В този Форум, научих, че ...

  • 156 960
  • 2 413
# 135
Научих какво държи Шанталчето във фризера.  Laughing
Виж целия пост
# 136
Запознах се виртуално (а с някои - лично) с много симпатични дами, с които имахме и имаме общи проблеми и интереси.
Извинете, ама какво е ССФ?
Виж целия пост
# 137
Запознах се виртуално (а с някои - лично) с много симпатични дами, с които имахме и имаме общи проблеми и интереси.
Извинете, ама какво е ССФ?
Всичко онова, над което потребителката на форума иска да се въздигне и ако се намери някоя друга да й повярва, да се разграничи непременно.
Виж целия пост
# 138
Че все още са останали и ХОРА! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 139
... доматите за салата се мият с веро преди употреба.

Това видях от свекървата Shocked, но тук научих, че не е единствена.
Виж целия пост
# 140
... доматите за салата се мият с веро преди употреба.

Това видях от свекървата Shocked, но тук научих, че не е единствена.
О,да,не е LaughingИ баща ми го прави.Той мие така и краставиците и чушките,ябълките,крушите и т.н. Shocked
Виж целия пост
# 141

С удоволствие научих как се правят козунаци.
Виж целия пост
# 142
Нищо ново не научих аз във форума. Каквото в реала, такова и тук.
Виж целия пост
# 143
... доматите за салата се мият с веро преди употреба.

Това видях от свекървата Shocked, но тук научих, че не е единствена.
О,да,не е LaughingИ баща ми го прави.Той мие така и краставиците и чушките,ябълките,крушите и т.н. Shocked

Mоя приятелка също. Shocked И бананите мие hahaha

Каквото в реала, такова и тук.

Е в реала,не всички са толкова вървежни.  Wink
Виж целия пост
# 144
Аз научих повече за козметиката за коса, което ми бе наистина от полза.
Научих също , че има много злобни женища, които само седят и дебнат кого да понаплюват днес.

Има теми, в които ако се включиш с въпрос или въобще  си помислиш , че можеш да се навърташ там веднага си отрязан/оплют и  Naughty и подминат.....

Научих, че  не съм сама в лудостта си....има много по-тежки случаи  Joy...което си е успокоение hahaha
Виж целия пост
# 145
Че има учителки-изроди! Винаги съм обичала и уважавала тази професия. Такова чудо, каквото срещнах тук- вечно намръщено, критикуващо, никога не се е усмихнало, редящо съвети, кисело и отблъскващо.

Уникалните Йоли, Пепчо и Лабрекс- готвя страхотно, благодарение на тях.
Една стара любов- Сакри- да не се подесетвам.
Много приятели, но и много врагове.


Виж целия пост
# 146
Уникалните Йоли, Пепчо и Лабрекс- готвя страхотно, благодарение на тях.
Една стара любов- Сакри- да не се подесетвам.
Много приятели, но и много врагове.

Наскоро влязох в кулинарния форум в отчетната тема и се отвратих. Нищо лично, въпрос на вкус и усещане.  Peace Но в другите теми има магьосници. Особено Нелка и нейните торти.  Heart Eyes Аз спокойно бих я обявила за поредното чудо на света. Но нея я знам отдавна от друго място.
Виж целия пост
# 147


Уникалните Йоли, Пепчо и Лабрекс- готвя страхотно, благодарение на тях.


 newsm10

Аз научих повече за козметиката за коса, което ми бе наистина от полза.
Научих също , че има много злобни женища, които само седят и дебнат кого да понаплюват днес.

Има теми, в които ако се включиш с въпрос или въобще  си помислиш , че можеш да се навърташ там веднага си отрязан/оплют и  Naughty и подминат.....

Научих, че  не съм сама в лудостта си....има много по-тежки случаи  Joy...което си е успокоение hahaha

Бе,яко се избиват комплекси тук,това е то! И не си сама,определено!  Laughing  Hug


Виж целия пост
# 148
Уникалните Йоли, Пепчо и Лабрекс- готвя страхотно, благодарение на тях.
Една стара любов- Сакри- да не се подесетвам.
Много приятели, но и много врагове.

Наскоро влязох в кулинарния форум в отчетната тема и се отвратих. Нищо лично, въпрос на вкус и усещане.  Peace Но в другите теми има магьосници. Особено Нелка и нейните торти.  Heart Eyes Аз спокойно бих я обявила за поредното чудо на света. Но нея я знам отдавна от друго място.

Не знам- за Нели ли говориш?
Мариана също е страхотна!
Има какво да научи човек от Форума, не само рецепти.
Виж целия пост
# 149
Научих,че съм единствената, която си е оставила детето в Бг.
Че не ми дреме за него, щом мисля за второ.

Че с една конкретна съфорумка не се спори.Никога!
Че ,ако гаджето на сина е крадла,виновна съм аз. Joy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия