ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 3

  • 25 451
  • 725
# 615
 Crazy
Виж целия пост
# 616
 #Crazy newsm78 newsm78 newsm78 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 617
 И аз още съм в транс...чудя се на кого е хрумнала тази невероятна длъжност  newsm78
Виж целия пост
# 618
Мъчно ще ми е за Марк http://www1.skysports.com/f1/news/24183/9034528/mark-webber-says … -him-in-formula-1

Обаче пък Ферари така се грижат за Фелипето, ще кажеш че им е 10-кратен шампион. Ама е мило, де, одобрявам. То е и взаимно де https://www.facebook.com/media/set/?set=a.594786590588219.107374 … 755128&type=3
Виж целия пост
# 619
И аз много им се радвам следя ги в Инстаграм  Heart Eyes
Виж целия пост
# 620
Извинете, ама ми е трудно да се въздържа  Sick
http://www1.skysports.com/f1/news/12475/9036517/christian-horner … stones-advocation
Виж целия пост
# 621

McLaren ‏@McLarenF1 55m

The class of 2013: not our greatest, but still a year of fantastic teamwork. We'll be back - stronger! #BrazilGP pic.twitter.com/6tpSbYUnJL
Виж целия пост
# 622
Има ли гледащи последното квали за сезона?
Времето е променливо, дали и утре ще е така...
Виж целия пост
# 623
Аз гледам  Grinning
Виж целия пост
# 624
Има ли гледащи последното квали за сезона?
Времето е променливо, дали и утре ще е така...

Е как...  Peace
Виж целия пост
# 625
Мазало е с тоя дъжд... Марк се измъкна на косъм...
Виж целия пост
# 626
Леле, Хеки как успя да финишира 5-ти при тези условия  Crazy Браво!
Виж целия пост
# 627
Ауууу, Чеко аварира... Макларъните така и не можаха да подобрят времената си и да се измъкнат за К3...
Грожо пръв, а Хеки 11 май..., жалко за него
Голямо разбъркване, ту си подобряват времената, ту не могат....

Отлагат сесията с 10 мин.  Crossing Arms Какво ги глезят толкова..., да излизат и каквото- такова  Whistling
Виж целия пост
# 628
Оф то тоя дъжд май няма да свърши  Thinking
Виж целия пост
# 629
Май няма да започнат скоро...
Не мога да ги чакам повече  Crossing Arms  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия