90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 233

  • 35 829
  • 732
# 345


Здравейте фиданки!

Вчера 3ти ден въглихидратен замених с лунен25 часа -диня ,вода домати.....
Сега как е правилно плодов или белтъчен...... newsm78 ?
Плодов Peace
Виж целия пост
# 346
А, добър ден и от мен! След динята и ядките вчера, днес имам - 600гр. Преди половин час закусих един банан, за обяд си нося доматки, сирене и кашкавал. Най-много и един айран да прибавя, ще видя. Вечерята не съм я измислила, може и яйца да е, че по-нагоре прочетох, че някой това ще яде и на мен ми се приядоха. Ако някой напише, че пържола ще яде и аз ще поискам.  cry Дааа, след динения ден, днес всичко ми се яде. Лек ден на всички!

Василева, ти защо не търча по баирите, а яде, а? Та сега си с +, не те е срам.  Joy
Виж целия пост
# 347
mila_pa,защо не си хапваш обикновени меденки?Или това е стратегия за по-бързо сваляне?Аз вечерям към 17ч. и заспивам към 24ч-1ч.Не съм гладна.Но нека отбележа,че това стана постепенно.В началото на режима изчаквах последния момент(към 19.30ч),за да вечерям,но полека лека започнах да смъквам часа с по 30мин. за няколко дни.Много лесно свикнах и се чувствам страхотно,когато вечерям рано.Да не говорим и за ползите,които кантарът има от това WinkНаистина в началото е малко трудно докато се сдвикне кога какво се яде,но се свиква бързо и става доста приятно.В действителност, поне при мен ,се хапва по-качествена храна,при това разнообразна Grinning

Реших, че тези все пак по-добре отговарят на диетата. Довечера ще ги пробвам и ще видя дали ще ми харесат.
Аз в 17 ч. още съм на работа и няма как да вечерям. Докато се прибера и е станало 18,30 ч. И докато се завъртя из къщи и приготвя нещо за вечеря вече е 19,30 ч. Така, че за сега вечерята остава между 19,30 и 20 ч.
Виж целия пост
# 348


Здравейте фиданки!

Вчера 3ти ден въглихидратен замених с лунен25 часа -диня ,вода домати.....
Сега как е правилно плодов или белтъчен...... newsm78 ?
Плодов. Продължаваш си по "план-график".
Предния ден ти е "дъждовен"Simple Smile
Виж целия пост
# 349
[

Благодаря ви сърдечно! С ваша помощ дано успея!! Плодов -- може ли освен плодове и зеленчуци  домати краставица
Виж целия пост
# 350
[

Благодаря ви сърдечно! С ваша помощ дано успея!! Плодов -- може ли освен плодове и зеленчуци  домати краставица

Може да замениш със зеленчуци , но те трябва да са неподправени (без оцет,сол , олио и тн нт)
Виж целия пост
# 351
mila_pa, аз затова си нося кутийките с храна на работа, иначе ако трябва да чакам да се прибера и ям, ще стане 8,30ч. малко ми е тъпо така, че семейството сяда на масата аз аз все си намирам работа, ама който иска да е хубав, така трябва  Mr. Green
Виж целия пост
# 352
    Зеле на фурна в кой ден е режимно?
Виж целия пост
# 353
Гъби и маслини кога може?  bouquet
Виж целия пост
# 354
    Зеле на фурна в кой ден е режимно?

С месо в белтъчен, с ориз - във варива, а само зеле с хляб във ВХГ.  Peace

Гъби и маслини кога може?  bouquet

Първите три дни.
Виж целия пост
# 355
mila_pa,защо не си хапваш обикновени меденки?Или това е стратегия за по-бързо сваляне?Аз вечерям към 17ч. и заспивам към 24ч-1ч.Не съм гладна.Но нека отбележа,че това стана постепенно.В началото на режима изчаквах последния момент(към 19.30ч),за да вечерям,но полека лека започнах да смъквам часа с по 30мин. за няколко дни.Много лесно свикнах и се чувствам страхотно,когато вечерям рано.Да не говорим и за ползите,които кантарът има от това WinkНаистина в началото е малко трудно докато се сдвикне кога какво се яде,но се свиква бързо и става доста приятно.В действителност, поне при мен ,се хапва по-качествена храна,при това разнообразна Grinning

Реших, че тези все пак по-добре отговарят на диетата. Довечера ще ги пробвам и ще видя дали ще ми харесат.

Въглехидратната сладка вечеря може да съдържа в себе си яйца и мляко като съставки на сладкиша.
 Dara88,да ти кажа ли не ми е минавало и през ума да хукна по баирите.Добре ми беше на басейна Sunglasses А и 700гр. ще ги махна днес с плодовия,така че...работата е опечена Laughing
 inka2001,добре заварила HugСпирам се засега с ваканциите,ама аз все съм на път,така че... Grinning
 jesi,трябва да си решиш дали искаш да правиш 90 ДД или да лунуваш.Пропускайки дни,за да правиш луната,си в нарушение на правилата и само ще си стопираш или поне забавиш смъкването.
 desivalko_bouquet Много вкусно звучи,ще пробвам.
Виж целия пост
# 356
Добър ден как сте,аз съм от 20дена в почивка в началото свалих 3кг сега от 15дена не мърдам стоя на 66кг искам да стана 50-55кг при вас как върви почивката?
Виж целия пост
# 357
Здравейте фиданки! След вчерашния въглехидратен ден съм +1, но аз съм си виновна то много ядене беше бе, но днес съм на плодове и съм си приготвила диняя  Simple Smile. Лек ден ви желая момичета.
Виж целия пост
# 358
Здравейте  bouquet завърнах се от почивката , беше страхотно разбира се , не съм спазвала диетата 5 дена , като се върнах кантара даже беше надолу учудващо Shocked , изкарах един плодов след това и днес считам 1 ви ден от втори месец , та така общо взето , мисля, че така по-добре от колкото да продължа където бях, защото тея 5 дни не бяха диетични Simple Smile но не сме били на едно място , постоянно в движение и по пътищата на Бг и за това може би няма + ве Simple Smile та така де, от днес ми започва 2 я месец Simple Smile Чао за сега и лек ден Фиданки Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 359
Здравейте,днес плодов преди втори воден Simple Smile Имам банани,нектарини и малко сурови ядки Simple Smile
Donka 78 : продължи си,аз така я правих зимата свалих 5 кг за един месец ,спрях защото ми се видяха малко свалените кг ( не си ги качих тези кг повече ),но после се лутах между хиляда диети и сега съм отново тук,със свалени 11 кг Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия