Хистеректомията - въпроси, отговори, коментари - II тема

  • 196 141
  • 753
# 330
... Някой ако знае нещо друго за повишаване освен бъзак, бирена мая и сурови бадеми, ще съм благодарна да сподели...

 Hug Hug Hug Герой!!!

2 инжекции Теваграстим ще качат левкоцитите на 8  Wink - аз го правех след всяко вливане ....
Виж целия пост
# 331
Гена, безценно, мерси за съветите!  bouquet Имам 6 "сеанса" по веднъж седмично, което означава месец и половина. Ще слушам, имам ли избор?! newsm10
Виж целия пост
# 332
Здравейте, момичета!   Simple Smile Само успешни и положително заредени,  много ви харесвам, за което..  bouquet
 Happygirl, правила съм брахитерия -8 процедури и леко минава. не се усеща ..не се притеснявай въобще! Започва се с по- малко минути и постепенно се увеличава времетраенето/по 10,максимум-15,20мин/ Това е облъчване на място ,нещо като вагиналния егхограф/вкарва се и на място се облъчва/
Поздрави на всички! Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 333
Здравейте, момичета!   Simple Smile Само успешни и положително заредени,  много ви харесвам, за което..  bouquet
 Happygirl, правила съм брахитерия -8 процедури и леко минава. не се усеща ..не се притеснявай въобще! Започва се с по- малко минути и постепенно се увеличава времетраенето/по 10,максимум-15,20мин/ Това е облъчване на място ,нещо като вагиналния егхограф/вкарва се и на място се облъчва/
Поздрави на всички! Simple Smile Hug
мм, много ти благодаря! дано!  bouquet
Виж целия пост
# 334
... Някой ако знае нещо друго за повишаване освен бъзак, бирена мая и сурови бадеми, ще съм благодарна да сподели...
[/quote

Майка имаше многоооооооооого проблеми с лъчето, главно с тромбоцитите.
За левкоцитите помага много Маоло (хомеопатичен продукт), но малко скъпичко за съжаление.. Ако си го взимаш обаче, го поръчвай  не от аптеката, че от там ни излезе направо двойно ( особено тази до ИСУЛ). Левкоцитите бяха високи с него през цялото време. И тромбоцитите може би щяха да се вдигнат, но се искаше повечко време, а ние нямахме такова, та започнахме терапия с кортикостероиди.
Виж целия пост
# 335
... Някой ако знае нещо друго за повишаване освен бъзак, бирена мая и сурови бадеми, ще съм благодарна да сподели...
[/quote

Майка имаше многоооооооооого проблеми с лъчето, главно с тромбоцитите.
За левкоцитите помага много Маоло (хомеопатичен продукт), но малко скъпичко за съжаление.. Ако си го взимаш обаче, го поръчвай  не от аптеката, че от там ни излезе направо двойно ( особено тази до ИСУЛ). Левкоцитите бяха високи с него през цялото време. И тромбоцитите може би щяха да се вдигнат, но се искаше повечко време, а ние нямахме такова, та започнахме терапия с кортикостероиди.

Да довърша. Поръчвахме го от сайта, че излизаше по-евтино.
Много пиеха кръвен здравец, но не добавката Гересан, а билката.
Успех.
Виж целия пост
# 336
Привет момичета,вече се пребрах и бързам да пиша.Минах целят курс от 25 лъчетерапии за около 7 седмици,голямо чакане беше но нейсе свърши се.Общо взето добре ми понесе,почти никакви странични ефекти освен един ужасен цистит с придружаващите го няколко бактерии,но и той вече отшумява.След месец съм в Плевен на контрола...да ми стискате палчета.Момичета искам да попитам как става с тоя пет скенер,извинявам се предварително ако вече сте писали.Много благодарности на Гена и pelal   bouquet
Виж целия пост
# 337
Привет момичета,вече се пребрах и бързам да пиша.Минах целят курс от 25 лъчетерапии за около 7 седмици,голямо чакане беше но нейсе свърши се.Общо взето добре ми понесе,почти никакви странични ефекти освен един ужасен цистит с придружаващите го няколко бактерии,но и той вече отшумява.След месец съм в Плевен на контрола...да ми стискате палчета.Момичета искам да попитам как става с тоя пет скенер,извинявам се предварително ако вече сте писали.Много благодарности на Гена и pelal   bouquet

Привет.
За пет скенер трябва направление от онкодиспансера доколкото знам. Иначе се плаща, но е около 3000-4000 лв.
Виж целия пост
# 338
Да, на мен ми дадоха направление от онкодиспансера. Описва се в какво се съмняват и защо те изпращат. Носиш всички предходни скенери, сцинтигтафии, рентгени и епикризи.
На място, преди изследването по документите също преценяват имаш ли нужда от пет скен. Видях как отказаха на една жена, но тя явно беше хипохондрик и използваше връзки, за да се изследва за успокоение.
Виж целия пост
# 339



sisley_t   Много хубаво че вече си си у дома   bouquet   Вече разбираш защо ти казах да си в болницата предполагам:) Аз с този ускорител и всичките отлагания направо щях да се побъркам а малкият беше на 2 месеца тогава .Важното е че вече е минало Peace
Виж целия пост
# 340
Моми4ета някои от вас пил ли е алое какво ще кажете хубаво ли е да се пие препора4жат ми го.
Виж целия пост
# 341
Здравейте, момичета!

Пуснах запитването си в тема за рака, но тъй като нямаше отговор, опитвам и тук. На леля ми й откриха карцином на яйчника. Попаднахме на един много "човечен" и "обяснителен" хирург в Онкологията в Дървеница, за чието отношение дори не ми се говори, и сега проучваме към кой специалист да се насочим за операция, а не трябва да се чака.

Много ви моля, ако някой може да ми препоръча (онко-)гинеколог-хирург, който оперира по ЗК, да помогне с мнение! Проучила съм "обичайните заподозрени" - д-р Б.Славчев от Майчин дом, проф. Чакалова и доц. Дянкова от СБАЛО в Дървеница, но отзивите за тях са в двата полюса. Спряхме се на няколко други хирурга:
- Д-р Янчо Делчев – онкогинеколог-хирург – преди е работил в V Градска, сега е завеждащ отделение в МБАЛ Доверие
 - доц. Никола Василев – завеждащ Обща и онкологична гинекология във ВМА
 - д-р Валери Нецов – преди е работил в Св. София, сега е завеждащ в София Мед (но изглежда не оперира по здравна каса - трябва да го допроуча)
- д-р Антоанета Ганчева – онкогинеколог, дълги години е работила в СБАЛО Дървеница, сега май приема само в частния си кабинет на ул. Поп Богомил. Доста е хвалена във форума, но откривам предимно препоръки за профилактични прегледи.

Моля, ако имате мнения за тях или други хирурзи, да споделите! bouquet
Виж целия пост
# 342
Мини,здравей!
Лично познавам Нецов той е много добър лекар но не знам да е Онкохирург Rolling Eyes иначе Славчев е много добър определено съм за него  Peace

Момичета,кавете ми на коя метростанция е най удобно да се слезне до Онкологията? 
Виж целия пост
# 343
Благодаря ти за информацията, Димяни  bouquet
Имаш ли наблюдения върху работата му като хирург? Знам, че не е онкохирург, но от проучването ми излиза, че не трябва да се вторачвам в представката онко-, май е достатъчно да е добър гинеколог-хирург. Пък и в друг форум намерих информация за него от жена, оперирана от него преди години от рак на яйчника, която споделя, че операцията е била перфектно извършена.
А за Славчев има мнения в двата полюса и отпада като вариант.

За метрото - слизаш на станция Г.М.Димитров и Онкологията е наблизо по булеварда.
Виж целия пост
# 344
За добър хирург да Нецов е такъв аз също съм оперирана от него сега работи в СофияМед!Работи и по каса! Менме ме интересува поликлиниката Онко не баш Онкоболницата  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия