Звездни компромати - 181 част

  • 66 691
  • 747
# 480
Според мен Николета е много по-красива и по-нежна от това нещо.
Виж целия пост
# 481

Отваря ми бг-мама Thinking
Виж целия пост
# 482

Тук. http://jenite.bg/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8/%D0% … l.g_i.318379.html
Виж целия пост
# 483
Редактирах, надявам се така да се отваря Thinking
Виж целия пост
# 484
Напоследък се навъдиха много "модели", които рекламират някакви марки и искат набързо да станат нещо.  ooooh!
И забелязвам, че повечето от тях не са хубави, дори не са и симпатични.
Виж целия пост
# 485
Риана, пак, отзад

Леонардо Дикаприо

Лили Колинс

Кери Мълиган

Тамара Екълстоун с мъжа си

Аштън Къчър и Мила Кунис

Оливия Палермо

Уди Алън с жена си

Рейчъл Хънтър

Вин Дизел и приятелката му

Марк Уолбърг

Хилари Дъф семейно

Хайди Клум

Мел Би

Рита Ора

Еди Сибриан и ЛиАн Раймс

Мила Йовович

Ел Фанинг

Оливия Уайлд

Бритни Спиърс

Кейт Хъдзън и Ашли Грийн на снимки

Памела Андерсън с бившия си съпруг и настоящ приятел- Рик Саломон

Кейти Холмс, преди седмица е била забелязана в компанията на Джейми Фокс


Виж целия пост
# 486

Лео не ги свали тези гуменки  Laughing
Виж целия пост
# 487

За гуменките не знам, но каскета със сигурност.  Joy
Виж целия пост
# 488
Алисия много свежа
Виж целия пост
# 489
все повече започва да ми харесва

А Еди Сибриан и ЛиАн Раймс не бяха ли разделени?
Виж целия пост
# 490


На мен ли ми се струва, че Алисия много свежна след раздялата й с Михайлов?
Виж целия пост
# 491
Джеймс Франко
Раян Куонтън
Джони Лий Милър
Кайл МакЛоклън
Александър Скарсгард пак
Ванеса Уилямс
Лена Хеди
Том Фелтън
Виж целия пост
# 492


На мен ли ми се струва, че Алисия много свежна след раздялата й с Михайлов?
И на мен така ми се струва, много добре и се отразява Sunglasses
Виж целия пост
# 493
Цитат
Спряганата за нова на Божинов прилича на травестит.
И на Николета не съм фенка,но разгледах страницата на модната марка във фейсбук , Моника изглежда зле .Уж има хубаво тяло, а дрхите стоят ужасно и  заема една и съща поза.Чудя се на кой ли му е хрумнала идеята за тези храсти, на които се виждат вързани мартенички  ooooh! На Олга Модева снимките за същата марка ми харесват повече


Моника на мен повече ми харесва от Николета, но и тя по примера на Андреа прекалява с фотошопа, та затова главата и изглежда крива на снимките във Фейса.  Laughing
Виж целия пост
# 494
На Моника сигурно това са й любимите обувки. И храсти... Joy

Ужасно грозни обувки. Вулгарни и пошли като излъчването на тази, която ги носи  Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия