Кухненски машини Kenwood и Kitchen Aid

  • 98 107
  • 896
# 195
Джема, помагаййййййй Simple Smile С коя приставка да разбия хайвер?
Виж целия пост
# 196
Не помня имаш ли комбайн или не. Ако нямаш първо трябва с пасатор, а после можеш с К-образната да довършиш. Ако имаш с комбайна направо.                       
Виж целия пост
# 197
Не помня имаш ли комбайн или не. Ако нямаш първо трябва с пасатор, а после можеш с К-образната да довършиш. Ако имаш с комбайна направо.                       

как изгелжда комбайн? разбих предната седмица с пасатор, но сега ме мързи Wink
Виж целия пост
# 198
Оставам пак без робот..

ММ остана без работа,сега почва нова..Баси как бързо се върти колелото  Sad
Виж целия пост
# 199
Ето това имах предвид:
Виж целия пост
# 200
Момичета,вижте в "Технохит"-а какво има

http://www.technohit.bg/products/2014/10/30/kuhnenski-robot-kenwood-kmc570/



KENWOOD KMC560/570 на цена от 390лв.
Виж целия пост
# 201
Това е по-стария модел,с по-малката мощност, но пак си заслужава за тази цена, стига дефектът да не е много лош. Едно уточнение, става дума за Chef kato gledam specifikaciqta,  а на снимката е показан Major. На място трябва да се уточни, че понякога не знаят какво предлагат. Шеф е модел 560, а Майор 570.
Виж целия пост
# 202
Ами тези са без дефекти,освен по визията(евентуално)
Гледала съм на живо в магазина им,но това го нямаха..

400лв.имам да го купя,но..няма да е моята любов Кенууд КМ020 или 023 направо с многото джаджи Heart Eyes

Не знам..Не мога да правя компромиси,и май ще чакам..Ето и сега..Правим голям ремонт,ММ остана без работа..
Обаче за да се довърши кухнята трябва да доплатя още 500лв+ хладилника и миялната..
Айде майстора е приятел и ще изчака малко,за да се довърши проекта..

Ама аз искам точно определен хладилник и си имам и точно определени изисквания за миялната,а то пък всяко ми изискване си има цена и така..Имам пари да купя и хладилник и миялна,но няма да се тези дето искам newsm78
Купувам хладилника,миялна на другата заплата,домочадието ще яде леб и зъби,и се надявам до Великден да съм се сдобила с моя любим КМ023
Виж целия пост
# 203
Ами тези са без дефекти,освен по визията(евентуално)


Това е магазин с транспортни дефекти, трака че няма начин да му няма нищо.
Виж целия пост
# 204
На всичкото отгоре, това е съвсем базов модел - докато си вземеш всичко, което ти трябва, пак ще удари 1000 лв и отгоре.
Виж целия пост
# 205
Ами тези са без дефекти,освен по визията(евентуално)


Това е магазин с транспортни дефекти, трака че няма начин да му няма нищо.
Клиент съм на магазина..Големите уреди,някои от тях имат драскотини и удряно..
Но на кафемашините,роботите,радиаторите и т.н.не съм виждала..

На всичкото отгоре, това е съвсем базов модел - докато си вземеш всичко, което ти трябва, пак ще удари 1000 лв и отгоре.
Абе принципно да,ама то този модел в магазина без нищо към него,струва 1000-дарка..Аз за тва и сложих линка...Някой може да е доволен..

Иначе,аз реших,че ще си изчакам КМ023
Виж целия пост
# 206
Аз си харесах ей това, но ми се струва, че много малко неща включва пакета, а уж е мега пак. Цената добра ли е според вас? Нещо не мога да се ориентирам и да го сравня с цените в други магазини...
Виж целия пост
# 207
Здравейте,
Влюбена съм и в Kenwood, и в Kitchenaid.Даже в магазин в Италия ме гледаха странно,тъй като се бях ухилила като дете срещнало дядо Коледа като ги видях.Но засега само ще си ги гледам. Simple Smile
Ориентирала съм се към по-евтините им заместници.Засега. Simple Smile

И сега към въпроса - някой ползвал ли е този модел на Силвъркрест - Silverkrest Profi,тъй като сега е наличен в Италианският Лидл и има възможност да ми го вземат?
http://www.lidl.it/it/offerte.htm?action=showDetail&id=12132

Не намирам отзиви на английски поне,а с немският съм на основни думички.
Благодаря ви.
Виж целия пост
# 208
Малко Сладко Коте, ето колко струва в бг 023:
https://www.elpoint.bg/kuhnenska-mashina-kenwood-major-titanium-kmm-023.html

Комплектацията е стандартна за 023, няма повече приставки. Включени са месомелачка, сокоизтисквачка за цитруси, ел. везна, малкия комбайн, мелничката и термоблендера.
Виж целия пост
# 209
Малко Сладко Коте, ето колко струва в бг 023:
https://www.elpoint.bg/kuhnenska-mashina-kenwood-major-titanium-kmm-023.html

Комплектацията е стандартна за 023, няма повече приставки. Включени са месомелачка, сокоизтисквачка за цитруси, ел. везна, малкия комбайн, мелничката и термоблендера.
Не е точно така..Понякога търговците ги продават с по-малко джаджи.

Трябва да се пита какво точно има в кутията.


На посочения от Малко Сладко Коте,не виждам в описанието да пише месомелачка и другите..Май е само с блендера,което ако е така е много.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия