"Есен настъпва, а МАРТ е далече, но в корема на мама тупти малко човече "

  • 21 286
  • 685
# 555
За клизмите-единия път ми правиха, втория-не, а съм раждала на едно и също място и време имаше ...
За количката на hauck-много съм доволна от тази марка и подобна ще търся и аз, но много по натам.
Мъжа ми присъства на предишните раждания, но на мен толкова ми беше толкова зле, че ми беше все тая кой е покрай мен.
Вчера си купих едни дънки за бременни с по-малка платка(на Контеса), много са симпатични, ще могат да се носят и след това, защото понякога месеци след раждането се ходи с коремче.
Виж целия пост
# 556
Аз съм качила 2,5-3кг  за сега
Виж целия пост
# 557
ЙоТо и geri_koleva, гаднярки такива!  Twisted Evil
Виж целия пост
# 558
Famille, аз съм -1 или -2кг. И предния път бях така, което не попречи накрая да съм +22кг.  Crazy

Току що намерих в едната книга за бременни съвет относно лютото - не вреди на бебето, само че причинява киселини. Ако стомахът не реагиза зле - МОЖЕ  Simple Smile

Йо, аз незнам дали се разбрахме... с примера, който дадох имах предвид, че често героя сам става жертва на собствения си героизъм, само дето вече няма кой да му предложи помощ. 
Виж целия пост
# 559
Клизма се прави, ако има време  Mr. Green Аз знам за бебе родено с а.о на главата.


Mylili, за втори път ме разсмя!!!  Joy

За храненето: След като казват, че бебето си взима всичко от теб, независимо дали поглъщаш цялата гама от витамини и минерали, то не значи ли това, че каквото и да ядеш, си е повече за твоя сметка и за сметка на твоя целулит, килограми и пр. Естествено не говорим за ядене на риби със живак.  Crazy
Виж целия пост
# 560
леле аз не знаех за луканките и саламите,не се бях сещала пак тая токсоплазмоза,а си мия ръцете по 3-4 минути като бутам нещо из градината(с по два чифта ръкавици) пък за единия салам да не се сетя,не че съм се разяла на такива неща.
На последната консултация не бях мръднала и кило,но гледам да не ям разни боклуци и газирано не пия,гледам да са манджички,дори понякога ям и без хляб,но вечер преди да заспя задължително хапвам някоя ябълка или кисело мляко Simple Smile дано не напълнея много,защото съм предразположена към това....аа и аз много се дразня като ми дават да ям някакви боклуци пуканки солети и ролца и ми казват вземи си на бебето може да му се яде иде ми да цапна някого Simple Smile
Виж целия пост
# 561
Famille , гаднярки друг път... аз съм изпаднала в дълбока тъга, че съм с отпускащи се бедра, а после тоя корем няма да има сваляне... Но съм си обещала да изглеждам по-добре след раждането, отколкото преди да забременея  Peace Цел: 48 кг. и чист мускул... а сега - стискам зъбаци  tooth
А и не се знае до края какво свинче ще съм, отворил ми се е апетит, често хапвам, гладът е непоносим  и ме е завладял, мизерникът... eat
mylili , разбрах те  Peace Ама нали все си имам моя философия за нещата, споделих друга гледна точка... а и да ти кажа - в миналата ми връзка позволих приятелят ми да изземе много от "функциите ми" и като се разделихме, първата ми мисъл беше "А кой сега ще ме кара и взима късно вечер от работа" ?????????????  #Crazy #Crazy #Crazy Като се усетих какво се е случило с мен, направо се потресох! Никога повече няма да го позволя! Превъзпитах се, влязох в ритъм и ще направя всичко възможно повече да не изпадам в такава "немощна" ситуация за елементарни потребности... А относно наистина нужна помощ, не се притеснявам - мъж ми е до мен, когато се налага Simple Smile Но аз съм голямо момиче  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 562
Famille , гаднярки друг път... аз съм изпаднала в дълбока тъга, че съм с отпускащи се бедра, а после тоя корем няма да има сваляне... Но съм си обещала да изглеждам по-добре след раждането, отколкото преди да забременея  Peace Цел: 48 кг. и чист мускул... а сега - стискам зъбаци  tooth


Това с бедрата е съвсем друг проблем! И аз го забелязах   Close Едно такова, не е целулит, но отпускане и набраздяване, неравномерност на кожата от вътрешната страна, а от задната страна или дупето - целулит 1-2 степен. И мен много ме потиска, защото, преди да забременея, бях модел за подражание във фитнеса  Blush А сега не мога нещо да се организирам да спортувам и ми е съвестно.
Виж целия пост
# 563
 Hands Clap ахахаа ЙоТо, ще ме умориш с твоите случки"А за плацентата - мъж ми изражда котката, знае какво излиза  " Браво на твоя мъж Grinning

За килограмите- аз в началото свалих 2кг, защото от всичко ми се гадеше, но сега мисля че съм  на път да си ги  кача обратно, че все тестени неща ми се ядат  Grinning
Виж целия пост
# 564
Famille , съчувствам ти, сестро... страдам с теб  smile3518 smile3560 Надявам се процесът да е обратим, само тази мисъл ме държи  Praynig
pixelmoxie , и да отбележа, че се родиха 4 ! А първото тръгна не с главата, а със задно краче и едва го извади, докато аз ревех и обикалях в кръг около него и котката  Joy
Виж целия пост
# 565
Йо, ти поне си имаш акушерка с опит в къщи. Бебка не може те изненада  Laughing
Виж целия пост
# 566
Йо, ти поне си имаш акушерка с опит в къщи. Бебка не може те изненада  Laughing
 newsm10 Подкрепям, м/у другото, mylili разгледах снимките на дъщеричката- разкошна е(ако това не е дъщеричката ти, се извинявам) Heart Eyes
А фотографката- много талантлива Wink
Виж целия пост
# 567
Да ви кажа, у нас, преди да забременея, си беше нормално да нося 11л.с вода до петия етаж, 2-3 торби с покупки и изобщо - "мъжка" физическа дейност. И как не, във фитнеса кляках с 60кила и тези неща ми се струваха, меко казано, елементарни. В работата,  понеже ми е много досадно да моля някого и то по няколко пъти, също носех бутилките с 20-те литра. Е, нищо не ми е станало (така мисля)  Stuck Out Tongue Winking Eye .
Но пък и доста ме смятат за луда  hahaha . Не виждам проблем, важното е човек да е в мир със себе си  Peace .
Виж целия пост
# 568
ЙоТо, всичко, освен стриите, е обратимо. В това число целулитът! А и ти, гледам, си на 24 години, метаболизмът ти е на върха. Аз съм на 32, ще съм на 33 като родя, живот и здраве, досега генът не ме е предавал, но с времето нещата се променят и това ме притеснява.

Neliatanasova, ако не е тайна, колко тежиш? Питам от спортен интерес, че тия 60 кила... #Crazy
Виж целия пост
# 569
Йо, ти поне си имаш акушерка с опит в къщи. Бебка не може те изненада  Laughing
 newsm10 Подкрепям, м/у другото, mylili разгледах снимките на дъщеричката- разкошна е(ако това не е дъщеричката ти, се извинявам) Heart Eyes
А фотографката- много талантлива Wink


Щерката е! Благодаря ти за комплимента!  Simple Smile Ми на, омръзна ми все един и същи модел да снимам и реших да си родя още един  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия