Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са страховете и притесненията на бъдещите майки?
Какви са препоръките за консумация на течности по време на бременност?
Кога бъдещите майки обикновено научават пола на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са страховете и притесненията на бъдещите майки?
-
Какви са препоръките за консумация на течности по време на бременност?
-
Кога бъдещите майки обикновено научават пола на бебето?
-
Какво е предложеното заглавие за новата тема?
-
Какви са симптомите и преживяванията на бъдещите майки?
Наистина гледай да лежиш повече,без вдигане на тежко и резки движения,както и никакво пътуване! А какви лекарства пиеш?
Записаха ме на ЖК, пуснаха ми и всички необходими изследвания, даже днес ще ходя да взимам резултатите и се моля да са добри.
за коремчетата и аз снощи го набазиках моя че расте заедно с мен на шкембе
до скоро беше с плочки сега по нищо не ми отстъпва, явно е вярно че мъжете бременнеят заедно с половинките си 
Между другото на мен ми пуснаха иследвания още на предишната ЖК и се оказа, че имам бактерии в урината. Вчера пак бях на изследвания, дано да са се изчистили
...Но поне вече знам че на 3.09 почвам ЖК и като минат изследваниятя ще се успокоя...Защото и лекарката се притесни като и казах ,че съм с Rh-,а ММ положителна..., а съм и "дъртичка" както каза
,а и то се виждало...И наистина бебо се движеше напред назад ,тя му мери главата ,макар че за мен бе толква безформено още че нито глава ,нито сърчице видях,но...Имаме си още една снимка поне