Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 161

  • 20 643
  • 721
# 315
Ренате  Hug Hug Hug
Страхотен е клипът, поподсмърчах си, де, докато го гледах, благодаря  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes 
Виж целия пост
# 316
пууууу бахти клинча е навън  cold
Виж целия пост
# 317
пууууу бахти клинча е навън  cold

 Hug Hug Ама систър ти дека си та е такъв клинч  Shocked тука камък се пука  Mr. Green Joy Joy
Виж целия пост
# 318
Зизу, забравих да ти благодаря  bouquet за новата тема, нося ти и четиво. Laughing

Скрит текст:


Виж целия пост
# 319
Милото ми ашкъмче този дявол Фериа ми го побърка  ooooh!
newsm45 newsm47

DiBoDa  Hug  bouquet

Кали Hug

Вяра Hugаз сабах печка си пусках у работата Mr. Green
Виж целия пост
# 320
пууууу бахти клинча е навън  cold

Верчи  Hug Да ни си объркала вратата и да си се мушнала у хладилника  Mr. Green
Уж Чепиков му сложи катинар снощи  newsm78
Виж целия пост
# 321
Днес имах блиц-контакт с Дзверо, та след многото бачкане и безсъние е завършила в болницата..
 #Crazy

Очаквам в късния следобед  разширена пресконференция с нея, дано не е много зле работата.. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 322
Ренате, Hug тъкмо хапнах и си пускам пак клипчето ти  Heart Eyes ти загуби се нещо последно време   newsm78
Виж целия пост
# 323
Довиждане на всички.Ще ми липсвате. Hug
Виж целия пост
# 324
Релаксче, хубавка е Гиземката, няма спор. Peace

Да бе, не ми се спори просто в момента  Mr. Green Joy
Че ми е мързеливо  Joy


 smile3521 ама какво хубаво видоха  Shocked еми аз съм по-красива от нея, без грим при това  Mr. Green Joy

Малко обективност от наша страна от време на време не е излишна. Wink
Бледоликата си е хубава, сладникаво хубава. Просто не уцели филма. Те, тоя филм, много не го уцелиха, та тя не е единствена. Аксой бей е виновен. Още не съм го довършила ПЕ, но както вече знаете съм от малцината, които го харесват.

newsm10
Хазалчето например е с порцеланова кожа, беличка е и то доста, но това не и пречи да е прелестна.
Скрит текст:
Дано се оправи Дзверчето, много време мина от последната и поява в темата, а то какво било.
Rolling Eyes
Виж целия пост
# 325
Ох,да и пратиш много целувки и да се оправя бързо и да идва вече при нас,че липсва  Naughty
Виж целия пост
# 326
Довиждане на всички.Ще ми липсвате. Hug

Чао, Галче  Hug Приятно и релаксиращо изкарване  Grinning
Виж целия пост
# 327
Сис на морето съм уж  Joy

ама до обяд слънчице имаше а сега докато отидих до магазина умрях от студ  ooooh! ветрилник е навънка,че и ръми вече току виж някоя буря се изсипе  #2gunfire

Рюне не се и съмнявам в тебе  Joy аз съм затворила всички прозорци и врати та да ми е топличко  Joy
Виж целия пост
# 328
Днес имах блиц-контакт с Дзверо, та след многото бачкане и безсъние е завършила в болницата..
 #Crazy

Очаквам в късния следобед  разширена пресконференция с нея, дано не е много зле работата.. Praynig Praynig Praynig

ooooh! ooooh! ooooh!Много поздрави и прегръдки Hug Hug Hug Hugда се оправя бързо Praynig а шефа да го забучи на кол #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 329
Ох, дано Дзверо да не си е спретнала нещо по-сложно и да се оправя бързо  Hug Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия