гледаме Дон Григорио дет е флюбен в Доня Мария

Или да ме въведете в сюжета и да го направя аз.
Той сюжетът за сега върви драматичен
гледаме Дон Григорио дет е флюбен в Доня Мария

Много хубав тоз колаж за Елито, много я обичам тази гама


Неубедителни са ми
- както Ренате беше коментирала миналата седмица, направо отиват към замръзване нещата 
гледаме Дон Григорио дет е флюбен в Доня Мария


,няма да се занимавам повече.
......И Зизулия


.Аз не го гледам 


,няма да се занимавам повече.
......И Зизулия


.Аз не го гледам 
гледаме Дон Григорио дет е флюбен в Доня Мария





,няма да се занимавам повече.
......И Зизулия


.Аз не го гледам 
наздраве
да ти е сладко и на теб наздраве

... вече не знам
Препоръчани теми