Февруарски мами трупат килограми, но няма тук измами-ний пак сме хубави мадами !

  • 30 947
  • 737
# 675
  Момичета, ще трябва да се отписвам от предния списък:)))) Живот и здраве, говорих  с моя лекар, че ще планира секциото ми около 29 януари!  Embarassed
  Въпреки, че вече съм минавала по този път, сега ми е пак нервно!Малката е станала доста шавлива, аз спя трудно и все ми се спи, отгоре на всичко ме мъчат и запек и главоболие...изобщо екстра след екстра.При вас как са нещата?  bouquet
  
 Оле вече дата за секцио   Hug,няма да те отписваме я Simple Smile

Изследванията ми наистина са наред -Хемоглобин 117,лек албумин в урината ,но не било притеснително  Peace
Снежи аз не съм ходила на гладно казвали са ми ,че няма значение.
Виж целия пост
# 676
Милото73 Макар да е секциото през януари пак си част от февруарките. Hug

Аз винаги отивам на изследвания гладна и жадна за да съм сигурна в резултата. Peace
Виж целия пост
# 677
miloto, и аз съм като теб - термин началото на февруари, но секциото със сигурност ще е януари Simple Smile Обаче си оставам февруарска мама Simple Smile
Гледам сайтове за дрешки дискутирате. Аз поръчах пробно едно боди и едно гащеризонче от "ЧочкоБочко" и съм приятно изненадана от качеството, от там ще пазарувам другия месец (дрешките са M&S, Mothercare, Next и други). Само дето нямат бодита само със закопчаване, ще отида до Вис Виталис, тези в Джъмбо не ми харесаха особено.
В четвъртък съм при моята АГ, ще искам направление за кръв и урина, че предния месец хемоглобина ми беше нисък и пих желязо.
Виж целия пост
# 678
   Момичета, ще трябва да се отписвам от предния списък:)))) Живот и здраве, говорих  с моя лекар, че ще планира секциото ми около 29 януари!  Embarassed
  Въпреки, че вече съм минавала по този път, сега ми е пак нервно!Малката е станала доста шавлива, аз спя трудно и все ми се спи, отгоре на всичко ме мъчат и запек и главоболие...изобщо екстра след екстра.При вас как са нещата?  bouquet
 
  Оле вече дата за секцио   Hug,няма да те отписваме я Simple Smile

Изследванията ми наистина са наред -Хемоглобин 117,лек албумин в урината ,но не било притеснително  Peace
Снежи аз не съм ходила на гладно казвали са ми ,че няма значение.
на мен пък винаги на гладно са ми правили изследванията , така ми е казала моята лекарка защото храната се отразява  на резултатата!
Виж целия пост
# 679
И аз знам, че кръвни изследвания се правят на гладно, както и изследванията на урината - сутрин, първа урина, може да се съхранява до 2 чАса в хладилник преди да се занесе в лабораторията.
demetrija, много е хубав сайта, който сподели ... Но пак нещата излизат по-скъпи ... Аз открих една мацка, която се занимава само с такива доставки като не се плаща доставка до англ. адрес и доставка до БГ, но пък за да си избие тези разходи смята лирата на 2,60, а не на 2,35 както е ... И пак излиза по-евтино, де Simple Smile
Виж целия пост
# 680
la vida loca С Габко излиза по 2.2 на кг и е най-добрия начин засега. За съжаление засега само Амазон не взимат за доставка в UK, а там нещата не ми харесват. Влюбена съм в Mothercare, обаче и цените са добри. Общо взето сега имам една оферта от приятел, които внасяха детски и бебешки дрешки от Италия на някаква реномирана марка, но разтуриха магазините и продават на доставни цени. Като ги пуснат за продажба ще покажа. Peace
Виж целия пост
# 681
Аз си ползвам КД шопинг, 2.25 лв/кг. Имам страшно много поръчки до сега и всичко винаги е било супер.
Не само амазон има безплатна доставка до адреси в Англия. И много други имат. Особено пък сега покрай празниците.
Виж целия пост
# 682
На сайта на този магазин Чочко Бочко наистина има много хубави неща, цените според мен са доста добри - в сравнение с тези във Варна в по-нормалните магазини. Харесах толкова много неща, че чак ми е трудно да огранича избора си - просто нямам нужда от много дрешки.
Една мама във фейса е писала, че в Матъркеър в БГ имало намаление и гащерионите били по 1 лева. Мисля преди да поръчам да мина от там Simple Smile
Виж целия пост
# 683
miloto73 защо да те отписваме душко?Аз също съм с официален термин 7-ми Февруари,но моята АГ за сега ми е дала нов термин-28-ми Януари.  Wink Но не мисля да се отписвам от тук,официалния термин е ясен.А кога ще се родят си е божа работа. Simple Smile Цунки!!! Peace
Днес съм на ден на отворени врати във Втора градска болница-София. Довечера като се върна ще ви пиша впечатления за всички мами от София и тези,които ще раждат тук.
Виж целия пост
# 684
   Момичета, ще трябва да се отписвам от предния списък:)))) Живот и здраве, говорих  с моя лекар, че ще планира секциото ми около 29 януари!  Embarassed
  Въпреки, че вече съм минавала по този път, сега ми е пак нервно!Малката е станала доста шавлива, аз спя трудно и все ми се спи, отгоре на всичко ме мъчат и запек и главоболие...изобщо екстра след екстра.При вас как са нещата?  bouquet
 
  Оле вече дата за секцио   Hug,няма да те отписваме я Simple Smile

Изследванията ми наистина са наред -Хемоглобин 117,лек албумин в урината ,но не било притеснително  Peace
Снежи аз не съм ходила на гладно казвали са ми ,че няма значение.
на мен пък винаги на гладно са ми правили изследванията , така ми е казала моята лекарка защото храната се отразява  на резултатата!
Аз пък не съм и питала, но си ходя на гладно! newsm78
Виж целия пост
# 685
И аз днес щях да ходя в АГ-Варна на отворени врати, но щерка ми сутринта каза, че й се повръща и я боли коремчето и сега се гледаме в къщи двете. Слава богу вече не я боли корема, нито й се гади.
Ех, тия пусти номера за да си останем в къщи!
Виж целия пост
# 686
Пловдивските мами, утре има ОВ в Окръжна болница. Хайде на оглед, който не е бил. Peace
Виж целия пост
# 687
Мале, мале, Танче, ти си герой  Hug Вече час подреждам новата тема ... Голям труд хвърляш ...

Дами, гласувайте за заглавие, че нещо много равни са резултатите Simple Smile

Аз съм решила да раждам в Майчин дом - София. И двете ми щерки са родени там, но преди ремонта на родилна зала от 2011 ... Казват, че сега е ултра, мега модерна Simple Smile Може и да отида на някой ден на "Отворените врати", ама да се постопли времето, че сега не ми се подава носа навън ...
Виж целия пост
# 688
Здравейте, февруарски майчета Simple Smile Ще приемете ли още една мама при вас? Терминът ми е 24 февруари, но най-вероятно ще бъде планирано секцио, защото и първото ми раждане беше такова. Имам батко на 2 години и 8 месеца. Бебето пак е момченце. Виждам, че има майки от Пловдив, ще ми е приятно да пишем. Вече и аз съм в болнични и се гледаме с баткото вкъщи. Simple Smile))
Виж целия пост
# 689
Здравейте, февруарски майчета Simple Smile Ще приемете ли още една мама при вас? Терминът ми е 24 февруари, но най-вероятно ще бъде планирано секцио, защото и първото ми раждане беше такова. Имам батко на 2 години и 8 месеца. Бебето пак е момченце. Виждам, че има майки от Пловдив, ще ми е приятно да пишем. Вече и аз съм в болнични и се гледаме с баткото вкъщи. Simple Smile))
А ще добавиш ли и години? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия