В този Форум, научих, че ...

  • 156 974
  • 2 413
# 150
В този форум научих повече, отколкото в три университета.

Научих, че ако човек умее да се изразява добре и да доказва тезата си убедително, то със сигурност е кух лаладжия, чието основно достойнство се изразява в умението да говори. Но пък едва ли "практикува това което проповядва".  (Тишевидишсинъттикатотидоведезетдалипакщеситолковатолерантна  Mr. Green)

Но научих и какво животоспасяващо богатство е истинското приятелство.

Научих, че има само един правилен начин за всяко нещо - децата да се кърмят до седемата година, сексуалната ориентация да е хетеро, децата да са по три месеца при бабите на село, за да не губят контакт с "естеството", редицата може да се продължи до безкрайност. Също така научих, че колкото хора - толкова и единствени правилни начини  Mr. Green

Но научих и, че някои от най-интересните хора и на 40 не знаят какво искат да правят с живота си и това с нищо не ги прави по-малко чудесни и ценни.

Научих че "една консултация със специалист, ако не помогне, няма да навреди". Най-зловредното "знание" на което съм попадала някога. Може не само да навреди, но и да убие.

Но научих и колко сила и достойнство може да носи човешкият дух. Това го научих в подфорумите за деца с увреждания и родители, преживели загуба.

Научих че "класата" на човека се измерва в умението му да борави с прибори за охлюви. Освен това, човекът с "класа" носи обувки на Кристиан Л., но за нищо на света не може да изпише правилно името на въпросния дизайнер и така бедният човек продължава да бъде наричан "Лобутен" Mr. Green

Но и, че хората си помагат един на друг ей така, защото са хора. И стотици се мобилизират, за да намалят страданието на един. Такова другаде не съм виждала. 

Научих, че човек намира центъра в себе, си общувайки с агънца и светулки  Laughing.

Но и че светът е пълен с истински автентични хора - толкова много от тях срещнах и четох тук.

Виж целия пост
# 151
Не че не си го знаех и от преди, но тук го затвърждавам ежедневно:



Това с усмивка, и пожелание за лек ден   bouquet
Виж целия пост
# 152
Готина картинка:)

От форума научих най вече за съществуването на хора, които не бих срещнала в реалния живот и не бих била така добре запозната с детайли от битието им ( кой как си мие салатата, кой ходи по гащи у дома и прочие).

В този форум научих повече, отколкото в три университета.
Повече или различно? И не натоварваме ли форума с неща, които биха се случили и без него, като житейски преживявания?
Виж целия пост
# 153
Общо казано либерализирах вижданията си по някои въпроси, други - промених, трети - затвърдих. Научих се на толерантност.
Опознах чудният свят на българката.
Виж целия пост
# 154
...много хора не са се научили да казват благодаря, извинете, сгреших... или просто не знаят значението на тези думички...
Виж целия пост
# 155
На много хора магарето е винаги мъжко.

Щом е за пари, всичко е приемливо, толерира се, и е похвално.
Виж целия пост
# 156
Че има жени, които пряват сапун с кърма. После се прави на калъпи и се пази за подарък на детето като порасне. Това никъде другаде нямаше да го узная.
Че мъжът на съфорумката масово е 2 метра, 100 кила и има сини очи.
Че целувките се сушат, а не се пекат.
Че ако ходиш с изпъчено шкембе, на 70 ще си старче с плосък здник.
Че е опасно да се пътува с градски транспорт, защото там е пъъълно с педераси.
Че социализацията се случва като пуснеш едногодишното си дете в пясъчника с други едногодишни.
Че има цвят Сахара, цвят Сепия и цвят Корал
Че тук можеш да намериш абсолютно всичко - от име за детето си до майстори за банята.
Но има и нещо, което още не съм научила във форума, а мира не ми дава: на каква възраст трябва да стане детето, за да изгледа филмчето от раждането си.
Виж целия пост
# 157

Но има и нещо, което още не съм научила във форума, а мира не ми дава: на каква възраст трябва да стане детето, за да изгледа филмчето от раждането си.
Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 158
Цитат
Че има жени, които пряват сапун с кърма. После се прави на калъпи и се пази за подарък на детето като порасне. Това никъде другаде нямаше да го узная.

Ще се самоубия ooooh!

Цитат
Но има и нещо, което още не съм научила във форума, а мира не ми дава: на каква възраст трябва да стане детето, за да изгледа филмчето от раждането си.

Понеже децата на ССФ за гении в общия случай,и ще подходят към филма чисто нАучно,мисля,че 2,3 клас е добре.
Виж целия пост
# 159
О, да, също че на децата трябва от 2-годишна възраст да им обясни, че имат пенис, а не пишка.
Виж целия пост
# 160
Тази тема много ми харесва, защото ще науча още много неща, за които съм пропуснала да се информирам.  Laughing
Виж целия пост
# 161
Цитат
Че има жени, които пряват сапун с кърма. После се прави на калъпи и се пази за подарък на детето като порасне. Това никъде другаде нямаше да го узная.

Ще се самоубия ooooh!

Цитат
Но има и нещо, което още не съм научила във форума, а мира не ми дава: на каква възраст трябва да стане детето, за да изгледа филмчето от раждането си.

Понеже децата на ССФ за гении в общия случай,и ще подходят към филма чисто нАучно,мисля,че 2,3 клас е добре.

Не му трябва да го гледа,то си го спомня.
Виж целия пост
# 162
Цитат
Не му трябва да го гледа,то си го спомня.

 Mr. Green

Виж целия пост
# 163
Аз не само виртуално, но и реално научих, че има хора, претендиращи за такт, чуствителност и психолигическа проникновеност, които са способни да те накарат да им купуваш лекарства, изписвани с рецепта, да им ги носиш в чужда държава и после милостиво да ти вържат тенекия.
Иначе продължават да се чувстват много изтънчени духовно.
Виж целия пост
# 164
Научих, че има жени, които въпреки че са на години, имат по няколко деца, създали са дом и се грижат за семейството показват безгранична глупост и невежество в елементарни житейски ситуации/неща човек като чете се блещи и прави така ooooh!.... Леле мале Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия