Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 073
  • 751
# 540
Много се радвам за теб.И аз ,както споделих,най-накрая уцелих хубави продукти.Може би грешката ми е била,че не съм използвала шампоан,маска и финиш от една серия  Rolling Eyes
Последно кои продукти ползва?

Мерси Heart Eyes За мен най-добър ефект оказа Вела Енрич, няма такъв разкош просто, ползвам серията за гъста коса + Нектар термик =  newsm81
Дори спрях маслата, но пък отрязах и много коса, което не е за пренебрегване и допринесе доста за подобряването на вида й.
Виж целия пост
# 541
Аз имам върпос за кератиновата терапия-правили ли сте си и каква?
Аз се спрях на тази:
http://www.ebay.co.uk/itm/Cocochoco-Brazilian-Keratin-Hair-Strai … sh=item2a33b91afe
Пробвали ли сте я?  Embarassed
Виж целия пост
# 542

 Тестът на Лореал ми показа че ми трябва серията за обем и ампулата AMINEXIL ADVANCED,въпреки че в момента нямам косопад,а и не съм отбелязвала да имам.

Е,нали теста е като врачките Laughing Mr. Green Нищо че нямаш косопад Laughing Иначе серията за обем новата като я пробваш,сподели моля те!Имам чувството че е само за нетретирани коси Thinking Аз днес си поръчах този продукт,някой да има впечатление от него:
http://www.zlatnaribka.com/wella/wella-sp-styling-%D1%81%D1%82%D … ned-texture-75-ml
И от тези ампулки:
http://www.zlatnaribka.com/alfaparf/vaksa-za-blyasak-alfaparf-paste-50-ml
Ако никой не ги е ползвал,до петък ще споделя мнение Peace

О,за матрикс изглаждащата серия да кажа.Днес проучих крема и спрея за термозащита и няма много доволни.Особено крема споделят че е ужасен...Ще чакам някой да обори или затвърди това мнение Flutter
Бубка, и аз си взех от тези ампулки  Mr. Green Още не съм ги ползвала, но ще споделя мнение и ще чакам и твоето  Praynig Интересното е, че като ходих в магазина и аз точно на това чудо на Вела хвърлих око,но се въздържах  Mr. Green
Виж целия пост
# 543
Пандичка,предполагам,че говориш за тези три масла на Метрикс?

Наистина са чудесни и мога да препоръчам с две ръце,обаче като цяло марката е нищо особено(и ценово са малко отгоре на дрогерийните).Пробвала съм някои неща и спокойно бих ги подминала.

Виж целия пост
# 544
Аз пък имах шампоан и балсам на Матрикс,които бяха уникални.Разликата е,че ми ги донесоха от Англия,не беше оттук.Няма такъв разкош,косата ми ставаше много хубава  Heart Eyes.
Но поръчаните оттук след това нямаха нищо общо Peace
Ето тази е серията : http://www.enzo.bg/matrix/total-results-repair-shampoan-za-uvredena-kosa/
Виж целия пост
# 545
Beautyholicа,кои масла си пробвала и ако може мнение Grinning
Аз крема на вела и ампулките не съм ги пробвала все още.Днес ще пробвам само крема защото ампулите са без отмиване за блясък.Няма да има смисъл да ги нанасям и след това да сложа оформящия крем WinkЩе ми замине блясъка Flutter
Виж целия пост
# 546
Здравейте, от около 1г Ви следя и от тогава започнах да използвам и професионални продукти за коса. За това време имам доста сполучливи покупки, но и попаднах на много продукти, които не ми харесаха.Косата ми е дълга, тънка, чуплива, не се боядисвам, използвам редовно сешоар. По добре ми се ортазяват протеиновите продукти.. доволна съм от Форсе Вектора на Лореал, Шампоана за обем и плътност на Ф. Кингсли, 2мин. реконструктор на Афоджи, Цимент термика на Керастаз и др.
Имам въпрос, може ми някой да направи сравнение м/у шампоана за обем и плътност на Кингсли с Байн де форс на Керастаз? Много се чудя за този на Керастаз..
Благодаря Ви предварително!    bouquet
Виж целия пост
# 547
http://www.feelunique.com/p/milkshake-No-Frizz-Glistening-Shampoo-Oil-250ml Този шампоан става ли за честа употреба? Simple Smile
Виж целия пост
# 548
Имам въпрос, може ми някой да направи сравнение м/у шампоана за обем и плътност на Кингсли с Байн де форс на Керастаз? Много се чудя за този на Керастаз..
Благодаря Ви предварително!    bouquet
Шампоана за обем на Филип Кингсли е по-хубав,дава чудесен обем и плътност на косата.Освен това след измиване с шампоана косата не се заплита.Шампоана Бейн де форс не дава обем поне при мен.Фин,боядисан косъм,леко суха коса.Освен това след него косата ми е заплетена.Омеква едва след балсама от серията.
Ето тези сравняваме:
http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Resistance-Bain-de-Force-250ml
И ето:
http://www.feelunique.com/p/Philip-Kingsley-Body-Building-Shampoo-250ml
Виж целия пост
# 549
Имам въпрос, може ми някой да направи сравнение м/у шампоана за обем и плътност на Кингсли с Байн де форс на Керастаз? Много се чудя за този на Керастаз..
Благодаря Ви предварително!    bouquet
Шампоана за обем на Филип Кингсли е по-хубав,дава чудесен обем и плътност на косата.Освен това след измиване с шампоана косата не се заплита.Шампоана Бейн де форс не дава обем поне при мен.Фин,боядисан косъм,леко суха коса.Освен това след него косата ми е заплетена.Омеква едва след балсама от серията.
Ето тези сравняваме:
http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Resistance-Bain-de-Force-250ml
И ето:
http://www.feelunique.com/p/Philip-Kingsley-Body-Building-Shampoo-250ml


Много благодаря за отговора bubka   bouquet И аз имам съмнение, че този на Керастаз може и да не ми хареса толкова колкото на Кингсли... но понеже скоро ще поръчвам и пак започнах да се чудя Simple Smile
Виж целия пост
# 550
Аз също имам някои неща на Матрикс и съм много доволна от всичките. Особено много от този балсам http://www.zlatnaribka.com/matrix/matrix-biolage-hydrathrapie-%2 … onditioner-250-ml казвала съм го не веднъж,че е доста хидратиращ без да утежнява и сляга косата.
Виж целия пост
# 551
Аз също имам някои неща на Матрикс и съм много доволна от всичките. Особено много от този балсам http://www.zlatnaribka.com/matrix/matrix-biolage-hydrathrapie-%2 … onditioner-250-ml казвала съм го не веднъж,че е доста хидратиращ без да утежнява и сляга косата.
Кои са другите неща на Матрикс, от които си доволна и каква ти беше косата  newsm78
Виж целия пост
# 552
Аз пък имах шампоан и балсам на Матрикс,които бяха уникални.Разликата е,че ми ги донесоха от Англия,не беше оттук.Няма такъв разкош,косата ми ставаше много хубава  Heart Eyes.
Но поръчаните оттук след това нямаха нищо общо Peace
Ето тази е серията : http://www.enzo.bg/matrix/total-results-repair-shampoan-za-uvredena-kosa/
Точно на тези имам тестерчета от Пинкс, нещо хич нямах желание да ги пробвам, но сега се замислих, щом са хубави   bouquet...ако ги опитам, ще споделя.

bubka, кое серумче на Вела без отмиване, това ли?
Скрит текст:
Ако е то- моля, дай мнение, когато го пробваш  Hug !

Този е за преди протеиновата терапия, нали? Ако е той - не става за ежедневен, защото е предназначен да почиства много добре, т.е. по-силничък е.

Виж целия пост
# 553
Аз също имам някои неща на Матрикс и съм много доволна от всичките. Особено много от този балсам http://www.zlatnaribka.com/matrix/matrix-biolage-hydrathrapie-%2 … onditioner-250-ml казвала съм го не веднъж,че е доста хидратиращ без да утежнява и сляга косата.
Кои са другите неща на Матрикс, от които си доволна и каква ти беше косата  newsm78
шампоан и маска от тази серия http://www.enzo.bg/kozmetika/kozmetika-za-kosa/?f=1-1-2-3649-259-3582 , този р-р http://www.enzo.bg/matrix/total-results-pro-solutionist-grizha-z … -i-uvredena-kosa/ , жълтото олио, както и един хидратиращ балсам,но по-лек от онзи, който показах в предния пост. Коса:дълга до кръста, гъста, с плътен косъм, нетретирана.  Peace
Виж целия пост
# 554
Да той е и аз така си помислих, ама е много добър  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия