Коледни идеи и декорация

  • 255 960
  • 1 999
# 585
Не знам дали ще имам време да творя, но поне да ви се радвам.
Виж целия пост
# 586
Привет  момичета  bouquet
Каква страхотна тема! Много обичам да майсторя и декорирам,най-вече шия .Тази година, както предишните естествено , се развълнувах рано рано за най-любимия ми празник, и майсторенето вече е в ход.
Идеята за камината ме порази! Още утре заминавам по левчетата за кашони  Crazy
Виж целия пост
# 587
страхотна тема, ще я следя

а може ли резенчета портокали да изсуша в печката на нисък градус?
Виж целия пост
# 588
Миналата година суших резенчета портокал на дехидрататор - не се усеща миризма, но пък са много красиви. Идеални са за украса на елха или коледни венци Peace
Виж целия пост
# 589
страхотна тема, ще я следя

а може ли резенчета портокали да изсуша в печката на нисък градус?
бързо се сушат в/у радиатора
Виж целия пост
# 590

I walk alone страхотна елха, много ми харесва Heart Eyes
Виж целия пост
# 591
Страхотни идейки момичета и да не е само запис ето нещо от мен миналогодишно:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
и един венец, който съм правила, но не откривам снимката:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 592
Тази седмица съм на вълна коледни венци:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 593
Страхотни неща сте показали  Hug
Чакам с нетърпение 06.12., за да започна с празнината украса. При нас вече има доста украсени витрини   Simple Smile
Усмихнат и ползотворен ден на всички!

Виж целия пост
# 594
Страхотни идейки момичета и да не е само запис ето нещо от мен миналогодишно:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
и един венец, който съм правила, но не откривам снимката:
Скрит текст:

Много хубави неща! Интересно ми е коледната звезда как се прави?
Виж целия пост
# 595
Това за 3Д оригами, а за коледната звезда гледах малко от това клипче и от тук и малко от себе си и това се получи  smile3503 Радвам се че се харесват!
Виж целия пост
# 596
А някой има ли идея за картички и декорация с естествени материали, т.е. такива, които сме намерили в парка да речем? Имам предвид нещо по различно от шишарки напръскани с брокат и изкуствен сняг.
Виж целия пост
# 597
Страхотно, за първи път чувам и виждам тези оригами. И май не е много сложно.

RockTheJewel, ако не си търсила в гугъл, виж дали някоя идея ще ти допадне https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0 … 253D2%3B533%3B800
Виж целия пост
# 598
Запис и нещо от миналата коледна трапеза
http://prikachi.com/images.php?images/770/7582770I.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/451/7728451T.jpg

Виж целия пост
# 599
един свещник, с който тъкмо приключих
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия