Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 161

  • 20 643
  • 721
# 15
Честит празник все пак  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 16
Момичета, Честит празник!

 Гордея се, че съм Българка, въпреки всичко, което с случва с и в Родината ми!





И довечера, Българи Юнаци!  bg bg bg
Виж целия пост
# 17
С Джейн,сме най-големите патриотки  Joy Joy
Виж целия пост
# 18
Честит празник красиви българки!  bg bg bg

Харесах си тази песен още вчера. Не е българска, руска е и е много нежна! Дано ви допадне! Hug


Виж целия пост
# 19
и тука да леканоша все пак  Laughing Hug Hug Hug

ей верно бе ooooh! - Честит празник  bg bg bg
Виж целия пост
# 20
записче в новата тема

Зизуbouquet Hug



Скрит текст:
Виж целия пост
# 21
Ирче,  Hug Hug Hug Hug

Профи, много нежна песен  Hug
Виж целия пост
# 22


Превод:
Бебе-Тате, мама на колко градуса каза да изперем бельото й?
Бебе-На 30 става ли бе татко?
Тате-На 30 става

Тва бельо ми зе акъла...брей...тцтцтцтцтцтц... Crazy
Виж целия пост
# 23
 bg  bg  bg Хайде и от мен Честит празник! Дано скоро имаме все повече поводи да се гордеем със страната си. bg  bg  bg

                             
Виж целия пост
# 24
Аз докато се добре до компа сте изписали темата  ooooh! А ся Куку земи тоя чичек   bouquet и да минаваме на въпрося, ко изпуснах последните 20 страници от миналата тема?  Mr. Green Joy Че ние в твитъря обсъждахме мноу важни въпроси  Joy Joy
Виж целия пост
# 25
Те, ората се съдиняват...аз перем на 30 градуса Joy Joy Joy

Аре да ни е честито и да се гордеем, че сме Българи... bg bg bg bg bg bg bg bg bg
Виж целия пост
# 26
ей Зизун мноу мерси  Hug Hug Hug не очаквах от тебе баш щото ти нали турски не знаиш  Laughing
ооо Йо дочаках те  Hug
май нема си лягам , ма ще видим де  Thinking
Виж целия пост
# 27
Верно бе,а да ни е честито Съединението!  bg

Феичке  Heart Eyes Hug Hug Hug гледам и снимков матриал сте приложили ама у темата   Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 28
ей Зизун мноу мерси  Hug Hug Hug не очаквах от тебе баш щото ти нали турски не знаиш  Laughing
ооо Йо дочаках те  Hug
май нема си лягам , ма ще видим де  Thinking
Оооо, аз не знам... Whistling Whistling Whistling
Ама ти така любезно ме ръчна...ко да те прайм...тва не си го чела Mr. Green
Виж целия пост
# 29
bg bgЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!! bg bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия