Звездни компромати - 181 част

  • 66 698
  • 747
# 495
Ето и още един травестит от новия брой на шоу

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=339465732802127&set= … ype=1&theater
Виж целия пост
# 496
Никол Шерцингер
Виж целия пост
# 497
Още от Моника. http://botevgrad.com/news/46674/Mestniyat-hip-hop-izpalnitel-Str … out-s-parvi-klip/
Виж целия пост
# 498
Според мен Николета е много по-красива и по-нежна от това нещо.
Но Моника е видимо по-дългокрака, а Валерката може да ги бройка - дълги, къси,  дълги, къси и така
Виж целия пост
# 499
Този клип с Моника много ми напомня на този
http://www.youtube.com/watch?v=FhQjrc75TlY  Whistling
Виж целия пост
# 500
Бербо
Виж целия пост
# 501
Heart Eyes
Ето това е снимка-непринудена,без пози Simple Smile и....най-вече без патешки устни  ooooh!
Виж целия пост
# 502
Новата Николета Лозанова? По-хубава ми се струва, надявам се и повече акъл да има, щом като напира влиза в "голямата игра' Grinning
Виж целия пост
# 503
А това в средата Моника ли е?  Confused
Виж целия пост
# 504
На Моника сигурно това са й любимите обувки. И храсти... Joy

Ужасно грозни обувки. Вулгарни и пошли като излъчването на тази, която ги носи  Stop

Е, ти пък  Mr. Green Девойката тепърва ще се запознава с Долче и Габана, Филип Плейн и КавалитУ. Тя и Николета беше Принцеса Парцалеса, ама сега купува на килограм  Laughing
Виж целия пост
# 505
Моника, спряганата за заместничка на Николета в леглото на Божинов, рекламира модна марка:
Скрит текст:


Тази Моника прилича на лос в крайниците, все едно ставите ѝ не съвпадат и се извиват във всички противоествествени посоки. Особено на първата снимка - все едно задникът ѝ е отпред. На втората снимка - закърняла ръчичка като на велоцираптор. Позите са ужасни.
Виж целия пост
# 506
Този клип с Моника много ми напомня на този
http://www.youtube.com/watch?v=FhQjrc75TlY  Whistling

Стига бе! Единият е секси, на другият някаква пръчка мета краци и и се пули с камилски джуки.
Виж целия пост
# 507
Моника, спряганата за заместничка на Николета в леглото на Божинов, рекламира модна марка:
Скрит текст:


Тази Моника прилича на лос в крайниците, все едно ставите ѝ не съвпадат и се извиват във всички противоествествени посоки. Особено на първата снимка - все едно задникът ѝ е отпред. На втората снимка - закърняла ръчичка като на велоцираптор. Позите са ужасни.

 Joy Joy
Да, определено е неприятна тази девойка. Поредната "кифла". Ама нормално де - то нормална жена ще се хване ли с Г-н мазна лимба.
Виж целия пост
# 508

ау, това е ужасно  Mr. Green


Нина Добрев
Мат Бумър
Ная Ривера
Иън МакКелън
Виж целия пост
# 509


На мен ли ми се струва, че Алисия много свежна след раздялата й с Михайлов?
И на мен така ми се струва, много добре и се отразява Sunglasses
Много хубави крака!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия