Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 161

  • 20 643
  • 721
# 330
Малеее Ренате  Shocked да и пожелаеш от нас бързо възстановяване и дано не е нещо сериозно  Praynig  Hug Hug Hug Hug Hug Hug ама аз си знам, че тая работа до нищо хубаво не води ooooh!

Наде относно Гизем снощи аз поясних, че тя за мен си е най-обикновено момиче мисля, че е няколко поста по-надолу  Peace Хазал и аз я харесвам, има излъчване това момиче, няма значение, че е много бяла  Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Ренате, Hug тъкмо хапнах и си пускам пак клипчето ти  Heart Eyes ти загуби се нещо последно време   newsm78

Ейййй, изпържи   chef  и изяде всички тиквички в околията... пардон, да не си на печени чушки тоя път?
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 332
Ренате, Hug тъкмо хапнах и си пускам пак клипчето ти  Heart Eyes ти загуби се нещо последно време   newsm78

Ейййй, изпръжи  chef и изяде всички тиквички в околията... пардон, да не си на печени чушки тоя път?
Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy почерпи де Релаксче, ко е тва, мноу се стискаш  ooooh!  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 333
Сисунчи мани ама и тука вечер си е егати студа  Sad аз вече за зимно яке гледам, че нали от джапанките скачаме  в ботушите вече  Joy Joy
Виж целия пост
# 334
Малеее Ренате  Shocked да и пожелаеш от нас бързо възстановяване и дано не е нещо сериозно  Praynig  Hug Hug Hug Hug Hug Hug ама аз си знам, че тая работа до нищо хубаво не води ooooh!

Наде относно Гизем снощи аз поясних, че тя за мен си е най-обикновено момиче мисля, че е няколко поста по-надолу  Peace Хазал и аз я харесвам, има излъчване това момиче, няма значение, че е много бяла  Simple Smile
smile3521
Ми за мен изобщо не е дефект да имаш бяла и порцеланова кожа, те хората се клепат с 5 пласта пудри, фон дьо тени и незнам си кво, за да са с гладка кожа  Thinking
Виж целия пост
# 335
Днес имах блиц-контакт с Дзверо, та след многото бачкане и безсъние е завършила в болницата..
 #Crazy

Очаквам в късния следобед  разширена пресконференция с нея, дано не е много зле работата.. Praynig Praynig Praynig

ooooh! ooooh! ooooh!Много поздрави и прегръдки Hug Hug Hug Hugда се оправя бързо Praynig а шефа да го забучи на кол #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Няк'ва испанчуга е собственичката #Cussing out и буквално й сваля двайсет кожи от гърба за жълти стотинки..
Виж целия пост
# 336
Ренате, Hug тъкмо хапнах и си пускам пак клипчето ти  Heart Eyes ти загуби се нещо последно време   newsm78

Ейййй, изпръжи  chef и изяде всички тиквички в околията... пардон, да не си на печени чушки тоя път?
Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy почерпи де Релаксче, ко е тва, мноу се стискаш  ooooh!  Joy Joy Joy

Мани, тя последно време много е стисната, праи си на Емко тортите и нищо насам не подава  Mr. Green Joy Joy
Виж целия пост
# 337
Малеее Ренате  Shocked да и пожелаеш от нас бързо възстановяване и дано не е нещо сериозно  Praynig  Hug Hug Hug Hug Hug Hug ама аз си знам, че тая работа до нищо хубаво не води ooooh!

Наде относно Гизем снощи аз поясних, че тя за мен си е най-обикновено момиче мисля, че е няколко поста по-надолу  Peace Хазал и аз я харесвам, има излъчване това момиче, няма значение, че е много бяла  Simple Smile
smile3521
Ми за мен изобщо не е дефект да имаш бяла и порцеланова кожа, те хората се клепат с 5 пласта пудри, фон дьо тени и незнам си кво, за да са с гладка кожа  Thinking

 smile3521
Виж целия пост
# 338
Ренате, Hug тъкмо хапнах и си пускам пак клипчето ти  Heart Eyes ти загуби се нещо последно време   newsm78

Ейййй, изпръжи  chef и изяде всички тиквички в околията... пардон, да не си на печени чушки тоя път?
Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy почерпи де Релаксче, ко е тва, мноу се стискаш  ooooh!  Joy Joy Joy

Мани, тя последно време много е стисната, праи си на Емко тортите и нищо насам не подава  Mr. Green Joy Joy


Нека си прави, той е без туй нема ги яде  Joy Joy поне на нас да ги дава, не у кофата да отиват  Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 339
Значи Ренуууу, ама грам не ме отрази значи.... Crossing Arms

Чей влезем под стола, чИ мЪ й страх от НадИтУууу... newsm43 newsm43 newsm43 newsm43 newsm43 newsm43
Виж целия пост
# 340
Сисунчи мани ама и тука вечер си е егати студа  Sad аз вече за зимно яке гледам, че нали от джапанките скачаме  в ботушите вече  Joy Joy
охооо пък за вечерта да не говоря че с одеяло спах  Joy какви джапанки то и лятото си ходят с ботуши  Joy миналата седмица гледах една и малко и се смях признавам ама то откачена работа. в една горещина наща тръгнала с боти ама не от тия летните дето ги има ами боти си тип зимни  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 341
Адашче, таман сме се събрали... да забия аз един въпрос... тоя път искам отговор!!!

Някой щеше да ми дава нещо, да правя едно друго нещо... newsm78 newsm78 newsm78
пък после всички да се кефите ... hahaha hahaha hahaha

Как прозвуча само Joy Joy Joy - Щял съм бил да ...


Виж целия пост
# 342
Сисунчи мани ама и тука вечер си е егати студа  Sad аз вече за зимно яке гледам, че нали от джапанките скачаме  в ботушите вече  Joy Joy
охооо пък за вечерта да не говоря че с одеяло спах  Joy какви джапанки то и лятото си ходят с ботуши  Joy миналата седмица гледах една и малко и се смях признавам ама то откачена работа. в една горещина наща тръгнала с боти ама не от тия летните дето ги има ами боти си тип зимни  Joy Joy Joy

Е много ясно и аз, че си е студено иначе, вчера си беше 10 градуса  ooooh! Joy Joy е това вече си е луда работа  Mr. Green  ама пък те хората като излезнат сутринта рано то си е студено ама чак пък боти да обуеш  Shocked Joy
Виж целия пост
# 343
Сисунчи мани ама и тука вечер си е егати студа  Sad аз вече за зимно яке гледам, че нали от джапанките скачаме  в ботушите вече  Joy Joy
охооо пък за вечерта да не говоря че с одеяло спах  Joy какви джапанки то и лятото си ходят с ботуши  Joy миналата седмица гледах една и малко и се смях признавам ама то откачена работа. в една горещина наща тръгнала с боти ама не от тия летните дето ги има ами боти си тип зимни  Joy Joy Joy

Е много ясно и аз, че си е студено иначе, вчера си беше 10 градуса  ooooh! Joy Joy е това вече си е луда работа  Mr. Green  ама пък те хората като излезнат сутринта рано то си е студено ама чак пък боти да обуеш  Shocked Joy

Добре, че с ушанки не си видяла някого  Joy Joy Joy
Иначе наистина сутрин, вечер и нощем си стана вече студ  Rolling Eyes Мииии, септември си е  Sunglasses
Виж целия пост
# 344
Сисунчи мани ама и тука вечер си е егати студа  Sad аз вече за зимно яке гледам, че нали от джапанките скачаме  в ботушите вече  Joy Joy
охооо пък за вечерта да не говоря че с одеяло спах  Joy какви джапанки то и лятото си ходят с ботуши  Joy миналата седмица гледах една и малко и се смях признавам ама то откачена работа. в една горещина наща тръгнала с боти ама не от тия летните дето ги има ами боти си тип зимни  Joy Joy Joy

Е много ясно и аз, че си е студено иначе, вчера си беше 10 градуса  ooooh! Joy Joy е това вече си е луда работа  Mr. Green  ама пък те хората като излезнат сутринта рано то си е студено ама чак пък боти да обуеш  Shocked Joy
абе то на мен ми беше жега тогава дето ако духне ветрец малко и почвам да зъзна като куче и да се навличам с квот намеря  Joy Joy  има много луди хора да знаете по света и тука в Слънчев май са събрани повечето  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия