Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 161

  • 20 643
  • 721
# 135
Скрит текст:

Виж целия пост
# 136

Габии,с туй ше събудиш на Зиза дяцата и после цела нощ ше тряа ги дундуркаш  Joy
Виж целия пост
# 137
Опппп опппп, що ми бягаш  Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:

Дани за Стинг 2  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Манка  Hug


Оп,оп за малко да уцели вратата,нищо другия път мой да успее  hahaha  hahaha  hahaha


Ей тоя я уцели обаче  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:
Виж целия пост
# 138
Опппп опппп, що ми бягаш  Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:

Дани за Стинг 2  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Манка  Hug


Оп,оп за малко да уцели вратата,нищо другия път мой да успее  hahaha  hahaha  hahaha


Ей тоя я уцели обаче  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 139
Лека Манка  smile3524  Sleeping  smile3524

 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Скрит текст:


И за това  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Теб те е ударила романтиката явно  Hug
Ми,май натам върви работата,гледам да си излекувам главобола,но май като гледам няма да мина без беналгина  ooooh! А и няма къде да си отразя романтиката,то севгилито кара 28-мия съм вече  Joy
Виж целия пост
# 140
Опппп опппп, що ми бягаш  Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:

Дани за Стинг 2  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Манка  Hug


Оп,оп за малко да уцели вратата,нищо другия път мой да успее  hahaha  hahaha  hahaha


Ей тоя я уцели обаче  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:

Ан така,ама пак остана от грешната страна  Joy  hahaha  Joy
Виж целия пост
# 141
 Grinning
Скрит текст:

Heart Eyes
Виж целия пост
# 142
Направо ме разтапя тази  Heart Eyes

Скрит текст:

Виж целия пост
# 143
Релаксче, хубавка е Гиземката, няма спор. Peace

Да бе, не ми се спори просто в момента  Mr. Green Joy
Че ми е мързеливо  Joy


 smile3521 ама какво хубаво видоха  Shocked еми аз съм по-красива от нея, без грим при това  Mr. Green Joy

Малко обективност от наша страна от време на време не е излишна. Wink
Бледоликата си е хубава, сладникаво хубава. Просто не уцели филма. Те, тоя филм, много не го уцелиха, та тя не е единствена. Аксой бей е виновен. Още не съм го довършила ПЕ, но както вече знаете съм от малцината, които го харесват.

Проф това е моята обективност! Не го казвам заради ПЕ! Просто не мисля, че е някаква красавица, не казвам че е грозна, отново се бъзикахме с Габи, за мен Гизем е най-обикновено момиче, не мога да кажа, че е хубава, нито грозна! Забравих да кажа, че вече дори не ме дразни  Mr. Green  Joy

 smile3521
smile3521
Виж целия пост
# 144

Ооо,тази я обичам  Heart Eyes и Аишата си тача  Heart Eyes
Виж целия пост
# 145
Хади да порапирами малку  Mr. Green Joy Joy Joy
Скрит текст:


Ирче  Hug Hug
Виж целия пост
# 146
Кво са разтапяте посред сутринта бе  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 147
Хади да порапирами малку  Mr. Green Joy Joy Joy
Скрит текст:


Ирче  Hug Hug

Йееее, туй на Чачи баскетболен мач  Mr. Green Joy Joy Joy

Иркаааа  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 148
Ооооо Йо,нещо не си сама ,в последно време не те оставят се наприказваш със себе си тия  хора значи  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 149
Кво са разтапяте посред сутринта бе  Joy Joy Joy

Ми кротко си се забаляваме, малко тюрлю гювеч го докарваме, ама си ни е хубаво  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия