TOM HARDY и поколението 30-годишни красавци, дето не се страхуват от грозни роли

  • 45 003
  • 753
# 330
Благодаря за приветствието, още не съм свикнала с постовете тук, за това пуснах няколко отговора.
Със снимките също срещнах трудности, с размера им. Simple Smile
Не съм имала регистрация тук, преди няколко дни при търсене на инфо за любимия ми актьор открих темата и я следих, но днес вече се реших и аз да се включа. Simple Smile
Гледах няколко филма с Том, ролите му бяха много различни, но се справи чудесно.
Благодаря за съветите с за форума. Simple Smile

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&h … HB7H6wFordUQFn2sA

Виж целия пост
# 331
tomasa, добре дошла! Трябва да ти призная, че никът ти много ме разсмя, дано го приемеш с чувство за хумор.

Снимките на Child 44 приключват утре, според този източник. Коя ли ще е следващата спирка на Том? Може би Еверест?
Виж целия пост
# 332
Криста благодаря, ха ха за името ми много си го харесвам, чудих се какво да е и това ми хрумна.  Party
Виж целия пост
# 333
Assasin's Creed ще започне да се снима догодина, интересно ще ми е да видя Фаса в подобно нещо  Thinking

http://www.latinospost.com/articles/28175/20130921/assassins-cre … shooting-2014.htm
Виж целия пост
# 334
Томаса Харди, хаха. Ник Hard Tom очаквам скоро да се появи.  Laughing

Виж целия пост
# 335
Снимките на Child 44 приключват утре, според този източник. Коя ли ще е следващата спирка на Том? Може би Еверест?
Супер ефективни, точно два месеца и всичко вече е история Simple Smile.

Да се надяваме филмът да се е получил хубав, а аз ще си мечтая за Олдман и Касел още известно време Laughing. На Том поне сложих отметка Crazy.
Виж целия пост
# 336
Снимките на Child 44 приключват утре, според този източник. Коя ли ще е следващата спирка на Том? Може би Еверест?
Супер ефективни, точно два месеца и всичко вече е история Simple Smile.

Да се надяваме филмът да се е получил хубав, а аз ще си мечтая за Олдман и Касел още известно време Laughing. На Том поне сложих отметка Crazy.


ех, все той е окървавен  Joy
Виж целия пост
# 337
Отново Том от Прага- като за последно Crazy





Интересно си е позиционирал пушкалото Laughing.

И още спекулации по казуса "Бонд"

Последно- Акаша, Мяч, понеже знам, че вие сте го почнали- днес сътворих тема за Peaky Blinders, ако ви се иска да я следите Hug .
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739530.0
Не знам дали ще тръгне, нито дали има въобще други, които да следят сериала, но на мен ми хареса много и реших, че няма да е чак толкова излишна тема. Все пак всичките вампири си имат, някои по няколко даже Whistling.
Колебаех се дали за този или за Low Winter Sun да направя тема, понеже и той е много интригуващ, но предвид наличието на Марк Стронг в него реших да оставя на Муриня честта Wink.
Пък ако някой се сети да пусне и за Masters Of Sex, ще се запиша с огромно удоволствие и там. Въобще- хубави нови сериали тази година Party.
Виж целия пост
# 338
ще ме почакате мен за тема, не съм го почнала още  Blush 

иначе, новинка за Фаса - ще се снима в уестърн  Laughing http://movies.mxdwn.com/news/michael-fassbender-to-star-in-slow-west/
Виж целия пост
# 339
На вълна гифчета съм днес Laughing








Умирам да разбера това от кое интервю е Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Иначе съм почти убедена, че от "Генезис" се вдъхновява да мята така ръце Mr. Green
Виж целия пост
# 340
много умря темата, що така  newsm78 аз да се разпиша с приключването на Band of Brothers, който всяка една списваща тук, трябва да изгледа  Mr. Green То Фас, то Том, то Джеймс ... който искаш , там е  Joy Но, сериозно, за сериала - много, много добър. Реалистичен, брутален и истински. Не обичам военна тематика, но този много ми хареса
Виж целия пост
# 341
На мен пък самият сериал не успя да ми допадне- не мога да обясня защо точно, да го наречем "факторът Спилбърг". Много ми хареса обаче Деймиън Луис в него, а героят на Том беше единственият, за който успя да ми се свие сърцето- много нелепо свърши.

Днес помолих Гугъл за снимки на усмихнат Джо, и вижте с какво ме зарадва Party


Виж целия пост
# 342
Добре дошла, Томаса!  Hug

Муре, Фаса в много веселяшки филми ще се снима.  Laughing


А сега ще залея темата с Джеймс. Вчера е била премиерата на "Filth" в Единбург.
Ето ги тук с Уелш.




А останалите скрити.
Скрит текст:
И режисьора се е присъединил към тях.





А сега няколко извън официалната програма.






И от афтърпартито.



Виж целия пост
# 343
много е хубав Джеймсът, браво  Heart Eyes
Виж целия пост
# 344
Направо бонбон  Heart Eyes


Скрит текст:
Обаче, вече се убеждавам, че всички се подмладяват като се обръснат и подстрижат. 
И що ходят брадясали като попове, не ми е ясно. Crossing Arms

Злате, остана ми само Кралят и скоро ще се "изказвам"  Wink за Джеймс
... и минавам на Том.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия