Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 079
  • 751
# 480
На мене Митик ойл в пъти повече ми харесва от Кристалисте на керастаз.Да не казвам,че от последния изобщо не съм доволна.

В темата мисля нямаше почти никой доволен от Кристалист, включително и аз.
Виж целия пост
# 481
Ползвала съм шампоан и маска Curl Passion.Шампоанът е добър,с хубав състав,мек,леко хидратиращ,пени се,гъст,не дразни скалпа,ухае страхотно.Слабичък ми е на мен,но става.Маската е като лек балсам,почти не я усещах.Обещанията на опаковката са много зарибяващи,но такава хидратация аз не усетих,а слагах с шепите  Laughing
Продуктите са подходящи за нетретирана коса според мен.Аз си ги използвах с удоволствие с по-хидратиращи финиши.

Благодаря   bouquet Моята е нетретирана и ще ми пасне най-вероятно  Peace
Виж целия пост
# 482
На мене Митик ойл в пъти повече ми харесва от Кристалисте на керастаз.Да не казвам,че от последния изобщо не съм доволна.
Да си призная,започнах наред да купувам-няма мнения,няма форуми  Laughing Странно как дадена серия по описание напълно отговаря за моята коса,а не съм доволна  Angry Митик ойл е за всеки тип коса,моята е изрусявана,т.е. много по-нуждаеща се от една небоядисвана коса. Другото-преди като избирах флуид търсех възможно най-гъст,особено за непокорна коса.Да,но се оказаха ,че по-леките,течни флуиди ми пасват повече  Crazy
Именно.Всяка коса е различна.Дори и да са сходни на мене ще се отрази по един начин, на тебе по друг.Ето за това е най-добре да се ползват мострички или ако можеш да си вземеш отнякъде отливка.
Виж целия пост
# 483
Минавам да похваля нещо, което не бях ползвала досега - ампула на Nashi  със стволови клетки. Вчера ходих при фризьорката да ме боядисва и тя ми я сложи след измиването на боята, без преди това маска или балсам. Казвам ви, хора, това е нещо страхотно. Моята коса е от тези, дето трудно се напояват. Като чух, че няма да слагаме маска, се възпротивих, ама ме навиха, стана ми неудобно да откажа. Мислех, че като се прибера, ще трябва да се мия пак и да си се наклепам с моите си неща, от които съм си доволна. Нищо подобно - като се сложи тази ампула, косата става страхотна на момента - и се разресва, и блести, и не се заплита, а и обема не ми е смачкан. Много съм доволна. Само дето при фризьорката е 10 лв., та ще си я търся от някъде на по-прилична цена.
Виж целия пост
# 484
Аз пък да се оплача, че още не ми е пристигнала млечната маска на МШ, бави се повече от 10 дни, другите неща не са ми толкова важни, но нея я чакам с нетърпение.

Момичета, реших да взема Kérastase Resistance Force Architecte шампоан + маска + цимент термик и попаднах на този шампоан http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Limited-Edition-Bain-de-Fo … ing-Shampoo-500ml описанието и снимката не съвпадат. Та се чудя ако го поръчам кое всъщност ще получа... Някой поръчвал ли е тази разфасовка? Цената излиза много изгодно, защото го хваща кода за РД  Rolling Eyes
Може би са объркали снимката, но не се знае ... Аз ползвам и харесвам серията Архитект, но предполагам и другият шампоан също е хубав.

Искам да попитам, това ли е дълбокопочистващият шампоан на Wella
Скрит текст:
или има и друг? Помня, че е харесван продукт, някой ползва ли в момента, ако може да каже дали е доволен?!
Това е другият дълбоко почистващ шампоан на Вела http://www.enzo.bg/wella-professionals/sp-deep-cleanser-shampoan/
Виж целия пост
# 485
Минавам да похваля нещо, което не бях ползвала досега - ампула на Nashi  със стволови клетки. Вчера ходих при фризьорката да ме боядисва и тя ми я сложи след измиването на боята, без преди това маска или балсам. Казвам ви, хора, това е нещо страхотно. Моята коса е от тези, дето трудно се напояват. Като чух, че няма да слагаме маска, се възпротивих, ама ме навиха, стана ми неудобно да откажа. Мислех, че като се прибера, ще трябва да се мия пак и да си се наклепам с моите си неща, от които съм си доволна. Нищо подобно - като се сложи тази ампула, косата става страхотна на момента - и се разресва, и блести, и не се заплита, а и обема не ми е смачкан. Много съм доволна. Само дето при фризьорката е 10 лв., та ще си я търся от някъде на по-прилична цена.
Тази ампула ли ти е сложила? От доста време и се чудя дали да я пробвам.
Виж целия пост
# 486
Не съм изпробвала много продукти, но от всичките тези търсения, разбрах, че най-важното за косата е това какво приема нашия организъм. Всичко останало е само, като допълнение. За това гледайте да ядете здравословно и да пиете повече вода. Дори ще подобрите състоянието и на самия си организъм, не само косата си.  Peace И тук ще си позволя да вметна, за да не получа някакви забележки, че съм наясно,че знаете всичко това. Просто от това вманиачение за косата, самата аз забравих, че най-важно е това какво приемам.  Целувки. Hug
Виж целия пост
# 487
Минавам да похваля нещо, което не бях ползвала досега - ампула на Nashi  със стволови клетки. Вчера ходих при фризьорката да ме боядисва и тя ми я сложи след измиването на боята, без преди това маска или балсам. Казвам ви, хора, това е нещо страхотно. Моята коса е от тези, дето трудно се напояват. Като чух, че няма да слагаме маска, се възпротивих, ама ме навиха, стана ми неудобно да откажа. Мислех, че като се прибера, ще трябва да се мия пак и да си се наклепам с моите си неща, от които съм си доволна. Нищо подобно - като се сложи тази ампула, косата става страхотна на момента - и се разресва, и блести, и не се заплита, а и обема не ми е смачкан. Много съм доволна. Само дето при фризьорката е 10 лв., та ще си я търся от някъде на по-прилична цена.
Тази ампула ли ти е сложила? От доста време и се чудя дали да я пробвам.
Да, точно тази. Днес се порових и я открих най-евтино тук http://arlenbg.com/product.php?ProductID=167. Аз си пазарувам оттам и съм доволна. Между другото, стана ми интересно, че фризьорката ми сложи само 1/2 от ампулата, а косата ми е дълга /до плещите/. Чудя се дали и аз да си слагам по половинка, или да си изсипя цялата ампула по дължините. newsm78 Определено обаче я препоръчвам на всички, които не са я ползвали. Разкошотия е. Бие доста от продуктите, които съм ползвала, в това число на Керастаз и Лореал Професионел.  Shocked Разбира се, всеки си има вкус, а и нещата са индивидуални.
Виж целия пост
# 488

Искам да попитам, това ли е дълбокопочистващият шампоан на Wella
Скрит текст:
или има и друг? Помня, че е харесван продукт, някой ползва ли в момента, ако може да каже дали е доволен?!
Аз ползвам този и съм страшно доволна! Измива перфектно без да е агресивен и косата ми придобива още по-голям блясък след него  Heart Eyes
Виж целия пост
# 489
Tedi 76, благодаря!
Freya, благодаря! Щом си доволна от него, ще си го взема и дано и на мен хареса.
Виж целия пост
# 490
Kara75 , извинявай ако си писала някаде и съм пропуснала , но може ли да кажеш каква е твоята коса ? Много ми хареса описанието за тази ампула на Наши и  се чудя дали ще ми допадне ?!  newsm78
И да попитам за този шампоан от същата серия на ампулата http://arlenbg.com/product.php?ProductID=165 ? Има ли доволни ,някой ползвал ли го е ?
Виж целия пост
# 491
Kara75 , извинявай ако си писала някаде и съм пропуснала , но може ли да кажеш каква е твоята коса ? Много ми хареса описанието за тази ампула на Наши и  се чудя дали ще ми допадне ?!  newsm78
И да попитам за този шампоан от същата серия на ампулата http://arlenbg.com/product.php?ProductID=165 ? Има ли доволни ,някой ползвал ли го е ?
Моята коса е нормална в корена, но много суха по дължините и по краищата. Когато си нанасям след измиване маски или балсами по дължините, ако продуктите не са добри, или не са достатъчно силни, косата ми просто не ги поема, стои си суха и твърда като тел. Съответно после се заплита, къса се при ресане и ако ме взема мерки, си цъфва. Тази ампула е много хубава - моментално ми оказа страхотен ефект. Другото, от което съм много доволна, е спрей маската на Наши с арганово масло без изплакване. За шампоана от същата серия на ампулата не знам, но ще си го поръчвам днес заедно с ампулите и ще пиша.
Виж целия пост
# 492
Здравейте, пускам и тук въпросът си, който публикувай и в темата за косопада:

Става въпрос за мъж (24 год.), забелязахме опадване (леко) на косата в областта на челото (отстрани над слепоочията леко се е пооголил скалпа) - едва се вижда разликата, дори ако не се вгледаш, няма да направи впечатление. Навсякъде другаде косата е с нормална гъстота.

Говоря за това: (само отстрани на челото)

Скрит текст:


С какво може да предотвратим по-нататъшно оголване и евентуално да се постигнат нови растежи? Добавки, лосиони? Също трябва да отбележа, че е с чувствителен скалп и в момента има лек дерматит вследствие употреба на скапан шампоан, та може би ще трябва нещо по-качествено...
Виж целия пост
# 493
Здравейте,

бърз въпрос към момичетата които използват Densitive GL- на суха или влажна коса пръскате?   Praynig
Виж целия пост
# 494
Може ли да помоля някой да ми даде линк към сушоар - четка на Браун /беше коментирана по-напред в темата, но не можах да намеря/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия