В този Форум, научих, че ...

  • 156 959
  • 2 413
# 1 740
...така че даже за обида не се брои, а за коментар на външен вид и то шеговит.

Значи, ако те нарека "изпразнено от съдържание кречетало", имай предвид, че не е обида, а шеговита категоризация на някакъв си онлайн образ.
Виж целия пост
# 1 741
...така че даже за обида не се брои, а за коментар на външен вид и то шеговит.

Значи, ако те нарека "изпразнено от съдържание кречетало", имай предвид, че не е обида, а шеговита категоризация на някакъв си онлайн образ.
Колко народ ли се разпозна тука  Whistling
Виж целия пост
# 1 742
Научих, че думата "дебел" е политически неприемливо понятие. Трябва да се казва "пълен".
Затова пък "кльощава кощрамба" е винаги комплимент.

Това е тавтология. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 743
Можеш да се поучиш от грешките на другите...
Виж целия пост
# 1 744
Научих, че много съфорумки нямат никаква идея за извънвиртуалната реалност. "Това къде сте виждали?", "Онова къде сте срещали", "Другото къде сте чували?". Ми извън форума, къде. В реалността не всичко е така идеално като във форума.  baby_neutral
Виж целия пост
# 1 745
Можеш да се поучиш от грешките на другите...

Човек се учи от собствените си грешки,от чуждите - прави кариера  Wink
Виж целия пост
# 1 746
... ако решиш да си "нов" потребител във форума и смениш ник, аватар, подпис пак ще си разпознат.
Виж целия пост
# 1 747
Че доста хора се мислят за много бели, добри, спазващи правилата, извисени и едно-две стъпала над другите.
Виж целия пост
# 1 748
... ако решиш да си "нов" потребител във форума и смениш ник, аватар, подпис пак ще си разпознат.

от себе си не можеш да избягаш, освен ако не си някой супер талантлив актьор в писането и с много фантазия
Виж целия пост
# 1 749
Че доста хора се мислят за много бели, добри, спазващи правилата, извисени и едно-две стъпала над другите.

Освен че се мислят и си вярват, ами понякога даже успяват да заблудят и околните.  Laughing
Имат един голям проблем обаче. За да изпъкне белотата им, първо трябва да окалят някого. Колкото повече кал по другите мятат, толкова повече побеляват и се извисяват в собствените си очи.
Виж целия пост
# 1 750
Е, аз поне мога да ги уважавам за силната им вяра, че не са от тея, Как` Сийке.
И това научих- че никога не сме от цапащите, крещящите, невъзпитаните, нахалните, простоватите, обиждащите, дразнещите с държанието си, неприятните, с кофти поведението, като другите българи, ядящи боклуци, купуващи боклуци, миришещи, с лош вкус, дъх....
Виж целия пост
# 1 751
Че доста хора се мислят за много бели, добри, спазващи правилата, извисени и едно-две стъпала над другите.

Освен че се мислят и си вярват, ами понякога даже успяват да заблудят и околните.  Laughing
Имат един голям проблем обаче. За да изпъкне белотата им, първо трябва да окалят някого. Колкото повече кал по другите мятат, толкова повече побеляват и се извисяват в собствените си очи.

бинго, точно в десетката си
Виж целия пост
# 1 752
Че "не са от тея"- не са, но ние също никогаш не сме от тях.  Laughing За тях- само в трето лице!
Сакън, да ни не пусне име пък сега.

Точно от форума тукашен научих, че много често е по- важно като какъв те определят, отколкото какво пишеш и споделяш. Особено в Клюкарника, макар че и по други места има такива забежки в насока лексиконна.
Виж целия пост
# 1 753
Точно от форума тукашен научих, че много често е по- важно като какъв те определят, отколкото какво пишеш и споделяш. Особено в Клюкарника.

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1 754
Е, така е, като кажат, че сестра ти лека жена, иди доказвай, че нямаш такава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия