
, моля споделяйте с нас радост и тревоги 
, моля споделяйте с нас радост и тревоги 

, моля споделяйте с нас радост и тревоги 




На детска живи и здрави след две години 
. По мои наблюдения чак след втора група в дет. градина започват да ходят осъзнато с желание там /заради заниманият и децата/ и да не искат да си ходят.
.
Така че за мен най-добрия вариант ми е яслата.За съжаление трябва да се работи.
Само се надявам какъвто ми е добродушен и раздаващ се да не го направят побойник,дърпащ се с всички за играчките 
... При мен няма за сега избор м/у баба и ясла. Едната е на Варна и работи, другата на село и също работи. Ще го мисля като му дойде времето де, засега ми е широко около вратлето още

Даже каза, че изобщо не трябва да се притесняваме за плоскостъпие, защото вече има оформен свод - нещо, което много рядко се случва при деца под 3г. Следващ преглед след седмата годинка вече на гръбнака 
Препоръчани теми