American Horror Story - Тема 10

  • 18 854
  • 737
# 315
Точно като на Бум мислите ми дойдоха снощи докато гледах.
Досега имаше:
- групово изнасилване
- секс с минотавър
- секс с родния син
- секс по време на магически ритуал сред змии
- секс на човек с вещица, завършил с убийството на вещицата от човека
- секс между две зомбита
- секс между две зомбита и вещица
- секс между вещица и освободен дух (или какъвто там се води Секача)

Малиииии!  Crazy

 Hug Браво Розе
точно си мислех да допълвам  Laughing
Гълъбчетата не бих ги нарекла зомбита, но това е детайл  Mr. Green
Виж целия пост
# 316
Ако не беше ноар сценката на брадваря с Фиона, щях просто да спра да го гледам за по-лесно. Разбирам, че е трудно да бъдеш оригинален в тези пост-всякакви времена, но количеството изродизъм съвсем не означава качество.

Добре, вече съм напълно убедена, че и Мърфи не знае какво се случва в тоя сериал.

Знае, бе! Действа на принципа "Да има!"  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 317
Кой е брадваря?
Виж целия пост
# 318
Джазмен, убивал масово в началото на 20-ти век, после убит от зета поколение вещици и сега освободен от......ъ, как и беше името...

Аз харесах серията по самата си същност. И то, защото г-ца Ланг е способна да изнесе планина на раменете си. Епизода беше наситен с копнежи и болка, завладя ме напълно. Перверзиите не ме дразнят, дразни ме онова малкото, на което не му помня името -как аджеба, успя от залухав тийн да стане Бойко Борисов на Ню ОрлиънЗ?!
Г-жа Лалори ми е фаворит, ама не я чака нищо добро.
И как можаха да прецакат толкова крайно Прешалин? Бляк.
Виж целия пост
# 319
Забравих да отбележа, не всички чекват нета, но нали е ясно, че Брадваря/Секача,
като мадам Лалори и Мари Лаво е реално съществувал исторически персонаж.
Виж целия пост
# 320
Разбрах, Бум  Peace , но се появява късно в живота ми.
Виж целия пост
# 321
 hahaha

Хубу ме подсети Гордж, обаче на мен Таиса много ми аресва. Не се тръшка и не се праи на интересна, а действа. Съвсем като в детски филм.  Mr. Green
Виж целия пост
# 322
Цитат
И как можаха да прецакат толкова крайно Прешалин? Бляк.

То не бе връзване, не бе опити да го трепят, не бе криене, та чак на края на сезона се сетиха да го ползват по предназначение(глупава американска младеж, ние веднага щяхме да се присетим). Mr. Green
Виж целия пост
# 323
Бойко Борисов на Ню ОрлиънЗ

  smile3532
Виж целия пост
# 324
(глупава американска младеж, ние веднага щяхме да се присетим). Mr. Green

Ма ние се сетихме още като гледахме списъка на каста, Мърфинатора се замота
Виж целия пост
# 325
Бойко Борисов на Ню ОрлиънЗ

  smile3532
Виж целия пост
# 326
Разбрах, че съм 2 епизода назад. Снощи а да си пусна 6-ти и не можах да се наканя. А дано таз вечер успея.

Досега са 7 нали така? Според резюмето на Розето явно във всяка се очаква секс със нещо, градиращо извратено... Crazy А, че
Ако не беше ноар сценката на брадваря с Фиона, щях просто да спра да го гледам за по-лесно. Разбирам, че е трудно да бъдеш оригинален в тези пост-всякакви времена, но количеството изродизъм съвсем не означава качество.

Добре, вече съм напълно убедена, че и Мърфи не знае какво се случва в тоя сериал.

Знае, бе! Действа на принципа "Да има!"  hahaha hahaha hahaha

Той винаги така е действал, ама вие одобрявахте преди и той се поощряваше. На ви ся! hahaha
Виж целия пост
# 327
Ми, Акаша, не съвсем. Предния сезон му се получи страхотен!   Mr. Green
Виж целия пост
# 328
Ааа, на мен си ми загроздваше на моменти. Whistling
Виж целия пост
# 329
Е, то и на мен. С тия извънземни.  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия