ДЕКЕМВРИйче още порасни, за среща с мама през декември ти се приготви!

  • 25 944
  • 773
# 240
Нещо се залисах и забравих да се запиша в темичката. Ние сме добре - малкият/голям мъж е добре и още си седи в коремчето и няма май намерение да се завърти с главата надолу:( Simple Smile
Виж целия пост
# 241
Здравейте пак от мен (:
От вчера вече съм в отпуска/ болничен/ и цял ден мързел, днес пак си кукам сама. Някой трябваше да го сръчкам, ама няма никой  newsm78
Вчера бях на ЖК и тежим цели 1340 грама (: . А аз съм ударила 70кг... Цели +15кг  Joy  здраве да е (:
Всеки купил сглобил (: ние сме с нова ел. И вик инсталация и сменена дограма... Тепърва шпакловка, боя...паркет... Че и мебели (: дано някой ни изчака (:
Моята баба гледала прогнозата за зимата, да споделя, и казали хубаво време и до средата на ноември, после леееко снежец, без да се задържа, а същинската зима щяла да е януари, февруари. Дано познаят, че ще е по-топла с2 градуса от миналата, нооо нали за тва е "прогноза"  #Crazy
Оставям ви да си спинкате, аз ще почета малко ноемврийките... И ще прегръщам лидълския кренвирш за бременни  smile3553

Хубав и много слънчев ден ви желая от сега!  rotfImao  и самооо положителни емоции около вас   
smile3533  smile3534
Виж целия пост
# 242
Добро утро момичета.
Аз се събудих с виене на свят. Що годе вървя в пътя, ама ми е омотано на главата Sad Мерих си кръвното 105/54, малко долната граница ми е паднала. Ако изям един шоколад, дали ще се освестя? Че и Калоян трябва да водя на градина, дано не направя някоя беля по пътя.
Виж целия пост
# 243
Velvet мен трябваше да сръчкаш  Peace Аз по наминах към 2.30 снощи,но никой не беше писал и реших ,че тази нощ ще се спи...уви сгрешила съм,но не предполагах ,че след тов ще пишеш   bouquet аз по това време задължително съм до WC-то newsm78

Ох и ние до края ня месеца ще се нанясяме в новия апартамент..нямаме още щори и това мн ме дразни...като знам ,че тепърва трябва да поръчваме и да чакаме..ужасно е значи.Много мразя да ми е светло и всеки да ме гледа каквоп правя,ама то от мятане..ако можех сама да ида вече всичко да е готово...не,че са болка за умиране ямя много бяхме силни в изказванията как до края на септември ще сме готови... Naughty Както и да е не остана...нямаме кошара,разбира се...абе каквото такова..има още малко време...ще видим каквото сабя покаже  Tiredкато знам какво пренасяне ме чака,но съм решила да всема само зимните дрехи на трима ни,посудатя и играчките не детето..останалото на етапи след кат се роди дребното..Аз нищичко не мога да направя като хората,а като Се знам няма да оставя всичко да ми е измяткано в кашони...

Деси или шоколад или една чаша айрян със сол,ако обичаш де ,че не всеки пие айрян,но аз в началото така се спасявах от колабиране  Peace

Айде да полегна аз изпратих мъжете и сега е ред за сън  Hug
Виж целия пост
# 244
Добро утро  newsm03
Попитах за изследванията,казаха ми че като отида за 45-дневния болничен тогава ще ми пуснат пълния пакет изследвания,който е нужно да се направи,но понеже те били с давност 1 месец до датата на термина трябва да ги направя около 24.11 (термина ми е на 24.12 ) ,всичко ми обясниха хората и се прибрах доволна  newsm53
Относно легълцето- понеже аз обзавеждах цялата детска стая (тя беше оставена празна,когато се нанасяхме в това жилище) вървях в ролетка в чантата  newsm62 Всяко място и мебел се измерваше по няколко пъти,отивам в Вис Виталис да поръчвам кошарата и вадя ролетката и консултантките  newsm09 newsm62 Гледам им размерите на тия кошари,дърпам ролетката-ми има разлика от поне 4-5см,а продавачките се опитват да ми натрапят идеята че размерите по етикет са външните размери на леглото,викам аз докато не видя не вярвам,и като го измерих и видяха че инфото им е грешно взеха да се въртят като шуглави  newsm62 newsm53
И нашата кошарка е с външни размери 1.60м,защото и аз нямам особенно място
 Лиленце няма ли възможност да смените кошарката с по-малкия размер?  newsm12
Виж целия пост
# 245
Ха, ха Станислава, изкефи ме това с ролетката. И аз съм го правила този номер и всички са се учудвали. Ама е хубаво да им покажеш, че не си заплес и да им вярваш на брътвежите. Мен на времето, като ме обучаваше един германец на една измервателна машина и човека поиска нож, за да отреже нещо. И аз съответно вадя ножка от чантата (подарък от братовчед ми на времето) и германеца с отворена уста Simple Smile И вика - жена и нож?! Викам му, че винаги съм подготвена, може да ми потрябва, я ябълка да си резна, я нещо друго Simple Smile
На мен още ми е омотана главата, но успях да заведа Калоян на градинка. Купих си баничка и солен айран и сега ще ям и ще пия, дано до обяд да ми мине, че мъжете са ми поръчали пица да правя. Не трябва да излагаме фронта Simple Smile
Виж целия пост
# 246
Ха, ха Станислава, изкефи ме това с ролетката. И аз съм го правила този номер и всички са се учудвали. Ама е хубаво да им покажеш, че не си заплес и да им вярваш на брътвежите. Мен на времето, като ме обучаваше един германец на една измервателна машина и човека поиска нож, за да отреже нещо. И аз съответно вадя ножка от чантата (подарък от братовчед ми на времето) и германеца с отворена уста Simple Smile И вика - жена и нож?! Викам му, че винаги съм подготвена, може да ми потрябва, я ябълка да си резна, я нещо друго Simple Smile
На мен още ми е омотана главата, но успях да заведа Калоян на градинка. Купих си баничка и солен айран и сега ще ям и ще пия, дано до обяд да ми мине, че мъжете са ми поръчали пица да правя. Не трябва да излагаме фронта Simple Smile
хихихихи ти си била по-подготвена и от мен Wink директно с хладно оръжие вървиш  smile3503 smile3521 smile3521 newsm62
Виж целия пост
# 247
galq90 аз мисля другия месец да отида на отворените врати в МБАЛ Бургас и ще попитам какво е нужно за бебе и мама. И ще подам информацията тук Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Здравейте Simple Smile
Мамина, странно е това за пола, на мен от месеци на всеки преглед ми го казва докторът - т.е. при нас си се вижда. А за ФМ-то, където техниката е толкова добра, би трябвало да нямат колебания. Все пак веднъж в началото докторът ми се беше заблудил, че е момче и после ми обясни, че вероятно пъпната връв е била минала между крачетата, затова го е подвела. За обратния случай на объркване... ми не знам къде ги крият момченцата тез атрубити, че да не се види  Laughing
Mihova_rossa, аз поръчвах щори миналия месец. И на мен ми беше притеснено за тях, че на открити прозорци не исках да се местим и да трупаме багаж там. След като се обадих, им отне 2 дни да дойдат за взимане на размерите, но след това изготвянето беше 7 работни дни, та ако знаеш кога ще приключите с ремонта, можеш да си го планираш като време да вземат размера, дори да не е готово всичко.
Хехе, с ролетката  Joy Аз пък много се кефя на мебелните магазини, в които има хартиени метри на всеки ъгъл, както и листчета с моливи, да си записваш - много съобразително и супер удобно за клиента. Но все пак най-често ходя с фотоапарат и снимам както мебелите, така и етикетът, на който са отбелязани всички размери. После се прибирам и започвам да правя варианти на наместване в отделните стаи, за да видя как ще е най-удобно Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Ох, креватчето и количката зависят финансово от ММ. Той май хич не се е разбързал, а си  Whistling. Чичо ми има креватче в сервизното и ми го е обещал да го извадим да го видим, ама и той си  Whistling и не бърза, имало време. Направо не знам. Баща ми пък ми каза, че брат ми като се е родил нямал креватче около 2 месеца. Та, ще се справим някак. Аз се чудя още какво да сторя, да ходя по поръчка да си поръчам едно, ама наистина трябва матрак и обиколници и чаршафчета по поръчка, което вече е сложно. Ще го измисля.
На мен сега притесненията са ми студът, влагата, лекарите т.е. това че ще се раждаме зимата и то навръх НГ! А отгоре на всичкото напоследък ме е страх и да не вземе да се роди по-рано и да трябва да е в кувиоз! Направо притрепервам. Нещо съм пак във филма, както казва ММ.
Виж целия пост
# 250
като гледам какви терзания покрай тези креватчета имате,аз поне за това не мисля Simple Smile Каката скоро ще трябва да я напусне и да я освободи за бебето Simple Smile само ще и сложим решетката,която преди няколко години махнахме и сме готови.Завивки и обиколници имаме.От по-големите неща ни осватат кошницата за кола,шезлонг и количка да купим,но това мислим след като бебето се роди.
Виж целия пост
# 251
Вилхелм Тел, стига си се терзала, мила! То бебо да дойде, всичко друго ще се нареди постепенно!
А твоят чичо, защо така те мотае, помоли го поне да снима креватчето и да ти го прати на снимка, за да се ориентираш в какво състояние е, както и да го премери за размери... То си трябва и друго пазаруване покрай креватчето, както си писала, а тези обиколници и чаршафи трябва и да се перат, сушат, гладят. Не е толкова рано!
Иначе в началото тези сладки бебета са толкова миниатюрни - и освен това да доста неподвижни. Където и както го сложиш, за него е все едно - дори във ваничката за къпане да му постелеш едно одеяло и да го оставиш на по-високо (да не е на пода) - пак ще си спи сладко и удобно. Ако пък вземете количката със зимен кош, може и в нея да спи в началото. Алтернативи всякакви, няма какво да го мислиш и да се притесняваш.
Чаршафи по поръчка не вярвам да ти трябват - взимаш за бебешко легло, а дори да са малко по-различни като размер, те се подгъват.
За раждането по празници... аз обмислям варианта, ако много наближа термина (моят е по Коледа) да попитам моя лекар, дали няма да е съгласен да планираме дата за предизвикано със система раждане... (защото искам нормално). Само дето още си правя сметки без кръчмаря, та ще видим той какво ще каже Laughing
За влагата и студът ... лошо, но и това е временно. Вие на какво се отоплявате?
Виж целия пост
# 252
Все забравям да попитам едно въпросче: носите ли чорпогащници и ако да - как се справяте с тях?
Стана хладно, а аз искам още да си нося роклите - с този корем са ми по-удобни от всякакви панталони. Обаче правих 2 напразни опита да обуя чорпогащник - ужасно ме стяга под корема Sad
Засега става с чорапи, но вече ми писна да се гологъзя, а ще става и по-халдно.
Пробвах с чорпогащник с ниска талия - пак ме стяга.
Взех си и такъв за бременни, но имаше само черен и не ми върши особена работа.
Виж целия пост
# 253
Doichinova пробвай с клин без ластик и с много ниска талия.Пробваш в магазина и ако не ти е удобно няма да кпуваш
Виж целия пост
# 254
Здравейте и от мен  Hug
Не съм писала вчера, но иначе хвърлям по едно око Mr. Green  Вчера такова чистене чистих.... то не бе прахосмукачка, стий моп, пране, гладене и какво ли неее и фурната с един препарат...направо ми разяде ръцете....не ми се беше случвало до сега. Друг път като съм чистела с него много ми ставаха сухи ръцете, направо дращеха. А сега ...така ме болят и тези ррани Confused нооо ще мине....
Лиленце, за легълцето зависи от бебчето. Не може да се каже до колко год. ще можеш да го ползваш... Габи ми е на 4г. и 9м. и е към 105см. Но той ми се роди мъничък, а и ми е злояд. Иначе негови връсници още на3 г. минаваха метър. Пробвай да го смениш ако можеш.
Doichinova, мен ме спасяват клиновете за бременни. Иначе чорапогащници и клиновете с ниска талия ми стягат...  смъквам максимално ластика надолу и пак няма резултат...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия