КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ-20

  • 57 650
  • 747
# 540
Джул, настръхнах от вълнение! Поздравления и от мен! Бъдете много, много щастливи!
Виж целия пост
# 541
Джули, честит малък Славян. Да расте здрав и силен мъж.
Виж целия пост
# 542
Джул, честито мила! Да е жив и здрав малкия Славян, да расте щастлив и много да радва мама и тати Hug
Виж целия пост
# 543
Аз се позачудих как така цяла страница сте изписали  Laughing

Джули, честит юнак, мила!!! Да ви расте здрав и силен, и много, много да ви радва Simple Smile Simple Smile Simple Smile   Hug Hug Hug

Гуги, аз нещо съм ти опущила края, но честити юнаци  Grinning. Голям купон ви чака  Party Стискам палци за последните седмици на бремеността  Hug
Бамба   fingerscrossed
Djiji, как си ти  Hug

Виж целия пост
# 544
Гуги не остана още малко и ще гушкате бебоците  Hug
Криси  Heart Eyes
Дарленка - ще се оправя, още съм малко  #Crazy
Виж целия пост
# 545
Джул,пожелавам ви още много вълнуващи моменти със Славян. Да расте много здрав, усмихнат и щастлив  и да сбъдва с лекота мечтите си    Hug
Еее,Гуги,ама то не останало до срещата  Hug....уффф,много ме дразни новата визия на форума,голямо отваряне пада,за да се информирам кой къде е  Close
ДжиджиHug
Бамба,хайде бе,не ги ли събрахте тези яйчица,Великден идва  Wink
Виж целия пост
# 546

Бамба,хайде бе,не ги ли събрахте тези яйчица,Великден идва  Wink
тъкмо за великден планувам да ги прибера.
ако ги боядисат и сини всичко ще е екстра  Mr. Green
Виж целия пост
# 547

Бамба,хайде бе,не ги ли събрахте тези яйчица,Великден идва  Wink
тъкмо за великден планувам да ги прибера.
ако ги боядисат и сини всичко ще е екстра  Mr. Green

нали искаш и по две да се държат за ръчичка  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 548
Eха, Джулка, честито и от мен, мила! baloni

Да расте здрав и силен, да ви радва много и, разбира се, да стане батко колкото може по-скоро! Laughing
Wink Hug


Гуги Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 549
Момичета,  подарявам лекарства за и преди стимулация, които не съм използвала. В срок на годност са и са съхранявани в хладилник. Смятам, че ще са полезни за момичетата, които тепърва започват стимулация. Някои от тях не са никак евтини и дано помогна на някого да сбъдне мечтата си, както на мен ми помогна едно непознато момиче, което ми даде Гонал Ф, тъй като бях на много ниски дози, а реално моето закупено лекарство си остана неразпечатано и неизползвано.

Prednol           срок на годност 07/2014 г
Меtfogamma  срок на годност  12/2014 г
Puregon - устройство писалка без пълнител и игли + охладител
Сеtrotide 0,25 мг  срок на годност 10/2014 г

Рregnil 5000 IU срок на годност 03/2015 г
Parol 500 mg срок на годност 10/2016 г
Gonal F 0,75 ml + охладител срок на годност 10/2014 г
Кринон гел   срок на годност 08/2015 г
Виж целия пост
# 550
тази тема от половин час я търся  Crazy

някои не четат подфорума, та да изклюкаря и тук
Гуги си има двама мъже, Максим тежи 2780 и е 46 см., а Самуил е 2600 и 46 см.
Виж целия пост
# 551
Ухааа   Hands Clap  Hands Clap Hands Clap Hands Clap, страхотна новина, Бамба благодаря за инфото  smile3525.
Честито на мама Гуги, да са и здравички юнаците и много да радват всички в къщи  newsm30 newsm30
Виж целия пост
# 552
Браво мамо Gugi. Дълъг е пътя, но когато завършва така си заслужава всяка крачка.
Виж целия пост
# 553
 newsm44 smile3525
Виж целия пост
# 554
Ей, от кога надничам за тази хубава новина newsm68

Честито на мама Гуги - пожелавам й щастливо и спокойно майчинство и дано всеки миг от него да прекрасен и вълнуващ,
на таткото - наздраве!,
а на малчуганите - да растат здрави, палави, умни и добри момчетата!!!

baloni
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия