
Виж целия пост
# 260
Днес забелязах че в акато на бебка има слуз. Това на какво е признак? Ходих при педиатъра но нея разбира сеня нямаше Confused
Виж целия пост
# 261
Използвала съм само МУСТЕЛА - Stelaker. На синът ми пак са се появили та ще трябва да купувам крема.

  bouquet
Изсъхват и падат сами или трябва да се разресва с четка?
Виж целия пост
# 262
И аз ползвах този на мустела, но нямаше много ефект.
Маже се, оставя се една нощ и после се разресва и мие по спомен.
Виж целия пост
# 263
аз сресвах с четка веднага след като я намажех малката с крема на мустела, докато коричките са омекнали от банята  Peace
Виж целия пост
# 264
Здравейте.
Ако сте ползвали шампоан за крусти,моля ви да ми кажете марката от която сте доволни.Купувала съм на Avene,но не ни помага много.Няма спасение от тия крусти значи. ooooh!

Може и с топъл зехтин/екстра върджин/да се намажат крустите.
След час с гребенче леко разресваш и измиваш главата.
Виж целия пост
# 265
Благодаря ви момичета за отговорите.  bouquet
Ще купя Мустела и с нея ще пробваме дано изчезнат.
Виж целия пост
# 266
Днес забелязах че в акато на бебка има слуз. Това на какво е признак? Ходих при педиатъра но нея разбира сеня нямаше Confused

Претоварено/ раздразнено стомахче, настинка, претопляне, неподходящо АМ (ако даваш) - каквото се сетиш. Наблюдавай следващите акания, може да е било еднократно Peace
Виж целия пост
# 267
Изчистват се крустите с Мустела. Намазвам, седи една нощ и на сутринта мия главата. Но ето че дребният пак се е сдобил. И на щерката и се бяха появили в детската градина.
Виж целия пост
# 268
Днес забелязах че в акато на бебка има слуз. Това на какво е признак? Ходих при педиатъра но нея разбира сеня нямаше Confused

Претоварено/ раздразнено стомахче, настинка, претопляне, неподходящо АМ (ако даваш) - каквото се сетиш. Наблюдавай следващите акания, може да е било еднократно Peace
Бебето е единствено на кърма. Само един ден се наложи да е на АМ /3 или 4 хранения/, но това беше на 05.09 Коремчето е издуто и като се оригне става мекичко. Възможно ли е аз да съм яла нещо /домати, кис. мляко, шоколадови бисквити/ и това да е раздразнило стомахчето? С баткото нямах такива проблеми и това ме подведе  ooooh! Sad
Виж целия пост
# 269
На месец и няколко дни е малкият и му се появиха пъпчици по бузите и между гърдичките. Бузките му бяха леко зачервени, имаше дребни пъпчици и по и зад едното ухо. Когато се обрина така беше от 3 дни на АМ, така че не е нещо от кърмата. Възможно ли е да съм го прегряла? По същото време започнах да го приспивам легнал по корем върху моя корем и се завивахме с чаршафче и може би от топлината на тялото ми много се е загрял? Защото обривът е повече на бузката, която опира в мен. Да поясня, че спим кожа до кожа, така че едва ли е праха за пране, а козметика не съм ползвала. Пъпчиците се махнаха почти, само по гърдичките останаха малко, но все се чудя каква би могла да е причината?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия